18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Juwenalia Wrocław - zapowiedź żulików z Wyspy Słodowej

yasser • 2013-05-20, 13:34
Nietypowa zapowiedź Juwenaliów we Wrocławiu wykonana przez zespół Scoffers i gości :)


Uechtacz

2013-05-20, 13:42
Nazwałeś go żulem, a może on ma na imię Dziekan Wydziału Filozofii?


doob888

2013-05-20, 14:47
To są żule czy hipsterzy?

Eliot Imperio

2013-05-20, 18:46
Jako Wrocławiak mówię od razu- pie**ole taki spot i takie gówno. Zresztą, juwenalia powinny być robione w zoo, bo tam nadają się w większości Ci j***ni idioci (studenci). Banda pie**olonych wieśniaków na utrzymaniu rodziców, gdzie się nie pojawią to syf większy jak w afganistanie a jeszcze ciągle naj***ni, tym razem mają się czym wytłumaczyć- bo juwenalia. Spot nadaje się do miejsca, na którym Ci panowie zaczęli grać. Do kubła i to najlepiej takiego na dużym osiedlu, żeby k***a nikt tego nie wygrzebał.

Koniec Świata

2013-05-20, 18:53
Ten gatunek nazywa się MENELECTRO.

Pleso93

2013-05-20, 22:03
Słodowa - spęd bydła :roll:
Tak w 90%.

Roszp

2013-05-20, 22:16
Cytat:

Jako Wrocławiak (...)


Jako wrocławianin czuję się obrażony.

P.S.
Słodową zamykają na noc od czerwca.

Cytat:

Na pytanie: "Gdzie będzie można posiedzieć, jak zamkną Wyspę Słodową?" 37% interautów odpowiedziało "Nie wiem - jak teraz żyć?". 20% ankietowanych sugerowało jednak, że to dobry moment, aby "przestać imprezować i zacząć się uczyć".


small90

2013-05-20, 22:58
Ja to pie**ole i się nie naśmiewam z żuli bo pewnie tak skończę.

Smogu93

2013-05-21, 00:24
Eliot Imperio. Czyżby nie poszła Ci matura? że masz coś do studentów? Wieśniacy na utrzymaniu rodziców? Swoją wypowiedzią sam robisz z siebie wieśniaka, to że ty nie dostałeś szansy na wykształcenie to nie znaczy że inni nie mogą mieć takiej szansy, wielu studentów utrzymuje się z tego co zarobią a do tego jeszcze ciągnął studia... szkoda Ci że mogą korzystać z życia? Bo nie rozumiem... I naprawde ch*j mnie boli Twój komentarz i piwa które za te nędzne wypociny dostałeś wystawili je zapewne Ci, którzy sami nigdy nie powąchali książki...

Eliot Imperio

2013-05-21, 01:34
Akurat o moje wykształcenie nie musisz sie martwić, swoją szanse dobrze wykorzystałem dlatego właśnie śmieję się z takiego chlewu. Słabo mnie zanalizowałeś, musisz się lepiej następnym razem postarać bardziej, bo nie zaliczą Ci ćwiczeń na pedagogice społecznej.Pracujący studenci? Gówno prawda, jest to niewielki odsetek na dziennych, bo o zaocznych ciężej, tam większość osób ciężko pracuje na czesne, wysokość zależy od typu uczelni. A do studentów mam wiele, chociażby to, że nie nadają się nawet do tarcia chrzanu z tym swoim papierkiem i chcieliby k***a gwiazdke z nieba. Biedne studenciaczki, k***a ciągną studia i jeszcze pracują. Mam się popłakać czy wysłac list kondolencyjny na wszystkie uczelnie? Jeśli nie rozumiesz, to po kiego ch*ja się w ogóle odzywasz? Masz taki ból dupy że Ci maść chyba nawet nie pomoże za tą prawdę którą wyj***łem centralnie w oczy. Prawie 3/4 moich znajomych to studenci, na dodatek dzienni, więc dobrze wiem jak wygląda takie życie i problemy człowieka, który w wieku 22-23 lat powinien być samodzielny i zapie**alać w robocie a nie płakać że nie ma za co się naj***ć. Najwyraźniej studia które ja robię, wymagają chyba niesamowitego spięcia żeby pogodzić pracę z nauką. Generalnie to myslę że wszystkie problemy, które przypisałeś mnie masz sam ze sobą, więc łączę się w rzalu i bulu. Idę powąchać książki z ludźmi pracującymi, którzy postawili mi piwa w komentarzu na który kładziesz ch*ja.

Nie zapomnij że zbliża się sesja.

Pleso93

2013-05-21, 15:01
Eliot ma rację.
Większość "studentów" to j***ne bydło, które nie potrafi się zachować.
Łażą jak fleje, żyją w syfie, bez kultury, leniwi i niezdyscyplinowani.
Pieniądze od rodziców przepie**alają na używki.
W większości przypadków zawsze wszystko podane pod nosek, tfu k***a!

Co się działo po juwenaliach PWr?
Większość miejsc publicznych w RZYGACH.
j***ne bydło.

~Conscribo

2013-05-21, 15:08
Eliot Imperio napisał/a:

.Pracujący studenci? Gówno prawda, jest to niewielki odsetek na dziennych, bo o zaocznych ciężej, tam większość osób ciężko pracuje na czesne, wysokość zależy od typu uczelni.



oto to to to to :amused:

a najlepszym jest to, że każdy dzienny mówi o pracowaniu podczas studiów :-/