18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

remi1982

2018-11-10, 22:18
Bronek___Komar napisał/a:

Obrazek



Dałbym ci z checia w morde gdybym cie spotkał.

A tak poza tym, świetujemy setną rocznice odzyskania niepodległosci. Ok, rozumiem. Ale są tacy którzy twierdzą, że w 39 roku stracilismy niepodległosc i odzyskalismy ja w 89 roku. Wiec jaka k***a setna rocznica?

edek.bajzel

2018-11-10, 22:28
Tilg_die_Schmach napisał/a:



Jak Twierdza mogła być zamknięta, skoro to jest 14 (było 15 ale w latach 70 fort nr XIV zburzyli) fortów głównych zewnętrznego pierścienia, a do tego dochodzą forty pomocnicze (6 jest na Ukrainie) i forty piersćienia wewnętrznego (na obrzeżach miasta). Tego się nie da zamknąć nawet jakby jakiś głupek chciał :kawa:

Do tego mamy jeszcze posowieckie schrony bojowe Przemyskiego Rejonu Umocnionego.

Jeśli kiedyś jeszcze będziesz to poszukaj dobrze :krejzi:


już znalazłem to czego szukałem

Hrabia Drapula

2018-11-10, 22:43
jak komuś żyje się źle, wstydzi się flagi i tym kim jest może sp***olić do ruskich i żyć dumnie tam, strach pomyśleć jak by teraz trzeba było bronić kraju przed jakimś najeźdźcą, mężczyźni w rurkach, pedało gey, hipsterzy i kwiat co Polską flagę topi w kiblu, strach pomyśleć, przecież oni z miejsca bez walki się poddają, a te 10-15% normalny co by miało samych zrobić ? jak widać część narodu to masochiści co lubią po dupie dostawać od innych, mieć bat nad sobą, być podporządkowanym, niedorośli do samodzielności i wolności

AN...........or

2018-11-11, 00:19
j***ć brudną polskę, tyle w temacie

Mors_Nigra

2018-11-11, 01:44
kamuha napisał/a:




Kazdy robi w domu co chce, ale publicznie obowiazuja pewne zasady. Mieszkasz w domu wielotodzinnym to nie srasz na klatce, szanujesz wspolna wlasnosc. Nie akceptujesz to droga wolna.
skoro tak bardzo gardzisz moim krajem to co tu jeszcze robisz?

A kto ci powiedział, że gardzi Polską? Zareagował na kwik PSEUDO patrioty (ty nim również jesteś bo własnie kogoś wynarodowiłeś swoim komentarzem a przynajmniej próbowałeś) i to w zasadzie tyle.

@Hrabia Drapula jakie bronić kraju lol, narodowcy piersi sp... a cała reszta broni w życiu na oczy nie widziała. Jeżeli w Polsce nie zostanie odbudowana kultura broni to nie ma mowy o żadnej obronie i czeka nas repeta z 39. A właściwie to gorzej. "może sp***olić do ruskich i żyć dumnie tam" może też zostać tu i być dalej Polakiem, bez względu na to jaki ma pogląd na kraj a jaki na państwo. Wielu ludzi nienawidzi państwa a kocha kraj. PS: "masochiści co lubią po dupie dostawać od innych, mieć bat nad sobą, być podporządkowanym, niedorośli do samodzielności i wolności" mówisz o 95% polskich wyborców a właściwie to o 95% Polaków w ogóle bo jak większość jebią wybory no to sorry... Ciekawe czy jesteś ostatnim który tu będzie pieprzył bzdury tego kalibru, wątpię.

0.0

2018-11-11, 10:42
masonski-cyklista napisał/a:

Pomyślcie że na świecie są ludzie starsi niż okres Polskiej niepodległości.



Nawet więcej:
"To, co było, jest tym, co będzie, a to, co się stało, jest tym, co znowu się stanie"
Zauważył to już starotestamentowy Kohelet, więc Ameryki nie odkryłeś, miszczu ;)

P.S.
Tak coś pokręciłem, że chcąc wstawić kolejny post zmieniłem treść poprzedniego, więc przepraszam osobę, której piwerko za już nieistniejący post zaistniało przy obecnym :) Muszę się nauczyć tego jak to całe dziadostwo funkcjonuje, o ile wcześniej nie dostanę jakiegoś "bana", czy jak to się tam u was nazywa...Nara.

hfbnmiuytp napisał/a:


Co do Przemyśla, to kiedyś z nudów do głowy przyszedł mi pomysł na wielką nekropolię poświęconą tylko pomordowanym i zamęczonym na Kresach Wschodnich.
...
ogółem około 500 tys. Polaków, morze białych krzyży- dosyć wymowny obrazek jeżeli chodzi o ogrom tragedii Kresów Wschodnich.



Serio taką masz rozkminę? Ja to inaczej widzę. Jeżeli nie chcemy zmarnować ich cierpienia, to twórzmy rzeczywistość. Popatrz na Chinoli. Czy gdyby oni tam na jakimś stepie napitolili miliony krzyży (albo jakichkolwiek innych symboli) mających upamiętnić ofiary urojeń Mao, to interesowałoby cię to choćby w najmniejszym stopniu? Otrząsnęli się z tej maligny, a teraz trzęsą gospodarczo całym światem i moim zdaniem tak trzeba żyć! Jeżeli w ogóle, ale to już temat na inny post...


No pochlastać się można... Chcę odpowiedzieć na czyjś post, a moja odpowiedź jest ciągle przyklejana do mojego wcześniejszego posta, przecież to bez sensu... Kij z tym, niech już taka kaszana tu wisi...

edek.bajzel

2018-11-12, 17:40
wrzuciłem Ważny temat , a tu niemal sama h*jnia
i trolle
jeszcze posmyrajcie się ku*asami pedały

TB303

2018-11-12, 18:24
Cytat:

jeszcze posmyrajcie się ku*asami pedały


Też mogę? :amused:

edek.bajzel

2018-11-12, 20:25
TB303 napisał/a:


Też mogę? :amused:


nie, nie pasujesz do nich

TB303 napisał/a:


Też mogę? :amused:


nie, nie pasujesz do nich
ale to Twój wybór