18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Just do it

TT4 • 2019-01-04, 05:35
Ok dude.


Wiewór

2019-01-04, 17:23
Nie chce tego robić i wyj***ł w niego pół magazynka... Strach pomyśleć gdyby chciał to zrobic:)
W Polsce policjanci dostali by dożywocie bo najpierw powinni dać się pochlastac

Spar1988

2019-01-04, 18:19
Jak słyszę strzelać w nogi to już wiem że osoba to pisząca jest debilem, ułomem o niskim IQ a broń widziała tylko na sadolu.
Bawiłem się z kumplem, stojącym ode mnie 5m , 6m , 7m . Ja pełny sprint do niego niby z nożem a on musiał wyciągnąć, przeładować klamkę i mnie odj***ć na niby, no cóż chyba przy 13m mnie odj***ł. Dodaj w prawdziwej sytuacji stres, adrenalinę, z tych 3m na filmiku to "może" byś zdążył unieść broń.
Albo po prostu idź z chłopakiem i zobacz czy dobiegniesz, najwyżej potem znajdzie sobie nowego.

Dzikiżółw

2019-01-04, 18:36
Nie ma co kuć w kajdanki, trzeba śmieciarkę wzywać.

skywalker75

2019-01-04, 18:54
Spar1988 napisał/a:

Jak słyszę strzelać w nogi to już wiem że osoba to pisząca jest debilem, ułomem o niskim IQ a broń widziała tylko na sadolu.
Bawiłem się z kumplem, stojącym ode mnie 5m , 6m , 7m . Ja pełny sprint do niego niby z nożem a on musiał wyciągnąć, przeładować klamkę i mnie odj***ć na niby, no cóż chyba przy 13m mnie odj***ł. Dodaj w prawdziwej sytuacji stres, adrenalinę, z tych 3m na filmiku to "może" byś zdążył unieść broń.
Albo po prostu idź z chłopakiem i zobacz czy dobiegniesz, najwyżej potem znajdzie sobie nowego.



Mój ty inteligencie . Nikt w tym filmie nie biegnie, a wręcz staje na moment przed oddaniem strzałów, nie musisz wyciągać broni bo masz ją wycelowaną od minuty w klienta, ty i twój partner. Można spokojnie oddać strzał i zobaczyć jaka będzie reakcja, bo nikt się na nich nie rzucał. Po prostu musisz nauczyć się odróżniać różne zachowania ludzi. Oczywiście jeżeli chcesz podejść do sprawy poważnie, a nie brandzlować się bo wpakował cały magazynek.

Spar1988

2019-01-04, 20:15
skywalker75
Ale DEBIL. Pisałem że ch*ja zrobisz gdy ktoś jest od Ciebie 5m z nożem a debil swoje:
"Można spokojnie oddać strzał i zobaczyć jaka będzie reakcja, bo nikt się na nich nie rzucał."
k***a gość stoi 1.5m od Ciebie, zjebie to jest szybki skok 0.5 sek i masz nóż w szyi.
"Po prostu musisz nauczyć się odróżniać różne zachowania ludzi"
naćpanego,pijanego, chorego psychicznie który sam nie wie co zrobić. kolega niżej pisał kiepie że IQ 90, nie k***a masz IQ40

vulkodlak

2019-01-04, 21:02
Minimalna bezpieczna odległość w tej sytuacji to 12m, w internecie jest dostęp do badań niemieckiej policji i udokumentowane wyniki starcia na mniejszych dystansach. Powtarzaliśmy je lata temu na treningach Combat56 i rezultat był podobny. Strzelanie po nogach to już kategoria "za górami, za lasami", podobnie jak "samoobrona przed nożem".

ja...........ax

2019-01-04, 22:00
kickyourheadoff napisał/a:



w Stanach jest to podręcznikowy przykład użycia broni
a w Polsce jak w lesie; obaj mieliby duży kłopot, zwłaszcza że sprawca nikogo jeszcze nie dźgnął

i za każdym j***nym razem w tv "był spokojnym niczym nie wyróżniającym się chłopakiem, student, miał dziewczynę, planowali ślub"


czyli było by polskie he dit nuffing

artiee

2019-01-04, 23:09
w Polsce jebią bez ostrzeżenia gazem po oczach za nic a potem ręce kręcą. Bo ktoś coś powiedział

boss.

2019-01-04, 23:51
Rebeliant_ZPF intelektualnym dnem to jest pajac taki jak ty który nie potrafi konstruktywnie odnieść się do czyjejś wypowiedzi i zaczyna zdanie od ubliżania innym.Przygłupawy kiepie nie przypominam sobie aby na fizyce było o pociskach 9mm i o tym cz mają moc powalającą czy przebijającą.Więc p*zdo zamknij dupę i nie ubliżaj.

Spar1988 debilu z kolegą to ty się najwyżej fiutami swoimi bawiliście.

Spar1988 i Rebeliant_ZPF jesteście zwykłymi pedałami co myślą że są najmądrzejsi i zjedli wszystkie mózgi.Za dużo strzelanek na PS4,wyjdźcie trochę do ludzi.

Prawda jest taka że w Policji USA służy multum nie wyszkolonych policjantów którzy nie potrafią obezwładnić napastnika oraz ogromna ilość psycholi którzy najzwyczajniej w świecie lubią zabijać innych.
To ze trzeba strzelać do czarnych to już inna kwestia.

Spar1988

2019-01-05, 00:48
Widać boss fake konto skyp*zdy. Z bronią to kiepie mam do czynienia codziennie. Więc morda pedale, twój mózg na pewno zjedliśmy, puste kalorie.

senpuu93

2019-01-05, 01:39
@up

Dajcie sobie spokój panowie, ten debil po prostu tego nie przyswoi.

Ho...........er

2019-01-05, 03:44
tak lewackie p*zdy w Ameryce popełniają samobójstwo gdy zorientują się że przej***li życie

Wiewór

2019-01-05, 12:13
skywalker75 napisał/a:



Mój ty inteligencie . Nikt w tym filmie nie biegnie, a wręcz staje na moment przed oddaniem strzałów, nie musisz wyciągać broni bo masz ją wycelowaną od minuty w klienta, ty i twój partner. Można spokojnie oddać strzał i zobaczyć jaka będzie reakcja, bo nikt się na nich nie rzucał. Po prostu musisz nauczyć się odróżniać różne zachowania ludzi. Oczywiście jeżeli chcesz podejść do sprawy poważnie, a nie brandzlować się bo wpakował cały magazynek.


pie**olisz od rzeczy jak typowy polski prokurator bez pojęcia. Tacy idioci zamykają później policjantów a ci boją się używać broni.

Rebeliant_ZPF napisał/a:


4) Bezpieczeństwo przestępcy się nie liczy wcale.


W USA. W Polsce życie bandyty jest priorytetowe. Nie liczy się zycie ofiary i policjanta.

TytanowaTytka

2019-01-05, 23:39
skywalker75 napisał/a:



Naprawdę ? 2 policjantów z odległości kilku metrów wystrzeliwuje 6-7 pocisków ( do uwaga!!! idącego a nie biegnącego człowieka) i nie trafią w nogi ?

Chyba cenię ich umiejętności wyżej niz ty.

I nie chodzi o to, że nie zdarzają się sytuacje gdzie trzeba wpakować cały magazynek w korpus, ale akurat tutaj nie było takiej potrzeby.



Ile razy kolega był na strzelnicy?
Widzę, że się naoglądałeś Szklanej pułapki i cwaniakujesz gałganie :)