18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

JSW SA 03.02.2015 Dlaczego policja zaczęła strzelać?

mesjasz22 • 2015-02-04, 10:39
Chcąc iść na kulturalną manifestacje, zobaczyłem takie coś. Ps. To nie górnicy rzucali petardami, butelkami, śnieżkami z śrubami, to narodowcy i kibole których średnia wieku nie przekraczała 22 lat. Wszystkich którzy odpowiadają za taki obrót sprawy pozdrawiam środkowym palcem. :samobojstwo:


Wstyd na całą Polskę, niestety.

borisklinga

2015-02-04, 10:42
Wystrzelać te hanyskie k***y w piździec i po sprawie. Tylko zycie uprzykrzają

klubber

2015-02-04, 10:50
"narodowcy i kibole których średnia wieku nie przekraczała 22 lat." taaa a w Jastrzębiu Ci "narodowcy i kibole" to niby gdzie pracują jak nie na kopalniach? może w Galerii Jastrzębie albo Galerii Jastrząb? kogo chcesz okłamać? chyba tylko siebie... niestety ale górnicy na manifestacjach nigdy nie trzymali względnego spokoju, tak jest i teraz...




Quaswerty

2015-02-04, 10:55
W kierowcę ciężarówki kamieniami rzucali, to w policję też mogli... Takie moje zdanie.

brudny

2015-02-04, 10:55
Gdzie idzie górnik po śmierci?
2 dni wolnego i z powrotem pod ziemię.

W sumie ta zakamuflowana opcja niemiecka już przegina.
Nie dość że trzeba dopłacać do tych bezproduktywnych wandali to jeszcze są przy tym pretensjonalni...


mesjasz22

2015-02-04, 11:09
~klubber Nikogo nie chce oszukać, nie wiem czy tam byłeś ale ja byłem, i widziałem kto zaczął ten cały syf, nie powiem może i kilku górników też się przyczynili do tego ALE Ci którzy rzucali butelkami, to byli pijani młodzi ludzie, którzy sami chyba nie wiedzieli po co przyszli, prawdziwi górnicy zabraniali rzucać butelkami. Normalne że nie będzie spokoju, ale wczoraj to nie była górnicza manifestacja tylko pretekst jakiś debili żeby się wyżyć na policji, tak na prawdę Bogu Ducha winnej.

mesjasz22

2015-02-04, 11:32
Jakbyś dostał gazem po oczach i by się wszyscy pchali na Ciebie to też byś tak kręcił.

dzikaKunaW_agrescie

2015-02-04, 11:33
Górnicy to przecież tacy spokojni ludzie, dobrze widać to na filmiku który się tu wcześniej pojawił jak potraktowali samochód który przejechał pomiędzy nimi kiedy blokowali drogę.

laqum

2015-02-04, 11:39
Ojej, zróbmy zbiórkę aby spłacić ich dług :(

JA...........or

2015-02-04, 11:40
k***a co za patologia
Dlaczego kulami. . gumowymi ?!
Prosze strzelac do tej holoty nastepnym razem ostra amunicja !
To jest moja petycja.

Extraordinary_Gentleman

2015-02-04, 11:42
mesjasz22 napisał/a:

~klubber Nikogo nie chce oszukać, nie wiem czy tam byłeś ale ja byłem, i widziałem kto zaczął ten cały syf, nie powiem może i kilku górników też się przyczynili do tego ALE Ci którzy rzucali butelkami, to byli pijani młodzi ludzie, którzy sami chyba nie wiedzieli po co przyszli, prawdziwi górnicy zabraniali rzucać butelkami. Normalne że nie będzie spokoju, ale wczoraj to nie była górnicza manifestacja tylko pretekst jakiś debili żeby się wyżyć na policji, tak na prawdę Bogu Ducha winnej.



I znowu Ci biedni górnicy :(

Rozumiem że grupa 600 czy 1000 protestujących dorosłych silnych chłopów (przecież praca w kopalni taka ciężka) nie może sobie poradzić z paroma/ parunastoma wyrostkami jak sam określiłeś w wieku do 22 lat tak aby nie zostały zakłócone przebiegi negocjacji z zarządem kopalni a górnicy nie byli postrzegani jako bezmyślne bydło rozpie**alające wszystko w koło bo "im się należy albo rozpie**olimy coś"?

"Smutłem :( "

Zresztą co to k***a ma znaczyć: "dlaczego policja zaczęła strzelać?" (tytuł niczym z FAKTU).
Ty jakiś poj***ny jesteś czy coś? Kolesie rzucają w policjantów ciężkim materiałem - zaczynając od rac które jak podpalą mundur w którym jesteś to spłoniesz żywcem jak karczek na grillu, przez śnieżki ze śrubami które zrobią Ci piękna dziurę w głowie jeżeli tylko spróbujesz wyjść bez białego kasku. To co mają stać się i prosić "aby grzecznie odłożył pan tą racę?" Są atakowani to odpowiadają adekwatnie do nastawienia protestujących.

Niczym 11 listopada, najpierw dres napie**ala kostką w policjantów a potem "Ejjjjjjj k***aaaaaaaaa tu są dzieci!!!1111!!!. ZOMO pałuje!!!!111"

Znowu biedni górnicy sobie poradzić nie mogą, rząd zły, zarząd kopalni zły, dystrybutorzy źli, kupujący źli, związki złe. Tylko my górnicy - tacy dobrzy.

Mam wyśmienitą radę dla górników.

Weźcie się do roboty, do k***y nędzy.

Jak wam nie odpowiada płaca na poziomie 4-6 tyś zł. 13'tki,14'stki, barbórkowe, talony na węgiel, emerytury po 3800 (czasami po 5000), pożyczki zakładowe, odprawy idące w dziesiątki tysięcy, rocznice pracy?

To się k***a zwolnijcie.

Ktoś was tam siłą trzyma? Pistolet macie przy głowie? Z przymusu tam pracujecie?

Zapraszamy do sektora prywatnego, powiecie mi po roku czasu jak tam się mają wasze w/w przywileje.

klubber

2015-02-04, 12:07
mesjasz22 napisał/a:

~klubber Nikogo nie chce oszukać, nie wiem czy tam byłeś ale ja byłem, i widziałem kto zaczął ten cały syf, nie powiem może i kilku górników też się przyczynili do tego ALE Ci którzy rzucali butelkami, to byli pijani młodzi ludzie, którzy sami chyba nie wiedzieli po co przyszli, prawdziwi górnicy zabraniali rzucać butelkami. Normalne że nie będzie spokoju, ale wczoraj to nie była górnicza manifestacja tylko pretekst jakiś debili żeby się wyżyć na policji, tak na prawdę Bogu Ducha winnej.



nie mam pojęcia jak długo mieszkasz w Jastrzębiu ale z tego co ja wiem, w tym mieście większość młodych robi na kopalni, więc skończ tłumaczyć górników - że to nie oni, że oni pokojowo tylko na trąbkach grali, że klaskali jak u Rubika...

Gówno prawda... sam pochodzę z górniczej rodziny ale to co się teraz wyprawia doprowadza mnie do szału i mam już powyżej uszu zachowanie "braci górniczej", zamiast ratować kopalnie poszli strajkować, zamiast odpuścić z przywilejami - poszli z baseballami na siedzibe spółki, zamiast POMYŚLEĆ! że strajk dzisiaj = powolne dożynanie kopalni - napie**alają racami...

czy którykolwiek z górników i związkowców zastanowił się nad chociażby jednym kontraktem jaki JSW ma podpisany z kontrahentami? Nie! bo tam k***a nikt nie myśli, że jak nie będzie dostaw węgla do koksowni ArcelorMittal Poland to ta zerwie kontrakt i kopalnie będą w ciemnej DUPIE! zaś będziecie fedrować na zwały?

mesjasz22

2015-02-04, 12:12
Extraordinary_Gentleman napisał/a:



I znowu Ci biedni górnicy :(

Rozumiem że grupa 600 czy 1000 protestujących dorosłych silnych chłopów (przecież praca w kopalni taka ciężka) nie może sobie poradzić z paroma/ parunastoma wyrostkami jak sam określiłeś w wieku do 22 lat tak aby nie zostały zakłócone przebiegi negocjacji z zarządem kopalni a górnicy nie byli postrzegani jako bezmyślne bydło rozpie**alające wszystko w koło bo "im się należy albo rozpie**olimy coś"?

"Smutłem :( "

Zresztą co to k***a ma znaczyć: "dlaczego policja zaczęła strzelać?" (tytuł niczym z FAKTU).
Ty jakiś poj***ny jesteś czy coś? Kolesie rzucają w policjantów ciężkim materiałem - zaczynając od rac które jak podpalą mundur w którym jesteś to spłoniesz żywcem jak karczek na grillu, przez śnieżki ze śrubami które zrobią Ci piękna dziurę w głowie jeżeli tylko spróbujesz wyjść bez białego kasku. To co mają stać się i prosić "aby grzecznie odłożył pan tą racę?" Są atakowani to odpowiadają adekwatnie do nastawienia protestujących.

Niczym 11 listopada, najpierw dres napie**ala kostką w policjantów a potem "Ejjjjjjj k***aaaaaaaaa tu są dzieci!!!1111!!!. ZOMO pałuje!!!!111"

Znowu biedni górnicy sobie poradzić nie mogą, rząd zły, zarząd kopalni zły, dystrybutorzy źli, kupujący źli, związki złe. Tylko my górnicy - tacy dobrzy.

Mam wyśmienitą radę dla górników.

Weźcie się do roboty, do k***y nędzy.

Jak wam nie odpowiada płaca na poziomie 4-6 tyś zł. 13'tki,14'stki, barbórkowe, talony na węgiel, emerytury po 3800 (czasami po 5000), pożyczki zakładowe, odprawy idące w dziesiątki tysięcy, rocznice pracy?

To się k***a zwolnijcie.

Ktoś was tam siłą trzyma? Pistolet macie przy głowie? Z przymusu tam pracujecie?

Zapraszamy do sektora prywatnego, powiecie mi po roku czasu jak tam się mają wasze w/w przywileje.







Człowieku, Przeczytaj jeszcze raz ten post. Nie wiesz nic na temat ile zarabiają górnicy, nie wiesz nic na ten temat, zapraszam na 6,5 godzin do pracy 500 m pod ziemią. A to jak napisałeś o tym że rzucają w policjantów czym popadnie to świadczy o tym, że nie doczytałeś ze zrozumieniem mojego tematu, nie dziwie się policji a raczej dziwie że tylko 10 zatrzymali, powinni używać gazu na tych popie**oleńców, co rzucali czym po padnie, sam jak stałem wyrwałem nawalonemu debilowi butelkę po wódce, bo tego nie popieram! Nie wiem skąd jesteś i w sumie mam to w dupie, ale doinformuj się co to są 13,14 i potem mów. Nie bronię tych, którzy przyszli się zwyczajnie ponapie**alać tam, bo idąc tam miałem inny obraz tego co tam zobaczyłem.

Grzegorz.C

2015-02-04, 13:07
Zawsze mnie zastanawia dlaczego policjanci na typowych interwencjach mają broń na ostrą amunicję a na rozbijanie masowych demonstracji tylko gumowe. Powinno być tak samo albo jak już z dysproporcją to na odwrót.