topic

JP 100%

Ve...........ek • 2017-11-07, 08:40
Fuck da police!
Szkoda, że babcia nie była czarna bo mogłoby być ciekawiej ;-)


Lobo24

2017-11-07, 08:46
Na widok obrączki kobiety zawsze muszą krzyczeć.

WeedLover

2017-11-07, 08:57
Ludzie są naprawdę niedoj***ni. Dla własnego spokoju i bezpieczeństwa w juesej należy zastosować się do poleceń funkcjonariusza. k***a. My to wiemy, a ci debile dalej udają cwaniaków.

elfis

2017-11-07, 09:23
powinien jeszcze wezwac posiłki i chlasnąć ze dwa razy paralizatorem,
to się nazywa, zastosować odpowiednie środki do istniejącego zagrożenia
w stanach

nowynick

2017-11-07, 09:52
k***a przecież oni nie mogą słabości okazać, bo jak się murzyny kapną, że policemany są słabe to odpie**olą tam drugie Zimbabwe...

M@recki

2017-11-07, 13:05
I jeszcze zdziwioną udaje... Brawo dla funkcjonariusza. To się dopiero nazywa "równość wobez prawa". Porządek musi być.

SpeedyG

2017-11-07, 13:09
Dobrze starej prukwie. Część staruszków myślą, że z powodu swojego wieku mogą robić wszystko. Zaczynając od przepychania się w kolejkach i chamskich zagraniach po drobne kradzieże w sklepach. Już nie raz widziałem jak babuszka robiąc zakupy część rzeczy chowała do swojej torebki, w której miała portfel.

Maxi96

2017-11-07, 14:16
nowynick napisał/a:

k***a przecież oni nie mogą słabości okazać, bo jak się murzyny kapną, że policemany są słabe to odpie**olą tam drugie Zimbabwe...Raczej drugą francje i kalifat niemiecki :amused:

aaaaaaaaaaaaaa

2017-11-07, 14:40
Się nie pie**olą. A U nas sebixy robią co chcą.

Suspens

2017-11-07, 14:42
I to sie nazywa szacunek do policji. Nikt nie probowal kozaczyc czy robic trudnosci.


W obsranym polakolandzie zaraz by się sebixy i karyny grupowo rzucily na psa.

Pies w PL powinien miec mozliwosc uzycia wszelkich srodkow jesli sytuacja by tego wymagala. Niestety brudne polakensy zawsze beda JP100 bo tak modnie. A jak polakensowi zajebia rower na ktory musial tyrac pol roku + nadgodziny to od razu- "Policja, chlip chlip, ukradli mi rower, pomozecie?".

Brudny kraj gównem i kapustą płynący.

Kiedy w końcu będzie IV rozbiór Polszy? :( (w zasadzie V rozbiór, bo PRL traktuję jako IV)

Mors_Nigra

2017-11-07, 18:53
@UP tyle rzeczy za które można dać piwo i tyle rzeczy, za które można dać w japę... eh.

Logiczny

2017-11-07, 20:06
To nie jest kwestia tego czy się poddawać i słuchać policjantów czy też nie.

USA, jak to nazywacie, się nie pie**olą, stosuje bezwzględne metody. Tylko, że to niczego nie zmienia, przestępczość mają jedną z najwyższych na świecie, co 4 więzień świata to amerykanin, nienawiść do policji rośnie, nagrywają tych policjantów coraz częściej, sami amerykanie za to.... głupieją, tracą wolność, spontan zastąpiono tam teatrem.

Ja bym nie skupiał się więc na podporządkowaniu, ale na tym, co zrobić aby ta osoba szanowała przepis. Chyba trzeba zmienić sposób edukowania. Inaczej się nie da po prostu, bo z początku kolejki (taka filozoficzna pie**olona przenośnia) będzie stał jakiś policjant z pałą a na końcu kolejki ci ludzie będą mnożyć się znacznie szybciej niż on zdąży wyłapać. Brak edukacji mnoży głupków szybciej niż system zdąży ich wyłapać. O! Tak jest prościej wytłumaczyć.

USA ma szacunek pieniądza, w Europie wschodniej szacunek zdobywa bardziej wiedza. My trochę poszliśmy na zachód skuszeni błyskotkami (polecam film Motorola na YT), ale także mieliśmy kult wiedzy, kult pomocy innym itp. I wystraszę Was, nie tylko ja to tak widzę :-)

cześć


biala20

2017-11-07, 20:11
Taaaa... Pies jak to pies! Sadzi się do babci, a na widok murzyn robi w gacie klocka! Noooo, chyba że są w 50-ciu na jednego wystraszonego bambo! A i tak strzelają z zaskoczenia w plecy! Wszystkim nidojebom w Polsce, co chcą nam zrobić jankeslandię murzyński ch*j po same gardło! Jak tak lubicie wpie**ol, to przyjdzcie na nasze osiedle!

elfis

2017-11-07, 21:31
Suspens napisał/a:

I to sie nazywa szacunek do policji. Nikt nie probowal kozaczyc czy robic trudnosci.


W obsranym polakolandzie zaraz by się sebixy i karyny grupowo rzucily na psa.

Pies w PL powinien miec mozliwosc uzycia wszelkich srodkow jesli sytuacja by tego wymagala. Niestety brudne polakensy zawsze beda JP100 bo tak modnie. A jak polakensowi zajebia rower na ktory musial tyrac pol roku + nadgodziny to od razu- "Policja, chlip chlip, ukradli mi rower, pomozecie?".

Brudny kraj gównem i kapustą płynący.

Kiedy w końcu będzie IV rozbiór Polszy? :( (w zasadzie V rozbiór, bo PRL traktuję jako IV)a kim ty k***a jesteś, aby o Polsce pisać jak o polskolandzie,
niemiec naczczał ci na ryj, czy rusek
że piszesz o podziale
tak wiem, sk***iałych trolli nie brakuje, nawet tutaj

dodam jeszcze
nasi dziadkowie pruli ruskim bebechy w latach dwudziestych, gdy ruszyli na warszawę
chętnie odwiedzam groby bliskich,
a w latach czterdziestych, sami ruscy już się topili w kadziach ze spirytusem
łachy ze sznurkami na karabinach, ubrani w łachmany, złodzieje kradnący wszystko co popadnie, czyli
nasi ,,wyzwoliciele,,

taka mentalność

ab...........85

2017-11-08, 13:37
biala20 napisał/a:

Taaaa... Pies jak to pies! Sadzi się do babci, a na widok murzyn robi w gacie klocka! Noooo, chyba że są w 50-ciu na jednego wystraszonego bambo! A i tak strzelają z zaskoczenia w plecy! Wszystkim nidojebom w Polsce, co chcą nam zrobić jankeslandię murzyński ch*j po same gardło! Jak tak lubicie wpie**ol, to przyjdzcie na nasze osiedle!Nie zesraj się.
50 na jednego to typowy popis osiedlowej chuliganki. Jak ich jest więcej i atakują z partyzanta to są mocni. Za to jak przyjdzie się zmierzyć z 50 letnim ochroniarzem z biedry to już połowa zaczyna sp***alać. Raz widziałem sytuację, jak około 15 osiedlowych bohaterów (którzy będą bronić Polski przed terrorystami- wiadomo) zaczepiło dwóch policjantów kryminalnych tekstem "za kim k***y jesteście" i jak ci policjanci pokazali im blachy to z grupki 15 osobowej zrobiła się 2 osobowa, bo dwóch złapali a reszta spaliła wroty między bloki.
A do sytuacji takiej jak w USA sami doprowadzają Polaczki. Bo Polaczek nie pomyśli, że dostaje mandat czy zostaje zatrzymany dlatego że coś zrobił, tylko twierdzi że policja jest zła i go prześladuje. On nie jest winny tylko wszyscy inny. Chętnych do tej roboty jest coraz mniej, a jak będzie mało policjantów to nie będą przyjmować najlepszych tylko jak leci, żeby zapchać etaty. A co za tym idzie, jeśli policjantów będzie za mało, to będą zmuszeni używać drastyczniejszych środków żeby wyegzekwować wykonywanie ich poleceń (czyli jak dziś policjant powtarza po 20 razy polecenie licząc na to że ktoś zrozumie, to za jakiś czas na dzień dobry będzie wpie**ol jak w latach 90) i nie będzie się komu poskarżyć czy liczyć na zwolnienie takiego policjanta, bo kto będzie za niego pracował, skoro chętnych brak a etatów dużo? Pójdziesz i go zastąpisz pie**olona Karyno? Nie pójdziesz, bo nie chciałabyś nigdy podejmować takiego ryzyka jakie na codzień mają policjanci z OPP, OPI czy OWP. Więc odpie**olcie się i dajcie ludziom pracować, dopóki jeszcze pracują ludzie a nie ekipa półmózgów jak w ZOMO.