18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

JP 100% Historia bezcenzury

Bodomir • 2014-02-17, 10:50
Polecam odrobinę historii nie podręcznikowej

Tassadar

2014-02-17, 12:22
Dobrze opowiada, ciekawe rzeczy, nie weryfikuje czy prawdziwie mówi bo się nie znam

Wójcik

2014-02-17, 14:49
Ktoś tu chyba ogląda Kapitana Bombę. Poza tym program fajnie prowadzony.

dzikaKunaW_agrescie

2014-02-17, 15:50
Gdyby tak były prowadzone lekcje historii to by się aż miło słuchało a nie jakieś pie**olenie o faraonach i mezopotami a później przerobienie II wojny światowej w 45 min bo brakło czau.

oc...........an

2014-02-17, 21:37
Japie**ole jakie suche te teksty -_-

dzikaKunaW_agrescie, nie zgodzę się do końca. Owszem, II wojna jest bardzo ważna, ale to tak szeroki temat, że cały rok można byłoby go przerabiać. Natomiast Grecja czy Imperium Rzymskie są de facto naszą spuścizną i to one oddzielają nas od reszty świata. Powinno się znać skąd pochodzą fundamenty naszej cywilizacji.
A II wojnę to lepiej samemu poczytać, bo to bardzo rozległy ale i ciekawy temat

wudun

2014-02-17, 23:33
@DUST DEVIL
Lepiej być suchym niż lewym;D

Zauważyłem jedną prawidłowość w twoich wypowiedziach. Jak temat dotyczy Polaków którzy wiele osiągnęli zaczynasz lać jadem. Ktoś ci za to płaci czy po prostu głupi jesteś?

dzikaKunaW_agrescie

2014-02-18, 00:07
@DUST DEVIL tyle że później ludzie potrafią wymienić osiągnięcia cywilizacji starożytnych a nie wiedzą nic o historii własnego kraju bo wszyscy wychodzą z założenia że to się doczyta, historia w gimnazjum i liceum, dwa razy wałkujesz to samo gówno o egipcie a na resztę nie ma czasu

oc...........an

2014-02-18, 01:59
dzikaKunaW_agrescie, no tutaj wypunktowałeś zj***ny system ;) Osobiście uważam, że na wszystko powinno starczyć czasu, żeby nie było takiego czegoś jak u mnie w LO, kiedy babka bardzo lubiła wałkować Napoleona i potem nie starczyło na cały XIX wiek i Wielką Wojnę i od razu przeszliśmy do Drugiej Wojny (na PRL oczywiście nie było co liczyć).

wudun, ciekawe, a ja zauważyłem, że prawaki mają jakieś zaburzenia emocjonalne, bo widzą rzeczy których nie ma - gdzie ty widzisz, żebym atakował Potockiego? No gdzie k***a?!
Widzę, że jest taki kliniczny fenomen, że jak prawak-tępak zobaczy logo ZSRR to z miejsca zaczyna wymyślać bzdury :roll:
Bycie lewym... taa, powiedział gimbo który korzysta z "lewackiego" systemu na potęgę :roll:

Co do płacenia to uwaga, postuję cennik:

1. Prowokacja prawicowych idiotów - 2,99zł za 10 osób (płatne raz w miesiącu, wymagane wysłanie screenów, płacone przez Twój Ruch)
2. Szkalowanie Jana Pawła 2 - 0,50zł za jedną cenzopapę umieszczoną na portalu (płatne od ręki przez PO)
3. Opluwanie prawicowców - 1,49zł za 100 opluć (płatnik: Bank Federacji Rosyjskiej)
4. Prowokowanie i przezywanie narodowców - 5zł (płatnicy: PO, PiS, SLD, KNP, TR)
5. Pisanie, że ruch narodowy to lewaki do potęgi - 0,20zł za 50 uświadomień (wymagane wysłanie komentarzy, płatnik: KNP)
6. Pisanie o Generale Jaruzelskim w pozytywnym świetle - 3,99zł (opłata tylko za komentowanie filmów z Generałem, płatnik: SLD)
7. Propagowanie nienawiści do:
- żydów - 0,40zł za 10 postów (płatne raz na kwartał przez Bank Republiki Federalnej Niemiec)
- cyganów/muzułmanów - 1,50zł za każdy post (płatnik: Ruch Narodowy)
-murzynów - 0,99zł za każdy post wywołujący ból dupy (płatnik: NSDAP)

Anders Breivik

2014-02-18, 13:13
Bardziej pasuje na główną, tutaj ma być "bez humoru"..

mare30ks

2014-02-18, 22:31
@DUST DEVIL w cenniku brakuje klasycznej "masakry lewaka" :)

krille11

2014-02-21, 00:12
On mi przypomina tego typa co darł japę w Akademii Policyjnej