18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jon Lajoie - Prawda o popie

Skoczek • 2010-07-09, 23:42
Jon Lajoie i kolejna prawda życiowa w jak zwykle genialnym wykonaniu ;)
Ps. Komentarz na YT mnie rozwalił ;p:
"Wystarczy usunąć napisy a ten utwór stanie się wielkim hitem m.in w Polsce."

sylweeczek

2010-07-11, 13:12
"Wystarczy usunąć napisy a ten utwórďťż stanie się wielkim hitem m.in w Polsce."
Usunąć napisy, czy nie dla mnie i tak ten kawałek jest lepszy od nagminnie puszczanego w radiu Alejandro Lady Gagi:p

viktorx

2010-07-11, 19:47
Jon Lajoie - Człowiek którego szanuję od dłuższego czasu. Świetnie przedstawia realia świata w śmiesznym wydaniu, ale jest w stanie też pokazać to wszystko w innym wydaniu. To jest przykład nabijania się z komercji, ale jeśli coś powazniejszego chcielibyście ujrzeć polecam "Everyday Normal Guy 2", albo "Everyday Normal Crew".... JON LAJOIE IS AWESOME!

Sebeq91

2010-07-12, 02:00
Koleś ma super kawałki. Szczególnie spodobał mi się ten o Jacksonie. Tak w ogóle to też nie trawię tego gówna z eski i vivy, ale co zrobić jak to leci nawet w tramwajach?

Bula

2010-07-12, 09:46
hypek napisał/a:

nieprawda oO mnie cieszy wszystko, co jedzie po takich jak Ty - katolach fanatykach :facepalm:
(;


Skąd wiesz że jestem katolem? Oszczędź sobie takich tekstów, bo mi cię żal.

ne...........79

2010-07-13, 23:15
Jon Lajoie to tak naprawde fenomen na tym sztucznym i plastikowym swiecie - jego teksty choc plytkie to i tak sa zajebiste i chyba najtrafniej oceniaja rzeczywistosc...

hypek

2010-07-18, 14:11
Bula napisał/a:


Skąd wiesz że jestem katolem? Oszczędź sobie takich tekstów, bo mi cię żal.

no jak to skąd? wychodzę z prostego założenia, że skoro jesteś głupi, to jesteś katolem; (implikacja katol=>głupi jest zawsze prawdziwa; udowodnienie implikacji w drugą stronę jest trudniejsze ;/ Zakładam jednak że jest prawdziwa. Mamy zatem katol <=> glupi.)
ta teoria jeszcze nigdy mnie nie zawiodła i wątpię, żeby zawiodła mnie teraz :)

Krzysztof

2011-06-17, 13:44
ohh ktoś coś naskrobał, ktoś coś skasował a ja myślałem, że to nowy temat :/