18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Joke o Kasi W.

wiktor4024 • 2012-07-12, 19:25
Jaka jest najpiękniejsza wiadomość dnia?


Ktoś dostanie dożywocie za zabójstwo, sialalala :banany:

oGOALoneYaYo

2012-07-13, 12:05
Magik2501 napisał/a:

Ludzie ogarnijcie się. Jesteście takimi tępakami? Media pokazują temat zastępczy, żeby nie mówić o tym co się dzieje w kraju i głupie społeczeństwo się fascynuje. k***a! Takich sytuacji jak ta w Polsce rocznie jest kilkadziesiąt. Ludzie zabijają się nawzajem, podpalają, wydłubują oczy widelcem, gwałcą w piwnicy itp. i jakoś naród ma to w dupie. Ale w telewizji i gazetach zrobili szopkę w Kasi W. i wszyscy z niedowierzaniem śledzą.
Powodzenia lemingi.
Ciekawe jakby będzie kolejny temat. Ksiądz pedofil? Nie, oklepane. Kibole też już byli. Może sowa-gwałcicel? Albo klaun-telepata?



Jakiś ty mądry. I taki przewidujący. I pokusiles sie nawet o odrobine wykwintnego humoru. Wspanialy z ciebie truther. Antek bylby dumny.

Masterof

2012-07-13, 12:40
Magik2501 napisał/a:

Może sowa-gwałcicel?



Zaciekawiłeś mnie, kontynuuj.

p0ldek

2012-07-13, 17:20
Magik2501 napisał/a:

... Albo klaun-telepata?



Człowieku uczyniłeś, mój dzień lepszym!!

Sl...........nx

2012-07-13, 21:07
Mężczyzna napisał/a:

Dobrze zrobiła, że zabiła małego gnoja. Mam nadzieję, że dostanie niską karę. Te małe kreatury trzeba tępić.




OMG, Wszystko wina tuska : /////// Ten tusk zniszczy nasz kraj jak opłaci więcej katarzyn, Kłamczyński już zaciera ręce na myśl o władzy nad gimbusami.



Jakby komuś nie wystarczył ten jeden post, można wejść w twój profil i zobaczyć, z jakim idiotą ma się do czynienia.

Oczywiście cytowanego przez siebie tekstu nie zrozumiałeś w żaden sposób.

pie**olicie, że tematy zastępcze nie odwracają niczyjej uwagi. Sami pewnie jednak nie zauważyliście, że jak było Euro, rząd przepchnął po cichu nowy podatek.

Dalej wyśmiewajcie jednostki świadome, to na pewno wyjdzie wam i nam wszystkim na dobre.

marcinsud

2012-07-13, 21:14
a po ch*j mediom niby jakikolwiek temat zastepczy? Jak coś jest niewygodnego po prostu się sprawę przemilcza, a nie wymysla historyjki niby zastępcze.

Sl...........nx

2012-07-13, 21:51
@marcinsud - Ale nie wszystkie media milczą. Te, które coś mówią, trzeba jakoś zagłuszać.