18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

John Wick w realu

Janusz_k • 2022-09-19, 17:29
Kobieta niosąca utarg 55 tys. dolarów została napadnięta przez uzbrojonego typa. Ochroniarz banku natychmiast wkroczył do akcji i rzucił się na napastnika, któremu w napadzie towarzyszyli jego dwaj synowie. Wywiązała się strzelanina, podczas której ochroniarz zastrzelił całą trójkę napastników, a sam został jedynie ranny w ramię. Nie ujawniono jego tożsamości, bo chciał zachować anonimowość. Miejsce zdarzenia: Coronado w Kostaryce.


pipi71

2022-09-19, 19:56
MiodowyKoniobijca napisał/a:

No w końcu koniec z miesięcznym banem na pisanie więc, po pierwsze. Pan ochroniarz mianowany do orderu i premii pieniężnej. Po drugie, wyrwał chwasty, pewnie byli matkojebcami ch*j im w dupę, jeszcze żeby ich pies z kulawą nogą j***ł zanim zabiorą ich ścierwa do kostnicy. Po trzecie admin ch*j.



pan miodowy....prześmieszny. fajny kambak:) :)

saintv

2022-09-19, 20:07
Było tydzień temu na wykopie, ojciec i dwóch synów.
To był ich pierwszy rabunek, byli złodziejami i chcieli podnieść poprzeczkę.
Dziwię się że żaden wykopek nie podał poprawnego opisu pod materiałem.

p47

2022-09-19, 21:07
nie wiem ocb ale trudno jus. chcialbym widziec wiecej takich video na naszych politykach. ja chce umrzec moze ktos chce mnie wspomoc i nie tylko mnie ale i Polske. wezme tych sk***ieli ze soba. trzeba ich zabic bo innej drogi juz nie ma.

Jacek86s

2022-09-19, 21:34
MiodowyKoniobijca napisał/a:

No w końcu koniec z miesięcznym banem na pisanie więc, po pierwsze. Pan ochroniarz mianowany do orderu i premii pieniężnej. Po drugie, wyrwał chwasty, pewnie byli matkojebcami ch*j im w dupę, jeszcze żeby ich pies z kulawą nogą j***ł zanim zabiorą ich ścierwa do kostnicy. Po trzecie admin ch*j.



Po czwarte. Ssij miód z moich kul.

kocur

2022-09-19, 21:53
Wszechwiedzący sralman sie nie wypowie ? pewnie zrobi to jak zeżre swoje gowo.

Ps. dlatego wyznaje zasadę ze nóż to narzędzie.

Wszechwiedzący sralman sie nie wypowie ? pewnie zrobi to jak zeżre swoje gowo.

Ps. dlatego wyznaje zasadę ze nóż to narzędzie.

Bul_od_bytu

2022-09-20, 00:38
Podwyżka, urlop i 10% odzyskanego siana dla pana ochroniarza. Śmieci posprzątać :D

Karboksylator

2022-09-22, 15:52
zachował anonimowość. k***a to keanu reeves