18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jogging w rytmie dubstep (animacja)

szinszil • 2011-08-08, 22:00
Jak w temacie.


Magik2501

2011-08-08, 22:01
A więc dubstep to to komputerowe gówno?

szinszil

2011-08-08, 22:05
@up
Jeżeli nie ma jakiś odłamów "niekomputerowych" to tak- dubstep to to komputerowe gówno. A nawet jeśli ma to i tak niewiele mnie to obchodzi bardziej zależało mi na animacji niż na "tym gównie".

AL...........ON

2011-08-08, 23:23
Końcówka mnie rozj***ła. Fajnie zrobione.

Heichahi

2011-08-09, 00:29
jogging? Oni siÄ™ k***a w berka bawili... jogging, ja pie**ole... :homer:

holszti

2011-08-09, 01:42
Niestety ignoranci muzyczni nie potrafią rozróżnić dramów od dubstepu. No ,ale przecież dla was to i tak komputerowe gówno albo "techno" ( tak naprawdę to małoznany gatunek muzyki elektronicznej z lat 80tych)

ronnies3

2011-08-09, 03:47
0:37 Voldemort?

white_rabit

2011-08-09, 08:43
dubstep stał się w h*j komercyjny. z muzyki którą grało się po garażach i "underground'owych" klubach stał się komercyjnym gównem, tak jak kiedyś metal czy hip hop, to trzeba przyznać. A po za tym to jest DRUM jak pisze @holszti

ariel86

2011-08-09, 10:16
h*j wielki sie znacie jeden z drugim... Jak dla was to sa drumy to jestescie poprostu durni posłuchajcie Aphex Twina i np Noisi jka te 2 gatunki dla was są takie same to wypie**alać do piachu:)

Uechtacz

2011-08-09, 11:48
Gówno wiecie o muzyce.
Ten gatunek nazywa się "umc" bo nikt nie śpiewa, za to słychać perkusyjkę z programu komputerowego. Gdyby ktoś śpiewał do umca, to byłoby disco. Jakby gadał zamiast śpiewać, to rap (od kilku lat nazywany hop-siupem, ale jeden ch*j).

Jest jescze rock, metal, blues, jazz, itd, itp... ale to już muzyka tworzona za pomocą instrumentów, często przez ludzi potrafiących się nimi posługiwać, generalnie zupełnie inna historia.

wÅ...........³w

2011-08-09, 12:34
Od jakiegoś czasu patrzę na te filmiki z "dubstepami" itp jak to nazywacie i mam k***a z was bekę niesamowitą lamusy. Nie twierdzę, że to nie popadło w komercję (ale kto słucha komercyjnej muzyki to już jego sprawa, sam produkuję i osobiście wolę te niesk***iałe komerchą nuty), wpienia mnie jedynie fakt, że jakieś pipy wrzucają jakiś kał na stronę, w większości nawet źle to podpisując, a potem ludzie myślą, że tak to wszystko brzmi. Wiadomo, gówno się znajdzie w każdym gatunku jak i dobrą nutę, ale przed ocenianiem danego gatunku a nie kawałka należało by się lekko zapoznać z tematem. Ostatnio przykładowo, byłem świadkiem sytuacji, gdzie kumpel puścił z komy fajną hybrydkę trance i breakbeat, a jakiś typ do niego, że "fajne to, jakaś lajtowa techniawka?" Z tego co mi wiadomo, także użytkownik sadola. No k***a nie wierzę, dlatego jak sami nie macie pojęcia o czym pie**olicie albo co wstawiacie to pozamykać ryje i oderwać łapska od klawiatury, bo potem debiliada się szerzy. Kłócił się z wami nie będę bo "ściana i tak zawsze swoje wie". Tyle w temacie.

diego2411

2011-08-09, 13:03
Ja bym raczej w tym wypadku stawiał na Drum and Bass lub Drumstep.

oroboros

2011-08-09, 17:19
drum'n'base byl przed komputerami na vinylach tyle w temacie
dupstep powstal w latach 90 tak ze komputery tez byly jeszcze malo rozpowszechnione

Lumpy1

2011-08-09, 17:22
odpie**olcie się już od stepów.
wk***ia mnie już opis (dubstep) na sadolu.