18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jobany wrot

~Angel • 2017-10-17, 08:51
chyba będzie wpie**ol w żopu od mamy


Halman

2017-10-17, 09:11
drugi raz chyba tego nie zrobi? chociaż to rusek... może będzie chciał pokazać kumplom spod chruszczówki...

~DMT

2017-10-17, 09:28
Właśnie sobie przypomniałem, jak kilka lat temu, napie**olony smażyłem frytki... Usmażyłem frytki, garnek i szafkę nad zlewem, bo usnąłem sobie w salonie... Ten tu to amator, u mnie dosłownie k***a wszystko było pokryte milimetrową warstwą sadzy... Tydzień k***a sprzątania i oczywiście trzeba było pomalować całą kuchnię... Na szczęście, to nie ja sprzątałem... 8-)

Al...........go

2017-10-17, 10:45
Tego nie można obejrzeć tylko raz.

Moby_Dick

2017-10-17, 11:32
MaszAyahuaskę napisał/a:

Właśnie sobie przypomniałem, jak kilka lat temu, napie**olony smażyłem frytki... Usmażyłem frytki, garnek i szafkę nad zlewem, bo usnąłem sobie w salonie... Ten tu to amator, u mnie dosłownie k***a wszystko było pokryte milimetrową warstwą sadzy... Tydzień k***a sprzątania i oczywiście trzeba było pomalować całą kuchnię... Na szczęście, to nie ja sprzątałem... 8-)



Zasnąłeś w Macu przy stanowisku pracy? :szydera:

overgod

2017-10-17, 13:20
Dorota was urządzi, russian edyszyn.

~DMT

2017-10-17, 13:54
Dick napisał/a:



Zasnąłeś w Macu przy stanowisku pracy? :szydera:



Coś ci się przez zmianę avatara dowcip stępił... Po kim, jak po kim, ale po tobie, to bym się spodziewałem czegoś bardziej oryginalnego, skoro już tak bardzo chciałeś zabłysnąć... :roll:

olo_witek

2017-10-17, 18:00
~MaszAyahuaskę a nie jestes czasem z tychów miałem kumpla co tak właśnie załatwił kuchnie

Gruszek83

2017-10-17, 19:40
wSQy sie z DICKA nie smiejscie bo ja odj***łem z frytkami po imprezach tak samo k***a inaczej nie po imprezach a po powrotach z pabu....
Nie dośc za raz osmoliłem kuchnie i cały weekend zapie**alałem i starałem sie wyszorować kuychnie bo zakopciłem od oleju wsystko palącego sie to k***a nauczka była mało skuteczna i drugi raz po paru miesiącach spaliłem kuchnie w połowie przez kolejne pie**olone frytki i remont całej kuchni już musiałem zrobić wtedy.... k***a najdrozszze to były moje frytki chyba do końca zycia... kosztowały mnie ponad 20 koła za remont kuchni.... oczywiście frytek nie dało sie jeść ... a sadzą plułem i smarkałem ponad tydzień.... j***ć frytki i olej po północy ... od tamtego czasu trauma w ch*j :D

~DMT

2017-10-17, 20:06
olo_witek napisał/a:

~MaszAyahuaskę a nie jestes czasem z tychów miałem kumpla co tak właśnie załatwił kuchnie



Na szczęście, ani z Tych, ani z Tamtych...

dmnkzl

2017-10-17, 21:46
Gruszek83 napisał/a:

wSQy sie z DICKA nie smiejscie bo ja odj***łem z frytkami po imprezach tak samo k***a inaczej nie po imprezach a po powrotach z pabu....
Nie dośc za raz osmoliłem kuchnie i cały weekend zapie**alałem i starałem sie wyszorować kuychnie bo zakopciłem od oleju wsystko palącego sie to k***a nauczka była mało skuteczna i drugi raz po paru miesiącach spaliłem kuchnie w połowie przez kolejne pie**olone frytki i remont całej kuchni już musiałem zrobić wtedy.... k***a najdrozszze to były moje frytki chyba do końca zycia... kosztowały mnie ponad 20 koła za remont kuchni.... oczywiście frytek nie dało sie jeść ... a sadzą plułem i smarkałem ponad tydzień.... j***ć frytki i olej po północy ... od tamtego czasu trauma w ch*j :D




Ja też po imprezie wziąłem się za gotowanie, a mianowicie za smażenie. Z tym, że na patelnie wrzuciłem 2 laski toruńskiej i zasnąłem przy stole w kuchni. Gdyby ojca nie obudził smród dymu, to pewnie by mnie na tym świecie już nie było ;] Kuchnie musiałem k***a 4 razy malować bo ch*jostwo ciągle przebijało.

Moby_Dick

2017-10-18, 09:38
MaszAyahuaskę, Soorunia Z ręką na sercu nie patrzyłem na nick, myślałem, że jakiś randome, a tu członek rodziny :oops: Sorunia

Yamakashi07

2017-10-18, 15:04
BliatMan nie przewidział co może się stać? Czy zrobił to celowo? Wiedziałem że ruskie oprócz alkoholików to idioci.