18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jo wiym! Dycha!

kielarzu • 2010-06-06, 21:58
Kto to jest Kopernik?

debol

2010-06-06, 22:02
Aż takich idiotów to chyba nie ma. Fake.

Bejker

2010-06-06, 22:03
Cześć to ja debil

VeQe

2010-06-06, 22:06
Nie mam słów.
Przecież nie można być aż takim debilem. Chyba chłopaki sobie jaja robili. Jeśli nie to Boże miej ich w swojej opiece albo pozwól im wpaść pod samochód

Piotrcovianin

2010-06-06, 22:09
Nie przesadzajcie dodawanie im w miarę szło,a odejmowanie zawsze jest trudniejsze...

wubepe

2010-06-06, 23:26
myśle, że zaj***łbym za to bronxa gdyby nie było to kręcone kanapką... tacy idioci naprawde istnieją!

nsa

2010-06-07, 01:16
to jest animacja poklatkowa? :)

Verano

2010-06-07, 03:51
Nie może być aż tak źle...fake....a jeśli nie, tooo.......idę się powiesić ! :)

Wa...........is

2010-06-07, 10:02
Taki cwaniak bo czyta z kartki i ma odpowiedzi!

Zalthabar

2010-06-07, 10:06
Cytat:

Dyskalkulia rozwojowa – zaburzenie zdolności matematycznych, mające swoje źródło w genetycznych nieprawidłowościach tych części mózgu, które są bezpośrednim podłożem dojrzewania zdolności matematycznych zgodnie z wiekiem.


Objawy dyskalkulii
- nieumiejętność wykonywania elementarnych działań na materiale liczbowym (dodawania, odejmowania, dzielenia, mnożenia)

- wtórny zanik zdolności myślenia logicznego na materiale liczbowym

- ogólne problemy w dedukcji, rozumowaniu, analizowaniu i wyciąganiu wniosków z działań matematycznych

- ataki nerwicowe lub stresowe przed wykonywaniem działań matematycznych




Gdy widziałem zastanawiającą się osobę nad prostymi przykładami w pierwszej kolejności wskazałem właśnie dyskalkulie. Oczywiście możemy spierać się, czy to fake bądź chłopcy są pod wpływem środków odurzających zaburzających logiczne myślenie.

Filmik statyczny, niezdrowo przedłużający wymyślanie to kolejnych działań matematycznych. Piwa niet, aczkolwiek mimo wszystko dobrze jest mieć świadomość, że nie jesteśmy na samym końcu łańcucha i jeszcze są ludzie głupsi od nas. To faktycznie może trochę poprawić nastój :mrgreen:

loras

2010-06-07, 10:14
Tacy dobrzy z matmy jesteście, to działanie dla was:

2+2*2=?

.:...........:.

2010-06-07, 10:18
loras napisał/a:

Tacy dobrzy z matmy jesteście, to działanie dla was:

2+2*2=?


Hehe, banalne, dycha!

Zalthabar

2010-06-07, 10:20
loras napisał/a:

Tacy dobrzy z matmy jesteście, to działanie dla was:

2+2*2=?



2+2*2=6. Istotna jest tutaj kolejność wykonywania działań. W tym wypadku pierwszeństwo posiada znak mnożenia. Do otrzymanego iloczynu dodajemy pozostałą cyfrę i otrzymujemy wnik.

Pamiętaj lorasie, że nie będziemy tutaj odrabiać za Ciebie pracy domowej. Zamiast przesiadywać tutaj, wybierz się do swojej nauczycielki z matematyki, koleżanki z dobrymi ocenami bądź do swojej babci. Oni z chęcią Ci wszystko wytłumaczą :*