18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jo Nesbø - "Człowiek Nietoperz"

Czlowiekpingwin • 2013-06-30, 22:37
Witam
Zastanawiam się nad kupnem tej książki. Facet dostał za nią jakieś nagrody, opis brzmi zachęcająco, ale opinie na internecie są dość sprzeczne.
Czy ktoś z was drodzy sadole czytał/czyta tą książkę i mógłby się wypowiedzieć na jej temat? Nie chciałbym wyrzucać pieniędzy na jakieś gówno. :lodowka:

~Vuko

2013-07-01, 09:47
No to ją wypożycz zamiast kupować skoro nie chcesz ryzykować.

Dla mnie książka zajebista, zresztą jak reszta Nesbo. Obok Mankella, Christie i Chandlera to mój ulubiony autor :ok: jednakże ile głów, tyle opinii, też się nasłuchałem o nim złego, zaryzykowałem i zdziwiłem się skąd te wszystkie ch*jowe opinie.

Ryzyk fizyk.

Ceryni

2013-08-12, 18:21
Kupiłem , nie spodobałą mi sie strasznie , nie dalem rady doczytać nawet do połowy mimo, że akurat lubie takie klimaty. Także spróbuj sobie sam bo teraz bedziesz miec dwie calkowicie rozniace sie opinie.

W

2013-08-12, 22:20
Cardioceras napisał/a:

No to ją wypożycz zamiast kupować skoro nie chcesz ryzykować.

Dla mnie książka zajebista, zresztą jak reszta Nesbo. Obok Mankella, Christie i Chandlera to mój ulubiony autor :ok: jednakże ile głów, tyle opinii, też się nasłuchałem o nim złego, zaryzykowałem i zdziwiłem się skąd te wszystkie ch*jowe opinie.

Ryzyk fizyk.


Moim zdaniem naklejki "następca Larssona" uwłaczają panu Nesbo, bo norwega czyta się lekko, a przez szweda trzea przebrnąć w celu odkrycia fabuły.
"Człowiek nietoperz" to jego pierwsza książka, jest nieco słabsza od pozostałych. Polecam przygodę rozpocząć od "Czerwonego gardła".

Czlowiekpingwin

2014-01-31, 20:00
Kupiłem, przeczytałem i nie żałuje, ale na drugą się nie skuszę.

~Bambi~

2014-02-01, 14:20
Vuko napisał/a:

No to ją wypożycz zamiast kupować skoro nie chcesz ryzykować.

Dla mnie książka zajebista, zresztą jak reszta Nesbo. Obok Mankella, Christie i Chandlera to mój ulubiony autor :ok: jednakże ile głów, tyle opinii, też się nasłuchałem o nim złego, zaryzykowałem i zdziwiłem się skąd te wszystkie ch*jowe opinie.

Ryzyk fizyk.





dzemba

2014-03-05, 12:52
Zacząłem Nesbo od "Pierwszy śnieg"- polecam, bo akurat to mieli w Empiku a byłem przed jakąś podróżą. Teraz podchodzę do jego serii od samego początku, czyli Nietoperza :)