18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jo je hanys

kubaRK • 2012-02-08, 23:49
:idzwch*j: Jo je hanys !

edit:nie jestem autorem, film odkopany z youtube

Odruchwymiotny

2012-02-10, 10:15
Niech się tą gitarą pie**olnie w łeb :trollencjusz:

DjDanielo1

2012-02-10, 10:28
A wyście som wszyscy gupcy. By nie Śląsk to Polski ni ma i wy warszawioki byście ni mieli co do garca wsadzić! Taki mom zdani i ch*j wom w dupa!

Śląsk je potyngą a nie to co ,,Warszawa,, <lol>

liana

2012-02-10, 10:38
Jak jest taką "potyngą" jak widac to jestem spokojny o was darmozjady.

DjDanielo1

2012-02-10, 10:46
Darmozjazdy to warszawioki. Zjedz se synek szolą pod ziemia z 1000m to bydziesz inaczyj godoł. Pewne że bys galoty mioł pełne ale czym innym. Synek sie wygłupił fakt ale tak samo jak u was warszawioki je jeszcze więcej takich jełopów... Więc za nim zaczniesz pie**olić 3 po 3 obejsz se połowa youtube jaki u was są GOROLE!

Anacomioni

2012-02-10, 11:54
To gorol, widać.
Do tego poznać po:

"Jo je hanys
dejcie sie pozor"

tak pie**olą zazwyczaj gorole, które chcą na siłę po ślonsku mówić.

powinno być " dejcie se pozor"

Ace.

skizo

2012-02-10, 14:01
Bardzo k***a irytujący napis ma na koszulce nie podoba się Polska? to wypie**alaj do Ruskich na sybir. Pradziadkowie walczyli za nich a te k***a cepy j***ne teraz fikają i chca swojej Polski, wypie**alać na zbity pysk.

Phallucifer

2012-02-10, 14:59
Wpisujecie ile daliscie rade. Ja skapitulowalem po rownej minucie. I sie nie klocic o to, czy slask ma byc autonomia czy nie.

LICH0

2012-02-10, 16:38
Zabijcie mnie albo jego...wszystko byleby tego nie oglądać więcej :lodowka:

SabakuNoGaara

2012-02-10, 16:52
a ja wiem??? napisał/a:

pie**oleni folksdojcze i tyle!



ps. do piachu



WTF?! czy ty wgl wiesz kto to foklsdojcz? ja jebie jak można Ślązaka nazwać folksdojczem ... weź wypie**alaj stąd krawaciarzu lepiej się spytaj dziadka co robił Ślązakom jak już Niemcy skończyli swoją robote

skizo napisał/a:

Bardzo k***a irytujący napis ma na koszulce nie podoba się Polska? to wypie**alaj do Ruskich na sybir. Pradziadkowie walczyli za nich a te k***a cepy j***ne teraz fikają i chca swojej Polski, wypie**alać na zbity pysk.



ty też k***a dobry jesteś ... po 1 nie walczyliście za nas tylko z to co mamy bo mamy kopalnie :* po 2 potem pokazaliście jak bardzo za "nas" walczyliście jak polacy j***li Ślązaków w obozach ... i tych polaków można nazwać folksdojczami więc "a ja wiem???" może się teraz do-edukować po 3 :D i tu najlepsze okradliście kopalnie na grubą kasę a potem ją z łaską oddaliście jak nie było jak fedrować ale oczywiście nie mogło wyjść że oj***liście więc w mediach było że "Polska dokłada do kopalni". No tak faktycznie dokładacie ... to co zaj***liście

Kristoff

2012-02-10, 17:12
Ja pie**ole, ze wszystkich regionów ślązacy to jednak są najbardziej zakompleksieni, wszędzie gdzie pojawi się dyskusja o was, to musicie pisać w tej swojej gwarze i pitolić o "gorolach" i warszawiakach.

kuziol

2012-02-10, 17:43
k***a! jak można tak kaleczyć highway to hell?!!!!!!!!!!!!!!!!!! dla mnie ta piosenka jest jak świętość jak ktoś nie potrafi zagrać tego riffu to niech nie podłaczą gitary do pieca.

SabakuNoGaara

2012-02-10, 23:10
Kristoff napisał/a:

Ja pie**ole, ze wszystkich regionów ślązacy to jednak są najbardziej zakompleksieni, wszędzie gdzie pojawi się dyskusja o was, to musicie pisać w tej swojej gwarze i pitolić o "gorolach" i warszawiakach.


Przepraszam bardzo ale jak jest dyskusja O NAS to wypadało by żebyśmy MY się na ten temat wypowiedzieli tak? bo co to za dyskusja gdy jedna strona gada o kimś mało o tym kimś wiedząc ... taka dyskusja to u ciebie pod blokiem baby toczą na twój temat . jak Ci się podoba plotkarstwo to wypie**alaj na inne forum .
A jeśli się dziwisz czemu jest jak jest to chwile pomyśl bo to właśnie przez ludzi twojego pokroju jest w Polsce jak jest. Jak byście z NAMI w zgodzie żyli to nie było by mowy o autonomii bo po co ... jesteście sk***ielami dla NAS , okradacie NAS na każdym kroku to i po co mamy być dla was mili i nie nawiązywać do tego coście NAM kiedyś zrobili

rafbur

2012-02-13, 19:30
Kritoff - niestety prawda jest taka, że Warszawiacy j***li Ślązaków ile tylko mogli. Kiedy region przestał przynosić kasę to zaczęto oddawać kopalnie i "radźcie sobie sami". Coś tu k***a raczej jest nie tak. Niech Cię więc nie dziwi niechęć Ślązaków do Warszawiaków.


A co do gwary - najwyraźniej żal dupę ściska, bo Wy niczego ni mocie.


BTW - nie wiem czy wiesz, ale Śląsk jest bogaty nie tylko w węgiel. Poczytaj sobie biografie znanych Polaków (co drugi to "zakomplesiony" hanys).


Pyrsk

ulifont

2014-10-03, 00:57
Spokojnie jeszcze 20 lat i nas zabijecie wszystkich polscy bracia.