18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jimmy Kimmel - Złapiesz i jest Twoje.

autobusik111 • 2013-07-25, 20:34
Jimmy Kimmel i konkurencja dla przechodniów, gdzie Guillermo zrzuca coś z dachu, a uczestnik zabawy musi to złapać. Jeśli złapie, może to zatrzymać.
Ostatni uczestnik jest pochodzenia sami zobaczycie jakiego i rzucają w niego wieprzowymi parówkami :D
Na jutubie ofkors bulwers o rasizm, ale myślę, że Wam się spodoba.


taz92

2013-07-26, 12:17
Nie wiem o ch*j wam chodzi skoro koleś jest z Florydy. To żaden allahakbar czy inny wybuchowy typ. Koleś po prostu nie je wieprzowiny i tyle. Ewentualnie spierniczył typ z Meksyku stąd to imię.

vassili

2013-07-26, 12:46
UP@ Tak, Meksykanie mają na imie Amir Mustaffa... :idzwch*j:

Marcello-

2013-07-26, 13:22
frankenstein napisał/a:

tutaj macie 1 cześć



ale widac, ze 'ostatni uczestnik' wie jak sie zwracac do bialego :mrgreen:

Pokle

2013-07-26, 14:02
Mógł chytrus nie łapać :D

2m...........ad

2013-07-26, 14:10
koleś nie powiedział, że wyznaje islam, więc nie wiem czym się jarać. Też nie jem wieprzowiny, a nie wybucham.
damyrade20 napisał/a:


aaa, no i oczywiście pod filmikami tego typu nie może zabraknąć tego obrazka:
Obrazek


Fuck logic :facepalm: . "that's the evilest thing i can imagine" oznacza, że niezmiernie rzadko zdarza się okazja doj***ć tym jpegiem, a ty chcesz go wrzucać "pod każdym filmikiem tego typu" :psycho: Chyba że wrzucasz "bo fajny" co oznacza, że jesteś gimbem albo trollem.

necroorcen

2013-07-26, 16:19
Mój pradziadek kiedy był dzieckiem wrzucił Żydom słoninę do mleka które zjedli, przebijcie to :D

go...........11

2013-07-26, 17:00
Guillermo jaki ucieszony :D

rozyk

2013-07-27, 06:48
zabawne widzialem to dwa tygodnie temu w tv i mialem niezle smianie :)

zabraklo najsmiejszniejszego goscia numer dwa ktory lapal pilke plazowa pelna jednocentowek :)

dodii

2013-07-28, 00:32
az sie zalogowalem. dobrze sie gimbaza bawi? indyjczyk to nie muzulmanim do k***y nedzy, jak mozna nie widziec roznic? jak mozna w ogole mowic o czyms o czym sie k***a pojecia nie ma, podlapaliscie nagonke na muslimow i karmicie sie ochdami, gratuluje. sam jimmy znowu dal rade, uwielbiam program, widzialem juz wczesniej w tv ale i tak swietne wykonanie :)

Kov

2013-07-29, 14:18
dodii

Indyjczyk? Może od razu Indianin? Hindus do k***y nędzy.