18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jimek

pabelt • 2015-06-10, 09:30
Nagrane w Sali Koncertowej Polskiej Narodowej Orkiestry Symfonicznej , 6 marca w Katowicach.





Coś pięknego ;-)

thoruus

2015-06-10, 19:49
drukarka666: przekonałeś(aś) mnie. Serio. Spróbuję.

maciuch2

2015-06-10, 20:43
Z gówna bata nie ukręcisz.

rafaelos19

2015-06-10, 21:58
jaram się niemiłosiernie, ciary na plecach przy pierwszych dziesięciu przesłuchaniach tego na yt, efekt na żywo pewnie piorunujący. Szkoda trochę ze znalazło się na sadolu bo pewnie większość zmiesza z błotem co mnie irytuje bo jestem wrażliwy w ch*j jeżeli chodzi o muzyke.

Epin

2015-06-10, 22:39
A ja chciałbym tylko jedną rzecz zauważyć..

Hip - hop to kultura.. a nie muzyka. Muzyką hip hopu jest rap..
A hip hop to również taniec, graffity...

Ale, ch*j w to.. 98% Sadolowej masy i tak kojarzy rap z jakimiś Chadami czy innymi Popkami cwe*ami.
Posłuchalibyście inteligentnego rapu, anie pie**olenia bredni..
To co niektórzy ludzie robią na trackach, to przechodzi ludzkie pojęcie..

W sumie.. k***a..
Po co ja się wysilam..


Hereticus

2015-06-10, 23:40
@up

To podaj jakiś przykładowy, inteligenty rap. Chętnie zweryfikuję.

Carbannoga81

2015-06-11, 00:48
@up
np. ŁONA, a Epin kiedyś też tak tłumaczyłem, ale teraz 90% RAPU to łysy dres i zero flow

Halibut

2015-06-11, 00:48
Epin napisał/a:


Ale, ch*j w to.. 98% Sadolowej masy i tak kojarzy rap z jakimiś Chadami czy innymi Popkami cwe*ami.



Nie, nie, nie misiu kolorowy.
Rap mi się kojarzy z murzynami. Jest to prosta, głupia muzyka dla debili. W sam raz dla czarnych.

Nic mnie bardziej nie śmieszy niż polski "fan rapu".

Herba

2015-06-11, 01:02
Hereticus napisał/a:

@up

To podaj jakiś przykładowy, inteligenty rap. Chętnie zweryfikuję.



Wspomogę kolegę.
Pierwsze z brzegu:







Mogła bym tak długo, ale nie jestem tu po to aby komuś udowadniać że nie ma racji.
Nie ograniczaj się do jednego typu muzyki, szukaj - nie koniecznie na popularnych platformach. Dzisiaj media puszczają jedynie to co się dobrze sprzeda, a nie to co jest wartościowe.
W dzisiejszym świecie zalewanym przez wszędobylski chłam i pomyje ciężko wyłowić tą perełkę.
Pozdrawiam.
PAX.

Halibut napisał/a:



Nie, nie, nie misiu kolorowy.
Rap mi się kojarzy z murzynami. Jest to prosta, głupia muzyka dla debili. W sam raz dla czarnych.

Nic mnie bardziej nie śmieszy niż polski "fan rapu".



Misiu kolorowy a mogę zapytać jakiej muzyki słuchasz?

blackbird969

2015-06-11, 01:41
wiedziałem, że zaraz zobaczę wrzutę z BOKiem

Hereticus

2015-06-11, 02:03
Nie potrafię się przekonać do rapu z jednego powodu. Jest bardzo ubogi muzycznie. Motywem przewodnim utworów jest tekst. Wymusza to w ogromnym stopniu uproszczenie kompozycji, aby dało się tego słuchać. Rapowanie ma to do siebie, że jest zbyt gęste, aby można było dorzucić do tego jakąś ciekawą treść muzyczną.
Ja oczekuję od muzyki po prostu muzyki, a jeśli jest tak, że jest ona wypełnieniem a nie samym sednem to wtedy nie jestem skory uznać tego za pełnoprawną muzykę, sorry.
Rozumiem, że jest to dla was coś więcej niż muzyka i to trzeba czuć. Ja jednak oczekuję czegoś innego od muzyki, a rapu nie czuję. Jestem otwarty i słucham różnych gatunków, ale rap to nie moja bajka.

Zdecydowanie wolę to:

youtube.com/watch?v=jsqFEI_Ulhs
(sorry za brak playera, ale piszę na telefonie, za dużo zabawy)

prtnprtcl

2015-06-11, 02:35
mi się podoba.
W dodatku dodam, że sala NOSPR w Katowicach jest jedną z najlepszych, jak nie najlepszą salą koncertową w całej europie, mamy z czego być dumni.

Ktoś wyżej napisał, że wolałby kilka wybranych utworów ale całych... hm ok, tylko nie widze sensu w tym, moim zdaniem JIMEK zaaranżował swój występ bardzo dobrze, bo niestety nie wyobrażam sobie grania przez orkiestre jednego sampla w kółko przez 4 minuty :D