18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

ganja125

2013-02-02, 13:17
tak to jest to, k***nąć prezydentowi w łeb. Niech ktoś zrobi wersje z tuskiem

bloodwar

2013-02-02, 13:34
@gibek7 - chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, napisałem wyraźnie że od lat żadnemu, nawet najlepszemu strzelcowi w USA nie udało się trafić dwa razy, po jednym przeładowaniu z tej odległości, przy takim kącie poruszającego się celu o takim niewielkim skupieniu za pomocą zwykłej, ogólnie dostępnej broni (co w zasadzie potwierdza teorię "bialego dymu" uchwyconego na jednym z filmów i zaobserwowanego przez świadków - czyli drugiego strzelca ukrytego znacznie bliżej trasy przejazdu i pod bardziej dogodnym kątem). A broń miała uszkodzony celownik bo LHO upuścił ją po ostatnim strzale (tak jest przynajmniej w oficjalnym raporcie, może któraś łamaga z policji upuściła broń przypadkiem, nie wiadomo). Faktem jest, że z tak słabej, niecelnej broni NIE DA SIĘ trafić dwa razy tak jak to zrobił LHO

Cara_Al_Sol

2013-02-02, 13:37
D-Rose napisał/a:

Ujowe. A gdzie jest animacja w ktorej Jacqueline zbiera mozg John'a z samochodu?



Jest ta animacja. Mi udało się to może raz lub dwa. Ale na 100 % jest.

D-Rose

2013-02-02, 13:50
Cara_Al_Sol napisał/a:



Jest ta animacja. Mi udało się to może raz lub dwa. Ale na 100 % jest.



Faktycznie, jest. Mea Culpa ;)


endione

2013-02-02, 15:45
sanger napisał/a:

Teraz czekamy na symulator lotu "Smoleńsk 2010" :)




JakisGosciu

2013-02-03, 18:31
k***a mać. NI BYDE GRAŁ bo zabijają Kennediego.
Z tego co mi wiadomo (a wiem na za dużo) to Kennedy był chyba ostatnim prezydentem Hameryki,
któremu na niej zależało. Nie zgodził się na podpisanie dokumentu który prywatyzował "fabryki robienia kasy"
(Nie wiem k***a jak sie to nazywa)
I oczywiście dostał kule. Bush dla przykładu nawet bał sie stawiać tym Koropororejszyn całym.
A potem wielkie żale bo k***a wszyscy uzależnieni od jakichś żydków bawarskiego pochodzenia z Londynu.


jak sie gdzieś myle to ktoś to może uargumentować co by mi rozjaśnić horyzonty.