18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

JFK o tajnych stowarzyszeniach

MoneyCash • 2013-02-02, 20:33
Wypowiedź Kennedy'ego na temat tajnych stowarzyszeń, warte obejrzenia ;)

Shaint

2013-02-03, 18:56
Na muzyka na końcu to chyba dla jakiś niedoj***nych pojebów, jak tam można mordę drzeć.

bania88

2013-02-03, 19:40



Hauer88

2013-02-03, 20:31
Publiczna egzekucja była przestrogą dla każdego członka rządu, który odważy się przekroczyć wyznaczoną przez ukrytych spiskowców linię działania. Wyrok wykonano w publicznym miejscu, w masońskim centrum, a udział brały niemal wszystkie agencje rządowe, jak służby ochrony, CIA, FBI, także mafia, media a nawet służba zdrowia. Sprawcy tej zbrodni zademonstrowali, że są w stanie zrobić co zechcą i nigdy nikt nie wskaże na nich palcem, pomimo, że dokonano tego w biały dzień na oczach tysięcy ludzi, przed obiektywami wielu aparatów fotograficznych oraz przed kamerami filmowymi. Owa okrutna akcja zakończyła się całkowitym sukcesem morderców!

Jaką zbrodnię popełnił John F. Kennedy?

Wystąpił on przeciwko rzeczywistemu rządowi, który w ukryciu sprawuje władzę nie tylko w USA ale na całym świecie. Głowy państw są jedynie marionetkami w ich rękach oraz są przez ów rząd wybierani.

Kennedy rozpoczął ujawnianie światowego spisku, planował ujawnienie tajemnicy UFO, planował rozwiązanie CIA oraz rozpoczął wydawanie rzeczywistej rządowej waluty, srebrnego dolara w celu uniezależnienia się od prywatnie kontrolowanego przez syjonistów Banku Federalnego USA - Executive Order 11110 Podobną 'zbrodnię' popełnił także zamordowany prezydent Lincoln.

Glugsti

2013-02-03, 20:43
dekret 11110 - poczytajcie sobie dlaczego faktycznie ....a juz widzę filmiki są już o tym u góry

Sz...........jk

2013-02-03, 21:17
@goldenguti

Mówi się, że Insurekcja Kościuszkowska została wsparta przez organizację Wielkiego Wschodu Francji po to żeby odciągnąć uwagę Prus i Austrii od rewolucji francuskiej. Współpracował z tą organizacją w tym czasie Wielki Wschód Królestwa Polskiego i Wielkiego Księstwa Litewskiego (później zmieniony na Wielki Wschód Narodowy Polski). Czytając trochę na ten temat można dojść do wniosku, że tak rzeczywiście było. Rewolucjoniści nie chcieli interwencji ze strony Prus czy Austrii więc przerzucili zainteresowanie tych państw na wschód. Zresztą przywódcy WWNP (Kazimierz Sapieha czy Ignacy Potocki) brali czynny udział w Insurekcji lub podczas wojny polsko-rosyjskiej i potępiali przystąpienie króla do targowicy.

pocominick

2013-02-03, 21:18
Mnie tylko nie daje spokoju jedno, co te osoby za kurtyny z tego mają ? Kasa, władza nic więcej, tylko po co im to ?

Muzz

2013-02-04, 02:06
pocominick napisał/a:

Mnie tylko nie daje spokoju jedno, co te osoby za kurtyny z tego mają ? Kasa, władza nic więcej, tylko po co im to ?


Dużo nad tym myślałem swego czasu i doszedłem do wniosku, że... uwaga... gdyby nie te ich gierki i kontrola nad wszystkim to by ludzkość już dawno mogła przestać istnieć. Jest kontrola - jest stabilizacja. A przynajmniej do momentu w którym będziemy w stanie kolonizować kosmos na wielką skalę.
Będąc na samej górze - jedna głupia decyzja i świat może pogrążyć się w atomowej wojnie. Co z tego będzie miała ludzkość? Wyginie. A nawet jeśli jakaś garstka wytrzymałych bydlaków przetrwa - może już nigdy nie dojdziemy do tego co mamy teraz. Zatrzymamy się w rozwoju na rzecz przetrwania z dnia na dzień.
Sprawa ma się inaczej jeśli jest skolonizowanych kilkanaście planet, ludzi jest kilkaset miliardów - wtedy można działać inaczej, nawet ryzykować. Jedna planeta w tą czy w tamtą - są jeszcze inne, także pełne ludzi.

Kto wie - może ten cały spisek, który odbieramy jako zło, ma na celu coś całkiem innego. Tyle, że globalnie. A ludzie nie potrafią myśleć globalnie, więc trzeba ich trzymać na smyczy. Dla dobra naszego gatunku.

pocominick

2013-02-04, 02:12
@muzz To co tacy altruiści z nich ? No proszę Cię, to się nie trzyma kupy, bo jeżeli faktycznie bym im zależało to, albo by się ujawnili, albo nie pozwalali na taki burdel.

NieWeszles

2013-02-04, 02:32
A zginął dlatego bo był mądry. Był przeciwnikiem wojny o ile się nie mylę.

Witkens

2013-02-04, 16:54
gwindak napisał/a:

Pomijajac roznego rodzaju teorie spiskowe cos jest na rzeczy. Masoneria, Iluminaci, Wolnomularze, "Ludzie zza kurtyny", zwal ich jak zwal ale fakty sa takie ze zabili jego i cala jego rodzine. Bo mowi cos bardzo niewygodnego. Jak dla mnie jeden z najwiekszych przywodcow XX w. a zaj***li go jak bezpanskiego psa.




... Wolnomularze :homer: ...

bimbastah

2013-02-04, 18:25
JFK-a zaj***li bankierzy.

rabarbarnapatyku

2013-02-05, 04:44
Wiecie, że to o międzynarodówce? Wiecie prawda?