18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

jezus

loveandpeace • 2016-11-20, 21:31
Dzięki intronizacji Jezusa na Króla Polski od dzisiaj już oficjalnie znajdujemy się pod żydowskim zarządem powierniczym.

mygyry

2016-11-20, 21:41
Ciekawe kiedy orzełkowi zmienią koronę na cierniową :amused:

PoliteP

2016-11-21, 00:12
Śmiej się śmiej. Przyjdzie co do czego, to będziesz płakał; jak Ci ISIS zrobi intronizację Allaha na króla, a z żony i córki dmuchane lale.

Jo...........23

2016-11-21, 01:43
loveandpeace napisał/a:

Dzięki intronizacji Jezusa na Króla Polski od dzisiaj..



Żart niezły, ale...
Chyba Cię pocieszę. Albo zasmucę. Nie wiem.
To nie była żadna "intronizacja", tylko jakaś ściema polskojęzycznego Episkopatu.
Aby była to prawdziwa Intronizacja Jezusa Chrystusa na Króla Polski musiałaby wziąć czynny udział oprócz władzy duchownej
(ten warunek spełniono)- władza świecka.
Czyli Prezydent RP, Premier z rządem i reprezentanci Sejmu, Senatu, stanów.
(tego warunku nie spełniono - Prezydent był tylko widzem i inni politycy podobnie).
W samej "deklaracji" episkopatu, ani razu nie pada wyrażenie Jezus Król Polski.

Skąd w ogóle pomysł intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski?

W objawieniach Rozalii Celakówny (lata trzydzieste ubiegłego wieku)
Jezus mówi, że za swoje grzechy niektóre państwa zostaną zniszczone.
Niemcy, Szwecjai inne (chyba nikt nie wątpi, że aktualnie się dzieje).

I padły również słowa "Polska nie zginie, jeżeli uzna mnie za swojego Króla i nawróci się ze swoich grzechów.
Jeżeli to zrobi to inne narody pójdą za jej przykładem, a Polskę w sposób szczególny wywyższę między narodami" .
Może nie dosłownie, ale sens był taki.
Ja jestem jak najbardziej za Intronizacją Jezusa na Króla Polski.
Ale za prawdziwą Intronizacją. Nie chcę, aby moją Ojczyznę zniszczył islam.
Amen.

Loaloa

2016-11-21, 05:23
Jak ja kisnę z polaczków. Żebyście chociaż od tych czarów byli mądrzejsi, albo bogatsi. A tak to watykański okupant was wali w dupska, aż furczy, a wy jeszcze klękacie i dziękujecie.

bleblebator1

2016-11-21, 05:49
Jod123 napisał/a:



.....mówi, że za swoje grzechy niektóre państwa zostaną zniszczone.
Niemcy, Szwecjai inne (chyba nikt nie wątpi, że aktualnie się dzieje).


Ten plan realizuje george soros i będzie tak długo realizowany, dopóki ten żyd będzie żył

sezamkowyRozpierdol

2016-11-21, 06:41
PoliteP napisał/a:

Śmiej się śmiej. Przyjdzie co do czego, to będziesz płakał; jak Ci ISIS zrobi intronizację Allaha na króla, a z żony i córki dmuchane lale.



Jak narazie PiS robi wszystko jebiąc gospodarkę, by nie przyjechał tutaj nikt, kto by chciał rozkraść coś z budżetu, kasy socjalnej, tak więc spokojnie :amused:
Te pijawy rozkradają tylko bogate kraje zachodu :amused:

Crossblade

2016-11-21, 12:39
@Jod123 najlepsze w tym wszystkim jest to, że te przepowiednie się spełniają. Pozdrawiam

sylwusiex

2016-11-21, 12:41
Jeżeli chodzi o odsetek Katolików jesteśmy bodajże na pierwszym miejscu na świecie - ponad 90% ludności. Natomiast jak posłuchasz radia, otworzysz gazetę czy obejrzysz TV to okaże się że wszystkim oprócz partii rządzącej kościół przeszkadza a religia chrześcijańska jest dla troglodytów, narodowców, rasistów, ksenofobów, homofobów i islamofobów.

orwell14

2016-11-21, 13:09
Loaloa napisał/a:

was wali w dupska, aż furczy



A co, zazdrościsz pedale?

KillerLaugh

2016-11-21, 13:17
To kwestia umowna, bo opiera się na przekonaniu czosnków, że żydostwo dziedziczy się po matce, w tym przypadku Maryi. Kolejny problem semantyczny dotyczy samego terminu "żyd", czy opisuje on osobę praktykującą judaizm, czy zwyczajnie taką o semickich korzeniach, gdzie wcale nie muszą one być ze sobą powiązane.

Bobikufel

2016-11-21, 13:55


Jeżeli prawdą jest że Jezus został intronizowany na Króla Polski to prawdą też jest stwierdzenie:
Użytkownik "loveandpeace" NIE jest pedałem, NIE p*zdą, a już na pewno NIE jest debilem.

parolpl

2016-11-21, 14:07
Ale intronizując kogoś wystąpił konflikt kompetencji (władzy i administracji). Bo przecież król jest niejako rangi prezydenta i aby faktycznie takie coś mogło zaistnieć to duda musiałby się wcześniej zrzec stanowiska. Poza tym konstytucja nie wspomina nic o królu i musiałoby być wcześniej zmieniona, tak jak inne dokumenty. I kiedyś był filmik, w którym ktoś tam stwierdził, że aby faktycznie reaktywować władze królewską to ta osoba musi mieć "królewską krew", lub co najmniej magnacką (nie wiem na ile to prawda, ale ostatnim naszą formą władzy króla była monarchia elekcyjna, więc teoretycznie by się zgadzało). Pomijam już fakt, że Jezus nie ma możliwości sprawowania władzy, bo przecież umarł, a dowodów faktycznych na jego zmartwychwstanie nie ma. Pewnie się znajdzie więcej powodów.

Lysack

2016-11-21, 14:20
Moje zdanie jest takie:

Do tej pory, analizując tylko to co pojawiało się w mediach i internecie, uznawałem całą tę szopkę za fanaberię ze strony kościoła popieraną przez rząd. Fanaberię, która tylko umacnia podział pomiędzy praktykującymi katolikami, a ludźmi domagających się rozdziału państwa od kościoła.

Komentarz użytkownika Jod123 zmotywował mnie do zagłębienia tematu i dochodzę do wniosku, że to wszystko ma sens, choć jak z prawie wszystkim przy obecnym rządzie - wykonanie ch*jowe.

Wizje Celakówny rzeczywiście w dużej mierze się urzeczywistniają. Biorąc pod uwagę odsetek katolików (zarówno praktykujących, jak i jedynie zadeklarowanych), jako kraj, mamy mentalne przesłanki do tego by zgodnie z dogmatami wiary pretendować do czegoś w rodzaju narodu wybranego.
Doszliśmy do momentu, w którym z dużym prawdopodobieństwem spełnia się wizja Celakówny, mówiąca w skrócie o zniszczeniu narodów Europy Zachodniej i ocaleniu Polski, jeśli ta uzna Chrystusa za swojego Króla. Nawet na mnie, jako osobie, która nie angażuje się w kwestie wyznaniowe, przeczytanie jej wizji, zrobiło wrażenie.

Choć sam jestem przeciwny mieszaniu się polityki i kościoła, to w tym przypadku nie chodzi o rozdawnictwo kasy czy gruntów dla episkopatu. Nie chodzi o narzucanie poglądów czy czegokolwiek innego. Taki akt z pewnością nie zaszkodzi, a może rzeczywiście pomóc Polsce.
I nie mam tutaj na myśli tego, że bogu wyjdzie spomiędzy chmur, rozłoży ręce i otoczy nas swoją opatrznością. Korzyść z intronizacji widzę w tym, że przynajmniej część katolików zaangażuje się w to, by nasz kraj nie angażował się w unijną politykę dotyczącą "multikulti". Jak pokazuje obserwacja, Polacy zazwyczaj nie mają nic przeciwko obcokrajowcom i jesteśmy wyjątkowo tolerancyjni. Duży odsetek katolików (choćby w teorii), wpływa pozytywnie na mentalność przybyszy, którzy przyjeżdżając tutaj mają świadomość, że ciężko im będzie narzucić swoje zasady, więc muszą się dostosować.

To jest podobna tendencja jak w krajach muzułmańskich. Tam też właśnie odsetek muslimów ma znaczenie, bo choć nie wszyscy zgadzają się z doktrynami koranu, to chyba każdy ma świadomość, że gdyby spróbował wprowadzać tam inne zasady niż muzułmańskie, to wyleci z hukiem (sic!).

A na ile jesteśmy tolerancyjni? To widzę choćby po sobie, gdzie choć nie chodzę do kościoła, to wyznaję główną doktrynę pastafarianizmu - "po prostu bądź dobrym człowiekiem". Często mam styczność z zagorzałymi katolikami, którzy nie wyobrażają sobie, że można nie chodzić co niedzielę na mszę czy na procesję w Boże Ciało. I tak samo jak ja im niczego nie narzucam, tak i oni zawsze odnosili się do mnie z szacunkiem. Żadnej wrogości, czy czegokolwiek w tym stylu. Jedyne co było mi narzucane to wolne dni w święta, gdy pracowałem na etacie. Teraz gdy prowadzę działalność i największy ruch mam właśnie w niedziele i święta - nikt nigdy nie powiedział mi, że powinienem być w kościele, a nie w pracy.

Podsumowując, intronizacja ma charakter symboliczny, który w skali kraju jest niemal bezkosztowy (poza organizacją samej ceremonii), a może umocnić nasz naród w postawieniu się wobec narzucenia polityki multikulti, która poważnie narusza morale kraju i jego obywateli (co da się zaobserwować na zachodzie, gdzie mniejszość [w skali kraju] zaczyna stanowić większość [w skali miasta czy regionu]).

[edit]
Jeszcze dwie uwagi:
1. Często w mediach da się spotkać komentarze, że Jezus nie może być Królem, powołując się na konstytucję i kwestie prawne. Ignorując to, że w praktyce jest to sformalizowanie tytułu TEOLOGICZNEGO. Za wiki:
"Chrystus Król (łac. Christus Rex) – teologiczny tytuł Jezusa z Nazaretu ściśle związany z pojęciem Królestwa Bożego i wiary chrześcijan w panowanie Jezusa w tym królestwie jako Bożego Pomazańca"
2. PiS wraz z episkopatem wzmacniają przypisaną im gębę i zamiast poprzedzić ceremonię odpowiednimi informacjami (skąd ten pomysł, jakie to ma uzasadnienie, że zgodnie z wizjami, powinien w to być zaangażowany rząd, że jest to ukłon w stronę katolickiej większości, a nie uległość wobec kościoła itd), to oczywiście przyj***li od razu mszą i sloganem "Chrystus Królem Polski". Wykonanie godne Korwina, który zamiast stwierdzić, że osoby niepełnosprawne, które nie są w stanie pracować nie przynoszą korzyści z perspektywy budżetu państwa, ale zasługują na szacunek, bo to nie ich wina, potrafi rzucić hasłem o przekazie w stylu "kaleki są pasożytami w tym kraju".

lapps

2016-11-21, 14:24
bleblebator1 napisał/a:


Ten plan realizuje george soros i będzie tak długo realizowany, dopóki ten żyd będzie żył



george soros nie jest glowa tego wszystkiego, jest jednym z podwykonawcow. jego smierc wiele nie zmieni. trzeba by kilka rodzin bankowych zutylizowac zeby cos sie zmienilo

Lysack napisał/a:

Wykonanie godne Korwina, który zamiast stwierdzić, że osoby niepełnosprawne, które nie są w stanie pracować nie przynoszą korzyści z perspektywy budżetu państwa, ale zasługują na szacunek, bo to nie ich wina, potrafi rzucić hasłem o przekazie w stylu "kaleki są pasożytami w tym kraju".



a skad ty to wziales? Korwin zalozyl fundacje indywidualnego ksztalcenia

Cytat:

Fundacja powołana w 2007r. przez Janusza Korwin Mikke aby pomagać w rozwoju intelektualnym wszystkim upośledzonym fizycznie, którzy wierzą, że w XXI wieku wygrywać będą nie ci, co szybko biegają i celnie rzucają, lecz ci, co szybko i celnie myślą!



zajebisty przekaz w stylu "kaleki są pasożytami w tym kraju" :facepalm:
moze ogranicz troche zazywanie mediow opiniotworczych i sluchaj co ludzie rzeczywiscie mowia

korwin mowil ze paraolimpiada jest debilizmem bo jest

i wiele inwalidow w tym kraju jest pasozytami, bo najlatwiejsza sposob zeby sie nie narobic, a zarobic to ogarnac sobie rente inwalidzka