18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jezus

BongMan • 2015-02-11, 18:56
- Co powiedzieli wierni, kiedy Jezus kolejny raz popisywał się umiejętnościami chodzenia po wodzie, rozmnażania jedzenia i zamiany wody w wino?
- Dobry Jezu, a na szpanie...

Sosnowiec_jest_be

2015-02-12, 00:30
BongMan napisał/a:

Uu, pierwsza odpowiedź i już wyzywanie rodziców? Aj, ty żałosna p*zdeczko bita w szkole przez kolegów...



bita nie bita honorowo stawałem do walki, kiedy to ty wręcz odwrotnie przyjmowałeś kolejne porcje spermy swoich starszych kolegów z rocznika wyżej.

BongMan

2015-02-12, 00:53
Sosnowiec_jest_be napisał/a:

honorowo stawałem do walki


Sosnowiec_jest_be ze swoim chłopakiem nudzili się w łóżku. W końcu zaproponował:
- Dawaj, szermierka na ku*asy!
I zaczęli walczyć, aż w końcu chłopak nie wytrzymał i spuścił się Sosnowiec_jest_be na brzuch. Na to Sosnowiec_jest_be odwraca się tyłem, wypina dupę i mówi:
- Zraniłeś. Dobij!

ZiggyChajzer

2015-02-12, 01:13
Przeczytałem "rozmrażania jedzenia" i żart wydał mi się śmieszny ale póxniej doczytałem poprawnie i stwierdzam że słaby

Sosnowiec_jest_be

2015-02-12, 01:29
BongMan napisał/a:


Sosnowiec_jest_be ze swoim chłopakiem nudzili się w łóżku. W końcu zaproponował:
- Dawaj, szermierka na ku*asy!
I zaczęli walczyć, aż w końcu chłopak nie wytrzymał i spuścił się Sosnowiec_jest_be na brzuch. Na to Sosnowiec_jest_be odwraca się tyłem, wypina dupę i mówi:
- Zraniłeś. Dobij!



Serio? Serio?! Takiej gównianej riposty w życiu nie przeczytałem. Puknij się w łeb i sp***alaj. Zeby takie coś opowiedzieć musisz mieć nieźle we łbie napie**olonych homodewiacji. No ale cóż takiemu zjebowi jak ty po rozumie:) zawołaj moda żeby usunęli moje posty frajerze.

jurekNN

2015-02-12, 07:40
Bongman to ch*j. Tyle samo warty ten komentarz, co ch*jowy suchar Bongmana skopiowany jak zawsze Ctrl-C Ctrl-V

BongMan

2015-02-12, 10:17
Sosnowiec_jest_be napisał/a:



Serio? Serio?! Takiej gównianej riposty w życiu nie przeczytałem. Puknij się w łeb i sp***alaj. Zeby takie coś opowiedzieć musisz mieć nieźle we łbie napie**olonych homodewiacji. No ale cóż takiemu zjebowi jak ty po rozumie:) zawołaj moda żeby usunęli moje posty frajerze.


Uhuhuhuuu jak się spiął, tylko się nie zesraj leszczyku. Co, nie dobił? :(

kydeM

2015-02-12, 11:15
Cytat:

Serio? Serio?! Takiej gównianej riposty w życiu nie przeczytałem. Puknij się w łeb i sp***alaj. Zeby takie coś opowiedzieć musisz mieć nieźle we łbie napie**olonych homodewiacji. No ale cóż takiemu zjebowi jak ty po rozumie:) zawołaj moda żeby usunęli moje posty frajerze.



Z tym akurat się zgodzę, że jak ktoś ciśnie po nim to szybciutko znikają komentarze.

Sosnowiec_jest_be

2015-02-12, 12:51
BongMan napisał/a:


Uhuhuhuuu jak się spiął, tylko się nie zesraj leszczyku. Co, nie dobił? :(



2 razy ten sam żart? weź liczyłem na coś więcej od Ciebie. niestety zawiodłem się.

BongMan

2015-02-12, 13:48
Sosnowiec_jest_be napisał/a:

niestety zawiodłem się.


... powiedział ojciec Sosnowiec_jest_be na porodówce.
- Już bym wolał, żeby było czarne - dodał.

Sosnowiec_jest_be

2015-02-12, 14:40
BongMan napisał/a:


... powiedział ojciec Sosnowiec_jest_be na porodówce.
- Już bym wolał, żeby było czarne - dodał.



po czym spojrzał w prawo gdzie matka Bongmana próbowała nieskutecznie przeprowadzić skrobankę.

BongMan

2015-02-12, 15:25
Ja się urodziłem w Sosnowcu, a skoro ty rodziłeś się obok to znaczy, że... Uuu, zła wiadomość. Jesteś teraz jak Adolf - nie lubił Żydów, a sam był Żydem :D

Tak z ciekawości - znasz ćpunkę z Rudy?

Sosnowiec_jest_be

2015-02-12, 15:38
BongMan napisał/a:

Ja się urodziłem w Sosnowcu, a skoro ty rodziłeś się obok to znaczy, że... Uuu, zła wiadomość. Jesteś teraz jak Adolf - nie lubił Żydów, a sam był Żydem :D

Tak z ciekawości - znasz ćpunkę z Rudy?



no jasne przecież to Twoja stara.

BongMan

2015-02-12, 16:17
Jak słabo :facepalm:

Sosnowiec_jest_be mówi do mamy:
- Mamo, chcę kupę!
- Zaraz ci ukroję.

Sosnowiec_jest_be

2015-02-12, 17:05
BongMan napisał/a:

Jak słabo :facepalm:

Sosnowiec_jest_be mówi do mamy:
- Mamo, chcę kupę!
- Zaraz ci ukroję.



Scena w sypialni. Bongman r*cha swojego chłopaka i nagle mówi:
- Dzisiaj musiałem zrobić test na AIDS
- Co?!! Co ty dopiero teraz mi to mówisz?!!
- Tylko żartowałem, lubię jak Ci się dupa kurczy!

BongMan

2015-02-12, 17:23
Przychodzi Sosnowiec_jest_be na basen i pyta ratownika:
- Jaka woda?
- ch*jowa.
- To skaczę na dupę.