18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jezus christ 2

bokun1237 • 2012-12-05, 22:44
Jezus na wesoło albo Pasja 2 :)



materiał z family guy :D

Logono

2012-12-05, 22:48
Family Guy jak pamiętam ^ ^ i jak widzę po kresce.

j2m2

2012-12-05, 23:18
@up i po opisie też można zobaczyć :)

NWC

2012-12-06, 22:30
Znów źle przetłumaczony angielski tytuł ... :p

Christ 2 Crucify This to na pewno nie będzie ani Jezus na wesoło ani Pasja 2 :D

Logono

2012-12-06, 22:45
j2m2 faktycznie, nie zauważyłem, albo nie było tego wcześniej xD

pATRYKOify

2012-12-06, 23:28
Dożywotnia beka z tych wszystkich zabobonów :D

wortor

2012-12-07, 00:03
Wiara w niebieskiego bożka w 3 osobach i gadające węże została mocno obśmiana w FG, a to co wrzuciłeś to bardzo delikatny pojazd.

Ale oczywiscie piwo za nasmiewanie się z wiary.

retsyM

2012-12-07, 00:04
Specjalnie się zarejestrowałem żeby wrzucić ten koment;]
terminator3: the jezus
www youtube com/watch?v=N21N9Zwg3MI

Hannibal_PL

2012-12-07, 00:30
wortor napisał/a:

Wiara w niebieskiego bożka w 3 osobach i gadające węże została mocno obśmiana w FG, a to co wrzuciłeś to bardzo delikatny pojazd.

Ale oczywiscie piwo za nasmiewanie się z wiary.



Możesz mi podać przykłady? Jakoś nigdy nie zauważyłem potężnego hejtowania wiary chrześcijańskiej w wydaniu FG a oglądam go od 3 sezonu(do wcześniejszych nie miałem serca wrócić z racji prymitywności kreski). Family Guy hejtuje jak Terry Pratchett, do tego jest pok***iony równie mocno jak sadistic ale nie widziałem akurat wielkich uczuć do gadających węży i boga w trzech postaciach. Bardziej ich uczłowieczanie niż hejtowanie.
Poza tym, jeżeli oglądasz family guy'a to real hejty lecą tam na żydowskie zachowania.
W sumie hejty lecą tam na wszystko. Niczym Terry Pratchett obśmiewają tam każdą cechę ludzkości więc nie rozumiem skąd u ciebie ta nutka wrogości do chrześcijaństwa w przykładzie fg. Gdyby nie religia młody gimnazjalisto to dzisiaj żyłbyś w świecie pozbawionym wszelkich wartości moralnych. Pod tą przykrywką wiary w Boga(or bogów- zależy od religii) masz przykłady jak żyć dobrze i pracować nad sobą. I kiedyś (bo na pewno nie dzisiaj, nawet nie zamierzam cię jakoś ukierunkowywać) zrozumiesz, że to czego uczy wiara to nie tylko ślepe oddanie w ,,bożków".

wortor

2012-12-07, 00:41
Cytat:


Gdyby nie religia młody gimnazjalisto to dzisiaj żyłbyś w świecie pozbawionym wszelkich wartości moralnych.



Gdyby nie religia prosze dorosłego pana to pewnie teraz bylibyśmy około 200-300 lat do przodu jesli chodzi o rozwoj cywilizacji.

Dodam jeszcze do tego ze pie**olenie w stylu:
Cytat:


Pod tą przykrywką wiary w Boga(or bogów- zależy od religii) masz przykłady jak żyć dobrze i pracować nad sobą


po pierwsze automatycznie dyskredytuje cie jako czlowieka uzwajacego mozgu, a po drugie jest jest jednym z najglupszych argumentow uzywanych przez katoli by bronic swojej zalosnej wiary.

No ale ch*j z tym i tak nie przyjmiesz do siebie faktów wiec ide pakowac plecak bo jutro sprawdzian z przyrody. Pis out :)

Sl...........nx

2012-12-07, 02:07
wortor napisał/a:

Wiara w niebieskiego bożka w 3 osobach i gadające węże została mocno obśmiana w FG, a to co wrzuciłeś to bardzo delikatny pojazd.

Ale oczywiscie piwo za nasmiewanie się z wiary.



Musisz być taki oświecony...

lu...........la

2012-12-07, 09:05
Moralność nie jest wytworem religii.

sebeks

2012-12-07, 09:52
up@ dokładnie, religie kradły ludzkie emocje i zachowania jako przypisane tylko im
za zbite z krzyżaka piwo!

Shatter

2012-12-07, 13:00
Archiwalne nagranie z osiemnastki Jezusa.

AugustuS

2012-12-07, 21:47
Który to jest odcinek?