18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeszcze w głowie dyskoteka..

Halman • 2020-12-05, 13:43

ale łeb będzie napie**alał jak przeżyje... :amused:

gorczański

2020-12-05, 14:14
Śmiało można powiedzieć, że za jego śmierć ( o ile nastąpiła ) odpowiedzialni są dwaj kierowcy którzy go widzieli ale pojechali dalej.

Keritt

2020-12-05, 14:36
Kojarzy ktoś muzykę z tła?

Radbug

2020-12-05, 15:03
Już w przyszłym miesiacu w Polsce będzie to wina kierowcy, bo pieszy zawsze będzie miał pierwszeństwo...

gorczański

2020-12-05, 16:26
Kolega Shazam kojarzy - Magic Fly, Space

ti...........ax

2020-12-05, 17:30
Pierwszy kąt to zgazowanie gościa, drugi to moment wypadku.

Dziś rano ochroniarz w placówce zlokalizowanej w pobliżu stacji metra Gostiny Dvor w Petersburgu (która generalnie nie miała pracować w nocy z powodu wprowadzonych przestarzałych środków) zdecydował, że klient ma dość pisania na maszynie i robi za dużo hałasu. Wyprowadził 41-letniego gościa na zewnątrz, spryskując go w twarz kanistrem z gazem. Następnie mężczyzna wybiegł na Newski Prospekt, gdzie został potrącony przez 50-letniego kierowcę w subaru. Teraz ofiara w szpitalu jest w ciężkim stanie, a policja bada okoliczności tego wszystkiego.

Czyli ochroniarz sobie k***a wakacje w celi załatwił

Halman

2020-12-05, 18:06
tihomax napisał/a:

Pierwszy kąt to zgazowanie gościa, drugi to moment wypadku.
Dziś rano ochroniarz w placówce zlokalizowanej w pobliżu stacji metra Gostiny Dvor w Petersburgu (która generalnie nie miała pracować w nocy z powodu wprowadzonych przestarzałych środków) zdecydował, że klient ma dość pisania na maszynie i robi za dużo hałasu. Wyprowadził 41-letniego gościa na zewnątrz, spryskując go w twarz kanistrem z gazem. Następnie mężczyzna wybiegł na Newski Prospekt, gdzie został potrącony przez 50-letniego kierowcę w subaru. Teraz ofiara w szpitalu jest w ciężkim stanie, a policja bada okoliczności tego wszystkiego.
Czyli ochroniarz sobie k***a wakacje w celi załatwił



czy ja jestem tak naj***ny ze nie mogę tego normalnie przeczytać?

wertuqq

2020-12-05, 18:38
Diduszko Dance?

latirro

2020-12-05, 19:49
kierowca chyba gorzej naj***ny od leżącego gościa.. albo ch.. wie gdzie oczy mieli

pro_avenger

2020-12-05, 20:27
No teraz to już k***a na pewno o własnych siłach nie dojdzie.

Keritt

2020-12-06, 09:50
gorczanska, matn__ dzięki wielkie, piwo leci ;-)

saves

2020-12-06, 11:59
Keritt napisał/a:

Kojarzy ktoś muzykę z tła?



Prekursorzy muzyki elektronicznej. Jeśli ktoś myśli, że był nim Kraftwerk, jest w błędzie. Byli nimi Space. To kawałek z połowy lat 70.