18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeszcze tylko adres do wysyłki i wio!

Ba...........yk • 2018-02-12, 14:14
Załadowane, kwity są. Pozostało tylko wysłać.

ellsworth

2018-02-12, 22:14
Mors_Nigra napisał/a:

@ellsworth im to znaczy komu? Jak ktoś jest spadkobiercą to dostanie co jego. Jak ktoś nie jest to może wypie**alać. To tak jak by Polska domagała się zwrotu Chicago, które stoi na ziemiach po zmarłym bezpotomnie Pułaskim.


No właśnie cały problem polega na tym, ze robi się łuki histeryczne z oddaniem spadkobiercom. Spadkobierca nie znaczy potomek! Prawo spadkowe, które obowiązuje z pewnymi zmianami w obecnej formie pochodzi z lat 60. Wcześniej obowiązywały prawa spadkowe, które mają korzenie jeszcze w ustawodawstwie państw zaborczych i spadkobiercami mienia żydowskiego często były gminy żydowskie. To jest całe sedno sprawy, ze bezprawnie się je pomija w roszczeniach do wywłaszczonych majątków. Po wojnie, majątki żydowskie zostawione bezpotomnie nie powinny przejść na Skarb Państwa, bo tak jak mówię taka konstrukcja prawna to dopiero lata po wojnie się pojawiła, tylko właśnie stać się własnością gmin żydowskich.

MisticEyeJejeje

2018-02-12, 23:12
@up Prawo nie działa wstecz. Jest nowe to się je stosuje, to cofnij się do 1910 i żyj bez elektroniki bo przecież kiedyś tak było.

Piotru70

2018-02-12, 23:24
ellsworth napisał/a:

Majątki, które im zabrano powinno się oddać. Tutaj nie ma nawet o czym dyskutować.



Majątki żydom zabrali Niemcy, Polska ma ziemie zdobyte od III Rzeszy po kapitulacji. Polski rząd nie ma nic wspólnego z kamienicami i ziemiami żydowskimi które zostały zrabowane i zburzone przez Niemców i Sowietów. Jak mają jakieś roszczenia to niech se idą k***a do nich. A jak się nie zgadzasz to powiedz mi którą kamienicę Polska ukradła żydowi, te z których żydzi zostali wywleczeni przez Niemców się nie liczą. Na jakim Ty k***a świecie żyjesz. j***ć te śmieciowe żydostwo co tylko k***a mąci na świecie. Żydy to takie same pazerne k***y jak muzułmanie, jedni ciągnął kasę na biedaka, drugi na poszkodowanego. Niech Rosja zrobi porządek z tym śmieciem zza oceanu bo już mnie wk***ia. Niech nawzajem się wymordują atomicami, może będzie w końcu spokój na świecie.

korinogaro

2018-02-13, 00:22
@ellsworth nawet jeśli to i tak roszczenia Żydów w obecnej formie są z dupy, bo oni chcą 100% wartości nieruchomości ignorując to że jeśli ktoś jest w posiadaniu rzeczy i łoży na nią w celu utrzymania jej w sprawności i w celu zwiększenia jej wartości to legalny właściciel wchodząc w jej, tej rzeczy, ponowne posiadanie zobowiązany jest zwrócić koszty wszystkich nakładów poza nakładami zbytkowymi.

Płatek

2018-02-13, 09:25
@Piotru70

Mam nadzieję, że Ty to nie masz praw wyborczych :)

Ba...........yk

2018-02-13, 13:19
Płatek napisał/a:

@Piotru70

Mam nadzieję, że Ty to nie masz praw wyborczych :)


Miejsce "świeżaków" jest w Biedronce, a nie na sadolu szczekanie głodnymi tekstami.

poligon6

2018-02-13, 18:54
ellsworth napisał/a:

Po wojnie, majątki żydowskie zostawione bezpotomnie nie powinny przejść na Skarb Państwa, bo tak jak mówię taka konstrukcja prawna to dopiero lata po wojnie się pojawiła, tylko właśnie stać się własnością gmin żydowskich.



Prawo nie działa wstecz po drugie Gminy żydowskie nie były wlaścicielami kamienic tylko prywatne osoby. Inaczej Polacy powinni się domagać majątków na wschodzie, tylko od kogo? To jest zwykły bezczelny atak na kase. Ale idąc tym tropem widać PiS ma racje domagajac się odszkodowania od Niemiec i tak dalej, i tak dalej.

Tassadar

2018-02-13, 19:03
Ileż mógłby kosztować dowóz takiego tira dajmy 20 ton kamieni do Izraela? Urządzić ściepę narodową i wysyłamy. Jaja międzynarodowe