18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeszcze tylko 2 lata!!!

dram09 • 2013-10-26, 09:56
A dokładnie to rok i 2 miesiące do premiery pierwszego modelu.





Tak, jest to kolejny z serii: "Puki gimba nie wygogluje to nie wie". :fuck-off:


chybeck

2013-10-26, 14:53
myha napisał/a:

nie ma to jak szczycisz się tym że ma się więcej lat. Dla mnie brzmi to zawsze jakby jedynym osiągnięciem danego osobnika było to że zdołał już dożyć X lat, zaiste godne osiągnięcie
....jak dla zwierząt



Nazwanie kogoś "gimbem" to nie jest obraza spowodowana wiekiem obrażanej osoby, a jej zachowaniem. Tak samo można nazwać kogoś pedałem, bo zachowuje się jak pedał, a może być on przecież heteroseksualny. Brak zainteresowania porządnymi filmami, klasykami, świetną muzyką, która jest starsza niż 5 lat i traktowanie jako bożyszcze justina bibera, one direction, nicki minaj i całą resztę tego gówna jest nazywane "gimbusiarnią". Plus oczywiście szereg innych dennych zachowań, których nie chce mi się przytaczać.

xiro

2013-10-26, 16:06
Lapcie pare porownian co bylo w filmie a co jest obecnie ;)






















wormarder

2013-10-26, 17:17
dram09 napisał/a:



Nie pie**ol tyle bo to było celowe. :amused: ( " <- Cudzysłów )



cudzysłów żeś jebnął nad całym zdaniem więc ch*j Cie wie czy teraz się nie bronisz 8-)

vieshieck

2013-10-26, 17:22
Czyli wiesz, że popełniasz idiotyczne błędy, a teraz jeszcze twierdzisz, że robisz to celowo?!

dram09

2013-10-26, 17:44
vieshieck napisał/a:

Czyli wiesz, że popełniasz idiotyczne błędy, a teraz jeszcze twierdzisz, że robisz to celowo?!



Jak sama nazwa wskazuję: Cudzysłów, służy do przytaczanie słowa cudzego, cytowania albo ironizowania więc resztę domyślaj się sam. Dziękuję i dobranoc. :mrgreen:

leslaw84

2013-10-26, 22:06
Witam,
Disney wykupił prawa do Star Wars. Więc czekamy na VII Episod.

biedasior

2013-10-27, 00:24
uwielbiam te trylogie. k***a mać obejrzałem ją już kilka razy i zapewne obejrzę jeszcze parę.

Hangman108

2013-10-27, 02:29
Adenozynotrifosforan napisał/a:



A tak w ogóle takie deski mogłyby już latać dzisiaj, jeśli nie 10 lat temu bo takowa technologia istnieje i ma się dobrze, lecz korzysta z niej 1% populacji tej planety i nie ma ochoty się nią na razie dzielić.



Nie dziwota, że nie chcą się dzielić. Przecież możliwość unoszenia się 30 cm nad ziemią zrewolucjonizowałaby sposób myślenia ludzi i pewnie doprowadziłaby do wielkich rozruchów, oraz przemian społecznych.