18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeszcze musi troche potrenowac

orloski • 2023-04-22, 15:29
Kilka dni temu w Elblągu chłop chcial sie powiesić A o mało sie nie utopił.


TomaszBukowski

2023-04-23, 01:43
Insaner napisał/a:

Przez ostatnie 3 lata odnoszę wrażenie, że w tym kraju większość ludzi ma depresję. Zaczęło się od debilnego zamykania ludzi w domach, pozrywania kontaktów twarzą w twarz. Ci którzy popijali to w jakiejś części popadli w nałogi , bo nagle okazało się że do pracy nie trzeba przychodzić codziennie na 8 tylko można "zdalnie" na kacu z piwkiem w ręku. Potem tylko niepewność co do jutra, coraz większe problemy finansowe. Wśród moich znajomych wiele osób strasznie się przez ten krótki okres czasu zmieniło, ludzie są zdołowanie, bez jakiejkolwiek radości i chęci do robienia czegokolwiek. Liczba samobójstw w Polsce też ostro skoczyła w górę, więc w sumie nie ma z czego się śmiać bo będzie tylko gorzej, a to wszystko fundują swoim obywatelom - politycy.


Mam identyczną obserwacje u siebie, na drugim końcu Polski. Ilość znajomych z depresją, oraz moja depresja :roll: przerażajace to jest

boguslaw1234

2023-04-23, 02:06
"Tomek nie rób zdjęć tylko dzwoń na psy"
"Ej, ej chłopie co Ty robisz?"
"O pie**olony" - przy tym ostatnim tekście już spadłem z fotela xD

Wiem, że na filmiku rozgrywa się ludzka tragedia, ale komentator mnie rozj***ł.

OdbytBiskupa

2023-04-23, 04:08
Insaner napisał/a:

Przez ostatnie 3 lata odnoszę wrażenie, że w tym kraju większość ludzi ma depresję. Zaczęło się od debilnego zamykania ludzi w domach, pozrywania kontaktów twarzą w twarz. Ci którzy popijali to w jakiejś części popadli w nałogi , bo nagle okazało się że do pracy nie trzeba przychodzić codziennie na 8 tylko można "zdalnie" na kacu z piwkiem w ręku. Potem tylko niepewność co do jutra, coraz większe problemy finansowe. Wśród moich znajomych wiele osób strasznie się przez ten krótki okres czasu zmieniło, ludzie są zdołowanie, bez jakiejkolwiek radości i chęci do robienia czegokolwiek. Liczba samobójstw w Polsce też ostro skoczyła w górę, więc w sumie nie ma z czego się śmiać bo będzie tylko gorzej, a to wszystko fundują swoim obywatelom - politycy.


Najgorsze, że nikt nad tym nie panował, reakcja na Covid to był chaos rozkręcony przez dupków na stanowiskach, którzy udawali, że wiedzą co robią. A gówno wiedzieli, patrzyli tylko jeden na drugiego spanikowani i walili bezsensowne zakazy na ślepo. Szwecja ze swoim luźnym podejściem wyszła lepiej niż większość krajów świata. I nie, nie było żadnego spisku Gatesa, Schwaba czy big pharmy. To była totalna anarchia i to przerażało mnie najbardziej, że nakręcono panikę i nikt tego nie kontroluje. ch*j w dupę kowidianom i maska w ryj!

Kurde26

2023-04-23, 09:07
Konfident j***ny. Pierwsze co "dzwoń na psy". Może od razu do płokułatuły. :mrgreen:

turbonekro

2023-04-23, 16:06
Payan napisał/a:

Depresja, czy inne gówno i wystarczy.



Wystarczy żyć w Polsce i być r*chanym przez rząd.

WujekMajkel

2023-04-23, 22:02
Moje miasto, takie piękne :D

squach

2023-04-24, 09:49
Co on k***a linkę źle zawiązał czy co?! Co do operatorów "dzwoń na psy" :D O!k***ajapie**ole.

Miloszek88

2023-04-29, 20:10
Śmiało może startować w olimpiadzie u Talibów :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

wukaoln

2023-05-02, 19:11
Operator typowy wądół, też bym nagrywał :p :mrgreen: :lol:

kowboj

2023-05-02, 19:46
kurde niestety nie wyszło :(