18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jesus Matters vs BLM

Macx83wwww • 2020-07-21, 13:17
,,Jezus ma znaczenie" w wykonaniu czarnoskórej przeciwniczki BLM



:amused:

jestemgosc

2020-07-21, 18:20
Dobrze gada! Banana jej!

Cheeki

2020-07-21, 18:26
A ten policjant w 0:52 to widzę, że często gra w piłkę, bo symulacja mu wychodzi nienagannie :D

Malini4k

2020-07-21, 19:07
Ooo kurde, pierwsza czarna ktora polubilem. Myslalem ze nie doczekam tego w tym zyciu.

solltys

2020-07-21, 19:41
Nie wiem czy ustawka czy nie ale policji zdecydowanie wcale nie zalewało na tym aby ją obezwładnić, coś tam tylko udawali że robią.

Gimbus

2020-07-21, 20:02
Świat się kończy...

marsel280675

2020-07-21, 21:01
Mieszkam od 10 lat w UK i mam kumpla czarnego jak smoła. Manuel jest pilotem helikoptera w RAF .
Powiedział mi kiedyś że są czarni i murzyny.
Czarny dba o dom i chodzi do normalnej pracy i nie żyje na socjalu a murzyn zawsze bedzie kradł, ćpał i wiecznie będzie poszkodowany przez sytem`

Rozjebie

2020-07-21, 21:22
Eknen napisał/a:

Czarnego lekarza w garniturze będą poważać , ale ten sam lekarz w bluzie z kapturem będzie postrzegany jako zagrożenie.



Na naszym podwórku, jeśli biały lekarz będzie chodził po supermarkecie z założonym kapturem na głowie, to również zwróci uwagę ochrony.

Eknen napisał/a:

Dużo zależy od stroju



Dokładnie.

pankruk

2020-07-21, 23:08
marsel280675 napisał/a:

Mieszkam od 10 lat w UK i mam kumpla czarnego jak smoła. Manuel jest pilotem helikoptera w RAF .
Powiedział mi kiedyś że są czarni i murzyny.
Czarny dba o dom i chodzi do normalnej pracy i nie żyje na socjalu a murzyn zawsze bedzie kradł, ćpał i wiecznie będzie poszkodowany przez sytem`



To jedno natomiast Polacy szybko podłapali temat sprowokowany przez różne organizacje i służby czerpiące z tego zyski i co drugi gardłuje czego to by tam nie zrobił w obronie konserwatywnej, białej społeczności. Zjawisko nomen omen identyczne jak przed '39 rokiem. Ktoś podgrzewał, podgrzewał, nasi zaraz emocjonalnie z Bogiem i ojczyzną na ustach i na hura z szabelką aż się do tej pory ten kraj nie może podnieść. Bardzo łatwo jest nasz naród podpalić do spontanicznego działania, a przynajmniej stanowczych ocen.

solltys

2020-07-21, 23:16
kienzler napisał/a:

To jedno natomiast Polacy szybko podłapali temat sprowokowany przez różne organizacje i służby czerpiące z tego zyski i co drugi gardłuje czego to by tam nie zrobił w obronie konserwatywnej, białej społeczności. Zjawisko nomen omen identyczne jak przed '39 rokiem. Ktoś podgrzewał, podgrzewał, nasi zaraz emocjonalnie z Bogiem i ojczyzną na ustach i na hura z szabelką aż się do tej pory ten kraj nie może podnieść. Bardzo łatwo jest nasz naród podpalić do spontanicznego działania, a przynajmniej stanowczych ocen.



Czyli mówisz że w 39 najechaliśmy na Niemcy bo nam wmawiali że są źli?

pankruk

2020-07-22, 21:24
solltys napisał/a:

Czyli mówisz że w 39 najechaliśmy na Niemcy bo nam wmawiali że są źli?



Chodzi o to, że mamy tendencje do wyciągania pochopnych wniosków na szybko. W 1939 r. Anglicy podgrzewali Becka i jego spółkę, aż ci poczuli się tak pewnie, że zaczęli kozaczyć o czym świadczy choćby słynna mowa Becka o pojęciu pokoju za wszelką cenę i o honorze. Być może teraz się to zmienia w samych ludziach ale w przeszłości czasem brakowało bardzo zimnej kalkulacji.