18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jesus Christ

lobominator • 2014-12-11, 03:30
To jest popie**olone, nowy Iron Sky.
A zresztą, sami zobaczcie...


dejmen3

2014-12-11, 22:38
Jakby to było o mohamecie czy innym ch*j to kraj w którym to kręcą zniknął by z mapy :samoboj:

Dalione

2014-12-11, 23:17
rondżeremi napisał/a:

dlaczego nie mahomet dlaczego nie mahomet oj jaki bol dupy pod kazdym postem lejacym z chrzescijanstwa

to jedzcie do dziczy na pustynie i nakreccie dla nich film pod ich kulture bo jakiegos brodatego bawola co sie tulal po pustyni znam malo a o Jezusie i jego przygodach mamy wbijane od malego dziecka i przypomina sie o tym przy kazdym swiecie religijnym.

nie podoba sie nie wchodz na ta strone nie ogladaj nie idz do kina w czym bol dupy nadal???



Ohohohohho jaki k***a rozbójnik i weteran się znalazł, niech nagrają o tym bogu kozojebców skoro tak bardzo chcą być posądzani o pie**olenie na temat religii, bo ciapate gówno zaraz by się oburzyło. Lubię się pośmiać ze wszystkiego, ale już nie pie**ol że Jezus beka, a jak nie to sp***alać :-x

Jak_chcesz_to_chodz

2014-12-11, 23:28
Takie coś przeszło na główną a jak dałem tańczącego Putina od Iron Skaja to wyj***no do sucharów po paru godzinach

Gawlak Sadysta

2014-12-12, 00:04
PRzecież to głupi Fin z "Koleżkowców"...

Abi.M.Sahim

2014-12-12, 00:34
Izwor napisał/a:

Jak oni tacy śmieszni to niech o Mahomecie spróbują(...)



Ze względu na "poprawność polityczną"?

A tak serio - nie zdziwię się, jeżeli Mahometowi też się oberwie w tym filmie. ;) W tym trailerze jednak bardziej chyba chodziło o "wypromowanie" go w europie - czyli krajach gdzie jeszcze katolicyzm ma się w miarę dobrze.

No i zauważ na czyim kanale trailer jest opublikowany... Co jak co, ale Jukki nie widziałbym w roli Mahometa, ale jako nazi-Jezus prezentuje się... tak jak powinien prezentować się nazi-Jezus ;)

SirLopezMcRamirez

2014-12-12, 00:43
kuhmo napisał/a:

Ktoś się Piekary naczytał



jako sadol rzeknę: wyjąłeś mi to z ust

mazzieh84

2014-12-13, 17:24
za Laibach zawsze piwo