18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jesteś z ukrainy...? pobili cię...?

Halman • 2023-01-23, 10:51

co masz na ramieniu..?

BambiPMT

2023-01-23, 14:28
Leatherface napisał/a:

Tak się składa, że swastyka była przed nazistami jak i jest po nich, nie mieli na nią monopolu. Nie żebym sympatyzował, jednak należy się trochę doedukować.



Ta k***a. Koleś se symbol słońca wytatuował. Na szyi pewnie symbol Azow, to powiesz że to po prostu fikuśny grot strzały?

zbynekmaslanka

2023-01-23, 14:30
Mi się wydaje że powinna być zasada: "Jak znajdę minimum 5 debili ze swastykami w danym kraju to powinno się napaść na ten kraj i zrównać kilka miast z ziemią. I nie ważne że prezydent Państwa to żyd po ojcu i matce. Zrównać wszystko z ziemią"

Leatherface

2023-01-23, 14:35
Bambrych napisał/a:

Ta k***a. Koleś se symbol słońca wytatuował. Na szyi pewnie symbol Azow, to powiesz że to po prostu fikuśny grot strzały?



Jeśli chodzi o tego kolesia to przysłowiowy ch*j mu w dupę, nie wnikam do czego nawiązuje to co ma na sobie wytatuowane. Stwierdziłem jedynie jakie są fakty historyczne.

Kris22x2

2023-01-23, 14:42
Hahaha takiej dziczy mamy trochę, i jak tam sadole nadal będziecie walić konia do tego że naziści zabijają zwykłych ludzi( Rosjan czy Ukraińców) ??? Mogę być ruska onuca, Mogę być bootem i kimkolwiek, ale wy nie jesteście Polakami wspierając tych sk***ysynow.

Siriuz

2023-01-23, 14:53
Na filmie to chyba Halman się żali, że go pobili i dalej nie rozumie za co :)

Pfciuki

2023-01-23, 15:00
Leatherface napisał/a:

Tak się składa, że swastyka była przed nazistami jak i jest po nich, nie mieli na nią monopolu. Nie żebym sympatyzował, jednak należy się trochę doedukować.



Nie ma co tlumaczyć, bo i tak większość nie zrozumie. Już się znalazł pierwszy, do którego nie dotarło.

dżonyłojlker

2023-01-23, 15:10
Pfciuki napisał/a:

Nie ma co tlumaczyć, bo i tak większość nie zrozumie.



Ja ja, Goralenvolk 8-)

trytodie

2023-01-23, 15:38
Rusek Nazista udający Ukraińca, No ładne combo !

Halman

2023-01-23, 15:45
trytodie napisał/a:

Rusek Nazista udający Ukraińca, No ładne combo !



wygrał pan talon na k***ę i balon...

czorny711

2023-01-23, 15:45
Każdy banderowiec tak skończy :mrgreen: ha tfu ukry ;-)

yaiba

2023-01-23, 16:05
W mieście w którym mieszkam jest od ch*ja „Ukraińców”. Jak się okazało, kupują od Ukraińców paszporty i wyjeżdżają dalej na zachód bo z ich kacaplandii to se do dupy mogą jedynie poleciec. I tak się to kręci...

W sumie już ch*j wie który to rusek a który benderowiec

shoe5maker

2023-01-23, 17:52
pablohasan napisał/a:

Nie żebym go bronił ale o mi nie wygląda na swastykę nazistowskich Niemiec a raczej swastyka nacjonalistycznych organizacji ukraińskich.
U nas prawe skrzydło też sobie robi takie pierdoły. ....



Tak czy siak symbol nam wrogi, który tylko bezmózgie debile sobie to dziarają.

baklazan21

2023-01-23, 17:57
czego mieszkasz w polsce i nie mowisz po polsku co a k***a pytanie bo nie umie troche podchodzi po razizm

chochlikhero166

2023-01-23, 18:34
baklazan21 napisał/a:

czego mieszkasz w polsce i nie mowisz po polsku co a k***a pytanie bo nie umie troche podchodzi po razizm



Przecież ty też nie potrafisz się po polsku wypowiedzieć. Jakaś podstawówka chociaż skończona? Ale dam szansę na obronę. Powiedz mi, z której strony to jest rasizm? Jest jakaś rasa "niemowiacypopolsku"?

turbonekro

2023-01-23, 19:59
ch*j z nim, wystarczy, że Ukrainiec.
Już mi się srac chce, jak co "drugą" osobe na ulicy słysze, ktòra pie**oli "muaaa" "dlawaj".
Wyk***iać.