18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Ob...........el

2013-09-29, 14:43
Moim zdaniem, jeżeli ktoś został wywalony z TVNu, to można taką osobę uznać za wygraną, a nie przegraną. Dlaczego? No bo, jednogłośnie jak sądzę, wszyscy uznajemy TVN za gówno, za kolebkę idiotów i manipulatorów wszelkiej maści, również czarnej, żółtej i różowej(w ramach poprawności politycznej). Zatem, gdy kogoś taka zacna ekipa postanawia hucznie wypie**olić ażeby go ośmieszyć czy coś... takiej osobie należą się owacje. Brawo Panie Majewski. pie**ol Pan tych czerwonych sukinsynów, niech sobie opie**alają nawzajem kolby kukurydzy w ramach samozadowolenia.

To Pana największe osiągnięcie do tej pory - wywalenie z TVNu.

ferdziu7

2013-09-29, 16:21
Widok jak Majewski próbuje być na siłę zabawny jest gorszy od czarnego żyda który jest rudy. Aż żal na niego patrzeć bo się smutno robi, gdy nieudolnie chce być śmieszny ... Panie skończ pan :(

sizar11

2013-09-29, 21:39
Ale żałosne...

Plecionkarz

2013-09-30, 01:11
osa79 napisał/a:

same smutne trole w komentarzach ^^
jakie wasze życie musi być zj***ne że tak hejtujecie Majewskiego ?? ;-) ale cóż możecie zrobić ? nic tylko klepać obesranymi paluchami swoje hejty smutne pedały :-)



Ta youtubowa twórczość majewskiego to dno dna. Poczucie humoru oparte na podpinaniu się do zjawisk które obecnie są popularne. Jakby się okazało, że furorę robi film o jedzeniu gówna to i majewski by zajadał jakąś srakę do kamery aż by mu się uszy trzęsły.

A ty masz jakiś durny system oceny sytuacji. Po to jest możliwość dodania swojego komentarza pod filmem żeby móc podzielić się opinią. A jak ta opinia jest odmienna od twojej to od razu nazywasz kogoś: smutnym pedałem, hejterem ze zj***nym życiem, trolem. Jeżeli ty lubisz gówno to nie wyzywaj kogoś za to że woli orzeszki.

Orgasmatron

2013-09-30, 09:28
kierwa dałem piwo przypadkiem, o zgrozo.

marna

2013-09-30, 09:48
Orgasmatron napisał/a:

kierwa dałem piwo przypadkiem, o zgrozo.



trudno. teraz musisz z tym żyć :nie_znaju:

EmV00

2013-09-30, 10:59


Jakoś tak mi się nasunęło... :roll:
Podobne flow mają :mrgreen:

Mercury001

2013-09-30, 18:06
Szkoda, że nie kręcił tego (Szymon M.) na poczcie, dali by mu do tej walącej ręki stępelek i przy okazji pomógłby zapracowanym po łokcie miłym panią ;) )))

dark adi 666

2013-10-02, 00:28
Niech w łeb się lepiej pie**olnie