18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jestem profesorem, nie będę chodził!

An...........kh • 2012-09-27, 12:19
Leniwe profesorki na jakimś uniwerku.


BamaBoyGRR

2012-09-27, 13:28
Nie wiem czy zauważyłeś ale tutaj nie chodzi o tego małego wrednego profesorka tylko to możliwość wykorzystania sali do różnych przedmiotów. Jak widzisz zapewne kółko się obraca i zamieniają się stoły do wykładów/ćwiczeń dzięki czemu nie trzeba iść do innej sali...btw. niezły tok rozumowania... bo pewnie profesorkowi nie chciało się iść na zaplecze to zrobili mu karuzele... ;)

An...........kh

2012-09-27, 13:44
Tak, wiem. Każdy ma swoje biurko, swoje materiały itd. Ale tak jest śmieszniej ;)

SaNcHo122

2012-09-27, 15:23
Dokładnie, po co 100 uczniów ma łazić bo budynku w poszukiwaniu sali jeśli to profesor kończąc jeden wykład może się znaleźć na drugiej sali w przeciągu kilku sekund.... nie wiem po jaką cholerę wrzucać coś takiego na sadistica... bo chyba że w mechanizm obrotowy urządzenia wkręciła się noga profesorka :D

Emtecc

2012-09-27, 17:30
Jak sobiepomyślę w jakich salach mamy czasem zajęcia....

Napalony_Cygan

2012-09-29, 11:42
jestem tak napalony, ze myslalem ze te profesorki okaza sie fajnymi laskami


ps. i tak zwalilem

sa...........wi

2012-09-29, 15:50
Fajnie tam mają, jakis hogwarcik moze. Hmm ja to pamiętam jak byłem w podstawówce to do szkoły dojeżdzalismy (jako jedyny w województwie co się pózniej okazało, bo pisali w gazecie) - ciągnikiem z taką przyczepą, mówiliśmy na to bryndza hehe zimno w tym w ch.. ogrzewania żadnego, jechalo to max 25km/h a i tak każdy miał faze. Jak nam pózniej dali autobus to lezka w oku sie krecila za nasza przyczepka.. W zimie naprawdę pięknie, łańcuchy na koła i ogień przez zaspy. Czasami ciągnik nie odpalał to sie do szkoly nie szlo.. Dobra mam 20 lat a tu wspominam podstawowke. tak to wygladalo mniej wiecej.


brylant1412

2012-09-30, 10:37
fajne bo za ścianą napewno profesorka jak ją nie widać to pałe opie**ala

Byku700

2012-09-30, 14:59
Takie sale to się marzą - wielkie wyświetlacze, technologia na pierwszym miejscu.
A u nas? Profesorek mruczy coś pod nosem, bez mikrofonu (mimo iż czasami k***a jest w sali mikrofon) - a jak jest zepsuty, to nie naprawią, bo po co?

I tak jestem zdziwiony czasami, że niemalże 60 letni doktorek potrafi obsłużyć komputer i nosi ze sobą swojego laptopa i puszcza informacje na rzutniku. Ale są tacy zacofani ludzie, którzy nie wpadną na taki pomysł i wyświetlają wszystko na foliach bądź piszą całą treść na tablicy...

Rozumiem, że kiedyś się tak robiło, no ale dzisiaj mamy inne możliwości, więc powinno się z nich korzystać.

Co do filmiku to ciekawy - skoro inne gówna o czołgach czy samochodach mogą być na Sadolu, to czemu nie taki filmik o technologii na salach wykładowych? :D

Vinewood

2012-09-30, 17:43
jakie to k***a wolne