18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jest ryzyko

Muszken55 • 2015-04-15, 16:17
Jest zabawa.
Nagranie z mojego miasta. Panom strasznie się śpieszy.
0:20 :oops:


:roll:

DMN

2015-04-16, 08:14
Kto z Biłgoraja i jadąc na Frampol/Gromadę, nigdy tam tak nie wyprzedzał, niech pierwszy rzuci kamieniem :v

hejcior

2015-04-16, 10:28
baleksus napisał/a:

Nie wina wyprzedzających, tylko tego, co nasrał tych j***nych wysepek na całą Polskę.



Głupota od Ciebie aż bije. Idź się utop człowieku.

Magnus napisał/a:

Jak was czytam to mi się rzygać chce, nie wiadomo czy ktoś chciał skręcać, przejść po pasach, czy nie wyprzedzał z na przeciwka - dla sadoli jak miał względnie bezpiecznie to powinien jechać, a ten w tirze to spocony ch*j i kretyn, bo nie może więcej pocisnąć... nawet mi was nie żal idioci.



Aha...bo wysepki i obszary jezdzni wyłączone z ruchu obowiązują tylko "jak ktoś chce skręcać lub przejść po pasach"...jesteś k***a głuprzy od poprzednika. Widać, żeś szczeniak.

czubekonubek

2015-04-16, 14:36
dla ciebie jest to droga z wysepkami i jedziesz jak pipa 200m za tirem (dobrze ze chociaz nie na zderzaku). dla kogos innego prosta droga z dobra widocznoscia. wyprzedzanie takie to jest solidny mandat napewno ale nie raz sam taki manewr robilem... jedna rzecz najwazniejsza (bo czy droga wolna to widac na kilometr!), to taka aby ci nikt nie wyjechal na skrzyzowaniu. wysepki postawione sa przewaznie na skrzyzowaniu lub pasach, wyprzedaznia takiego nie wykonuje przed 1 wysepka tylko miedzy 1 a 2, czyli defakto za skrzyzowaniem...

_Radzias

2015-04-16, 20:37
Nie takie rzeczy odpie**alałem jak kumpla wiozłem do szpitala z odciętą dłonią :D

fiase

2015-04-16, 22:38
a gdzie to miasto !