18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jest ciepło, jesteśmy na plaży, więc czas na... (?)

nisanosa • 2012-07-21, 14:59
Smieszna sytuacja z miejskiej plaży.


Quwer

2012-07-22, 13:54
Doprawdy nie rozumiem dlaczego będziecie się ciągle przebijać słowami i odpowiadać, że Słoń to taki fajny, a to taki ch*jowy.

Cytat:

Who the fuck is słoń?






To jest Słoń.

I już w ogóle pomijam fakt, że istnieje coś takiego jak google. Naprawdę zajebista sprawa, pozwól, że ci zaprezentuję: http://lmgtfy.com/?q=S%C5%82o%C5%84

karol57

2012-07-22, 14:35
tupolej napisał/a:


kiedyś cytowało się mądre rzeczy a nie teksty ulubionego rapera gimnazjalistek ale co ja tam wiem


A jakich cytatów spodziewałeś się w tym temacie... :roll:

@topic
Temat dla mnie słaby... kolesiana się przewróciła i nadziała kolesiowi na pałkę... No śmieszne w ch*j. Może jakbym tam był i ją znał to bym się zaśmiał, ale tutaj to bez sensu.

taziu

2012-07-22, 15:27
hiitman napisał/a:


Pewnie jakiś kolejny zjeb, który całe życie stoi w bramie i nienawidzi policji odkąd zgarneli go za ćpanie na placu zabaw.



Dedukcja godna rodzynka z dupy. Nigdy nie stałem w bramie a do policji nic nie mam, ba, postrzegam policję jako niezbędny instrument państwowy który powinien dostać jeszcze więcej praw ;) Widzę, że szczeknął ten, który ma nawięcej do gadania w tej materii ;)

Quwer napisał/a:

I już w ogóle pomijam fakt, że istnieje coś takiego jak google



Znalazłem niby jakieś "SŁOŃ WSRH D666a XDR" ale nie wiem czy to oznaczenie silnika czy typu chłodziwa w lodówce. Wybacz, moi ulubieni artyści czy to z gatunku blues, jazz czy rocka nie umieją robić takich fajnych nazw. :-/

hiitman

2012-07-22, 16:08
@up
Chyba czegoś nie zrozumiałeś. Prostu odpowiedziałem na twoje pytanie. O ów słoniu wiemy chyba tyle samo, ja jedynie snuję domysły na jego temat po przeczytaniu najgłupszego teksu jaki w życiu słyszałem- ten o kopaniu w p*zdę. Wstyd mi, że jest człowiekiem tak jak ja.

Quwer

2012-07-22, 17:45
taziu napisał/a:


Znalazłem niby jakieś "SŁOŃ WSRH D666a XDR" ale nie wiem czy to oznaczenie silnika czy typu chłodziwa w lodówce. Wybacz, moi ulubieni artyści czy to z gatunku blues, jazz czy rocka nie umieją robić takich fajnych nazw. :-/



No nic.. przykra sprawa, bo jeśli Ty dostając link do wyszukiwania, a także samemu wyszukując na google znajdujesz tylko "SŁOŃ WSRH D666a XDR" oznacza to, że korzystanie z internetu nie jest dla Ciebie. Ten wynalazek po prostu Cię przerasta. Proponuję zasiąść wygodnie przed TV i ograniczyć się do telegazety, być może sobie poradzisz.

Są gusta i guściki, więc nie wiem skąd te durne stereotypy, że rapu to słuchają gimnazjaliści, którzy chowają się po krzakach z dopalaczami, reggae - ćpuni, rock - brudasy taplający się w błocie itd.

desiderata1985

2012-07-22, 18:08
o co chodzi z tym calym sloniem? smieszny filmik ktos wrzucil,a skonczylo sie na jakims sloniu.nie wiem kim on jest,niespecjalnie mnie to interesuje.ale filmiki fajny.

ObywateI

2012-07-22, 18:41
Sam słucham Słonia, ale poziom komentarzy jego 'fanów' mnie rozpie**ala.. Dzieciaki poznały go po Love Forever i srają, że ktoś z nich żartuje. Ciekawe ilu z was, 'tru fani', nie słyszało o jego twórczości przed demonologią która zj***ła wszystko wpie**alając go na piedestał podstawówek i gimnazjów.. :roll:

Egoista44

2012-07-22, 18:56
instynkt samozachowawczy....

johjohnson

2012-07-22, 19:08
Rafal1757 napisał/a:

chciała dobić sobie puknktów troszkę :P

a tu cytat ze Słonia
"Nie jestem typem, który mówi do świni "kotku"
Kopnę Cię tak mocno w p*zdę, że but zostanie w środku
Chodź tu, poznasz grę zwaną lodem
Gdzie naliczamy punkty klaszcząc jajami o brodę "



ch*jowszego rapera nie mogłeś zacytować? :samoboj:

taziu

2012-07-22, 19:46
Quwer napisał/a:



No nic.. przykra sprawa, bo jeśli Ty dostając link do wyszukiwania, a także samemu wyszukując na google znajdujesz tylko "SŁOŃ WSRH D666a XDR" oznacza to, że korzystanie z internetu nie jest dla Ciebie. Ten wynalazek po prostu Cię przerasta.



Zrozumienie sarkazmu jest podstawą inteligencji, której jak widać zabrakło Ci w analizie mojej wypowiedzi.

Jeżeli zaś twierdzisz, iż ten wynalazek mnie przerasta to cóż ... chętnie porozmawiam z Tobą o modelowaniu danych, projektowaniu systemów ETL i dataminingu.

Wracaj teraz do swych fere intelligentia padołów i zacznij tam uprawiać np. owies, bo marnują się stojąc ugorem.

Rafal1757

2012-07-22, 22:11
johjohnson napisał/a:



ch*jowszego rapera nie mogłeś zacytować? :samoboj:



k***a no i znowu temat o gustach muzycznych ...
znajdź mi k***a inny tekst, który by pasował do sytuacji z tego filmiku

taziu

2012-07-22, 23:11
Trudność - choć nie niemożliwość - znalezienia tekstu piosenki z gatunków poważniejszych niż slamsowe i gimbazowe polskie rapy-ciapy świadczy tylko o kontraście w przesłaniu płynącym w danych gatunkach muzycznych.

siwaczysko

2012-07-23, 10:47
tupolej napisał/a:


kiedyś cytowało się mądre rzeczy a nie teksty ulubionego rapera gimnazjalistek ale co ja tam wiem



widząc Twoje wczesniejsze komentarze, nasuwa sie jedno pytanie:) masz jakies przykre wspomnienia z gimnazjum ze tak na gimnazjalistow najezdzasz czy po prostu nie ukonczyles tego szczebla edukacji?