18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeśli myślisz że twoje życie jest ciężkie, obejrzyj to

ParanoiA • 2009-12-23, 15:36
szacuneczek


perils

2009-12-23, 20:10
barszcz z MAL'uszek :D

ko...........67

2009-12-23, 20:26
Oj pewnie ma dużego penisa :-P

te...........se

2009-12-23, 20:43
Cytat:

Oj pewnie ma dużego penisa :-P



nawet jakby to nawet się nie pobawi :-/

LordSith

2009-12-23, 21:11
Oj Wy tu gadacie o jego fiucie, dajecie jakies zdjecia z zupa i plodem. A tak naprawde wiekszosc z Was ma w dupie przeslanie tego filmiku, a czesc pewnie nawet nie potrafi go pojac. Mi jest zal tego faceta a z drugiej strony zazdroszcze mu sily woli. Ja jestem zdrowym facetem a sa chwile w ktorych nie mam juz sily na nic gdyz przytlaczaja mnie problemy. Jednak porownujac sie z nim to moje problemy sa doslownie niczym jednym wielkim dowcipem w porownaniu z tym z czym on musi sie zmagac na codzien. Naprawde podziwiam go i dziekuje autorowi za ten filmik. Stawiam piwo za filmik jezeli zostal tu umieszczony jako przeslanie a nie nabijanie sie. Pozdro dla wszystkich i Wesolych...

ko...........67

2009-12-23, 21:28
LordSith napisał/a:

. Jednak porownujac sie z nim to moje problemy sa doslownie niczym jednym wielkim dowcipem w porownaniu z tym z czym on musi sie zmagac na codzien



Wiesz bo zazwyczaj ludzie którzy mają dobrze w życiu potrafią się poddać byle drobnostce bo jest ponad ich siły, nieprzyzwyczajeni do nieszczęść
A Ci którzy mają ciągle pod górke zachartowali się na tyle by wiedzieć że jest tylko jedna droga by stawic czoło przeciwnościom - pokonać je.
Jeśli przetrwają ten cały ból to uwierz że dla nich wschód słońca jest szczęściem a góra pagórkiem
Co do filmiku zrozumieliśmy przesłanie ale wiesz wpisz sobie w wiki słowo sadysta

cinams

2009-12-23, 22:47
Jeśli to kalectwo nie jest jego sposobem na życie, jeśli nie zarabia mnóstwa pieniędzy na tych swoich konferencjach, jeśli jest szczery - to w porządku.

AleToNieDoMnieTak

2009-12-23, 23:07
wielki SZACUNEK dla goscia,jak jzu ktos powiedzial;on sie cieszy zyciem bardziej niz niejedna zdrowa osoba ktorej problemy sa niczym w porownaniu z jego codziennymi

pa...........ix

2009-12-24, 01:06
LordSith napisał/a:

Oj Wy tu gadacie o jego fiucie, dajecie jakies zdjecia z zupa i plodem. A tak naprawde wiekszosc z Was ma w dupie przeslanie tego filmiku[...]



No, k***a.

LordSith

2009-12-24, 01:13
Paix nie chcialem tu generalizowac, nie bierz tego do siebie ale mam wrazienie ze przynajmniej czesc tak robi. A co do konio167 to wiesz ja wiem jakie jest motto tej strony i wiem kim jest sadysta ale raz na jakis czas mozna sie oderwac od zwlok oraz innych hardow i pomyslec w inny sposob. Pozdrawiam :)

Cord

2009-12-24, 01:28
@Up - Ach :-D Uwielbiam dobre duszki :-D
W (prawie) pełni popieram towarzysza LordSith
Powinno się to przetłumaczyć na po0oK€m0ŃaSty i puszczać w polskich gimnazjach. Może odsetek emo i tego typu elementów by się obniżył?

Adi0303

2009-12-24, 01:38
Szczerze się wzruszyłem , choć uważam , że napisy troszkę przekłamują sens wypowiedzi tego gościa

elkoguto

2009-12-24, 01:41
Niesamowity facet...A Jego zdrowych pocieszanie wyglądać może dziwnie, ale jest warte więcej niz najlepszy psycholog,..szkoda mi go, mimo sympatii wielu, nie chciałbym dotykać ziemi fiutem na stojąco. Przej..e

.:...........:.

2009-12-24, 01:43
elkoguto napisał/a:

nie chciałbym dotykać ziemi fiutem na stojąco


Niektórzy wręcz by chcieli.

beren

2009-12-24, 09:23


kadłubek zawstydził gubernatora kalifornii :D

Matias88

2009-12-24, 12:35
CZlowiek rewelka pelen szacun dla tego czlowieka korwa ale niektorzy maja przesrane :(