18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeśli chcesz autem zawrócić jej w głowie...

~olivier • 2019-09-01, 22:10
...niech to będzie porządny samochód...

Poniżej testowanie wytrzymałości karoserii...



Sutowendlin

2019-09-02, 16:24
Wiem, że to jest inna kultura i tam napie**alanie dzieci to normalka oczywiście za niesubordynacje się napie**ala ( nie mylić z karą bo tam sie dostaje np za to, że się krzywo stopę postawiło ) to napie**olił bym ch*jowi takich cepów ale nie z piąchy, napie**alał bym liściem ale tak bym napie**alał, aż na mordzie wyszedł by wyraźny fiolet. Tam gdzie jest cywilizacja tj. w Polsce ale tej w której facet facetowi ch*jem w dupie nie grzebie oraz flaszka nie jest ważniejsza od rodziny jakoś ludzie potrafią wychować potomstwo na porządnych ludzi i to bez napie**alania ich czy gwałcenia.

Chory świat, szkoda, że po Arce Noego Bóg obiecał, że nie dosra więcej ludziom bo przydało by się tak porządnie doj***ć.

maki1981

2019-09-02, 17:15
Żadne z was chyba nigdy dziecka nie wychowywało. Czasem trzeba przywalić i pokazać gdzie jego miejsce i że za przewinienia ponosi się karę bo w na głowę później wejdzie, wysra się i zaśmieje...

delorjanek

2019-09-02, 17:23
maki1981 napisał/a:

Żadne z was chyba nigdy dziecka nie wychowywało. Czasem trzeba przywalić i pokazać gdzie jego miejsce i że za przewinienia ponosi się karę bo w na głowę później wejdzie, wysra się i zaśmieje...



Kobiecie też wyj***łeś z maczugi i schowałeś ją do jaskini?

Mr.Drwalu

2019-09-02, 17:33
~Velture napisał/a:

On ma plan! Będzie ją tak napie**alał aż dojrzeje a później da jej wybór: lodzik albo wpie**ol. Ona będzie już miała dość wpie**olu to grzeczniutko klęknie do gały.



@Velture, skończ już pie**olić na siłę...

ZaSwojePiję

2019-09-02, 17:34
Janusz_k napisał/a:

Kolejny sadysta, pie**olony żółtek.



Sam jestes pie**olony i to lamus. Widocznie zasluzyla, raz taka kara i bedzie jak w zegarku na cale zycie, a nie jakies pie**olenie lewackich rodzicow do swoich maloletnich bandytow ktorzy to maja w dupie.

kzf

2019-09-02, 17:37
delorjanek napisał/a:

Kobiecie też wyj***łeś z maczugi i schowałeś ją do jaskini?



A po co ją od razu z maczugi wyklepywać? Jak pyskuje i robi gównoburzę o ch*j wie co, to czasami (jak nic innego nie skutkuje) trzeba jej łatę przybić, żeby sobie przypomniała, że takie zachowanie jest niepotrzebne.

Hrabia Drapula

2019-09-02, 17:52
ja tam nie jestem za bezstresowym wychowaniem, ale za takie coś mam nadzieję że mu kiedyś się córka tak odpłaci że będzie siedział i płakał, jak da radę

antek1g

2019-09-02, 18:56
bardzo mozliwe ze porysowala to auto, ja za dzieciaka z ziomkiem z klatki obok zrobilismy sasiadowi na nowiutkiej hondzie civic wyj***na mape osiedla na masce.
wpie**ol od matki nie milosierny ale bez takiej patoli jak na filimiku :D , juz wiedzialem zeby tego nie wiecej nie robic

vodka81

2019-09-03, 18:21
Janusz_k napisał/a:

Kolejny sadysta, pie**olony żółtek.



na ch*j drze p*zde

ScrappyCoco

2019-09-09, 17:18
~Velture napisał/a:

On ma plan! Będzie ją tak napie**alał aż dojrzeje a później da jej wybór: lodzik albo wpie**ol. Ona będzie już miała dość wpie**olu to grzeczniutko klęknie do gały.



cVelsiure wiem, że sadistic to całe twoje marne życie, ale nie musisz się z nami dzielić prywatnymi opowieściami o twoich relacjach z ojcem...