18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jesienna jazda Traxxas Slash

janek.sid • 2015-10-21, 09:10
Teoretycznie jesienna pogoda nie sprzyja spędzaniu czasu na dworze, zwłaszcza jak pada deszcz. Tym czasem z kumplem nagraliśmy nowy film, korzystając właśnie z takich warunków i efekty możecie obejrzeć poniżej.



Jak zapowiadałem, takie materiały będziemy nagrywać regularnie. Jeśli się podoba, subskrybujcie nasz kanał po więcej. Z czasem pojawią się również recenzje samochodów i poradniki.

bloodwar

2015-10-21, 09:31
Bosz, jak Sadola się uczepili ciepli chłopcy których jara bieganie z plastikowymi karabinkami strzelającymi kulkami to myślałem, że niżej już upaść się nie da - wtedy nie wiedziałem, że jest coś jeszcze bardziej dziecinnego: jaranie się przez dorosłych facetów samochodzikami...

toranaga7

2015-10-21, 10:44
bloodwar napisał/a:

Bosz, jak Sadola się uczepili ciepli chłopcy których jara bieganie z plastikowymi karabinkami strzelającymi kulkami to myślałem, że niżej już upaść się nie da - wtedy nie wiedziałem, że jest coś jeszcze bardziej dziecinnego: jaranie się przez dorosłych facetów samochodzikami...



Właśnie tacy goście rozpie**alają system na stronach tematami zupełnie do nich nie pasującymi...

Nikkoo

2015-10-21, 12:53
Łapcie odtrutkę!
Oglądajcie szybko zanim będzie za późno!!!!


Poziomkowy

2015-10-23, 02:34
A potem na allegro: nie katowany, jezdzony tylko w słoneczne dni, w aucie nigdy nie było palone...

TRS

2015-10-23, 03:33
Kraj rozkradają, muslimów przyjmują do Europy z otwartymi ramionami, politycy za przeproszeniem pie**olą w TV co zrobią dla nas, wszędzie się mordują, gwałcą i dostarczają materiałów na harda...ale nie, Wy k***a - dorośli ludzie, biegacie za zdalnie sterowanymi samochodzikami...

Cyxa

2015-10-23, 08:18
A wy marnujecie życie na sadolu i komentujecie poprzez bezsensowne i nic nie wnoszące komentarze.

Sam się tym nie interesuje, ale jakby mi ktoś dał pilot i takie autko to bym pośmigał.
A wy zamiast skrollować dalej to oczywiście marudzenie, idźcie na harda siusiaki sobie oglądać.
A jak już nie pasuje tak bardzo, to nie naciskać na kogoś tylko kulturalnie wytłumaczyć.

Wy pie**olone nie szanujące się małe k***y.
Trochę miłości do bliźniego!

janek.sid

2015-10-23, 09:39
@TRS - A Ty komentujesz filmik o samochodzikach w internecie i w ten sposób walczysz o lepsze jutro? Nie rozśmieszaj mnie, bo brzuch mnie boli :) Ja, zamiast gapić się w monitor, przynajmniej wyszedłem z domu mimo brzydkiej pogody i miło spędziłem czas, korzystając ze swojej wolności, o którą tak dzielnie walczysz w internecie, wrzucając posty na prawilne tematy :D

noir

2015-10-23, 10:04
Z tymi rc samochodami jest jak z seksem i waleniem konia. Niby efekt końcowy taki sam, ale jednak czegoś brakuje.

charakternik

2015-10-23, 10:13
Sadole pragną oglądać krew, ludzkie krzywdy, porażki, połamane kości, łzy, szczęście, sukcesy, ziszczenie i zniszczenie marzeń a nie plastikowe autka.
Autorze tego poronionego tematu, jeżeli pragniesz przeprosić i wynagrodzić sadolom stracone 3,5 min to następnym razem wrzuć film na którym szalejesz prawdziwą terenówką po błocie w którym siedzi i zażywa kąpieli stado cyganów. :amused: