18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jesień się zbliża

Giorgio69 • 2020-09-14, 11:15
Liście spadają w Szwecji :-D


mienki

2020-09-14, 13:47
I bardzo dobrze, wcale mi tych idiotów nie szkoda, sprowadzili sobie inżynierów i specjalistów z bliskiego wschodu to niech teraz sobie z nimi żyją.

ra0mir

2020-09-14, 13:52
OpenStreetMaps napisał/a:

...A najgorsze jest że sk***ysyny swą głupotą zarażają i często na wysokie stanowiska się dostają . Ale to chyba tylko dlatego że na duraczeniu lewacką utopijną i lukratywna ideologią ciemnego ludu można zbić największy kapitał polityczny. ...



To dlatego, że to są większości bezdzietne gnidy j***ne zapatrzone w siebie i w swoje poglądy. Martwią się tylko o siebie albo o swojego konkubenta.
"Nie siedzą po nocach z dziećmi i nie odrabiają lekcji", nie chodzą na L4, bo "dziecko chore" całe życie skupiają się na sobie.

Co ma taki j***ny mARGOT do roboty? r*cha te dwie laski i chodzi i wszystkich wk***ia dokoła.

Zjebany_Ryj

2020-09-14, 14:33
Tylko że PO-PSL to k***a tylko w gadaniu by przyjmowali ciapatych, a to jednak PiS poszedł o krok do przodu przyjmując tego obsranego gówna najwięcej.

ra0mir

2020-09-14, 14:45
Zj***ny_Ryj napisał/a:

Tylko że PO-PSL to k***a tylko w gadaniu by przyjmowali ciapatych, a to jednak PiS poszedł o krok do przodu przyjmując tego obsranego gówna najwięcej.



Jakieś źródło?

Zjebany_Ryj

2020-09-14, 14:57
ra0mir napisał/a:

Jakieś źródło?



Rząd przyjmuje imigrantów, ale się tego wstydzi. Tak jak podpisu pod Deklaracją z Marrakeszu
https://oko.press/rzad-przyjmuje-imigrantow-ale-sie-tego-wstydzi-tak-jak-podpisu-pod-deklaracja-z-marrakeszu/

Rząd PiS ściągnął do Polski ćwierć miliona imigrantów! I zachęca kolejnych
https://superbiz.se.pl/wiadomosci/rzad-pis-sciagnal-do-polski-cwierc-miliona-imigrantow-i-chce-sciagac-kolejnych-aa-VAwX-j3qL-NffT.html

Polska lepsza niż USA. Przyjeżdża do nas więcej imigrantów
https://www.money.pl/gospodarka/polska-lepsza-niz-usa-przyjezdza-do-nas-wiecej-imigrantow-6428281910773889a.html

0_rafiks_0

2020-09-14, 15:02
Miles87 napisał/a:

niech mi jakiś prawicowy cwe*uch powie polska dla polaków to może tak zostać p*zdnięty jak ta c**a na filmiku Zrozumiałeś kundlu polaczku?



No i rozmieszyl mnie gamon :D

Cz...........as

2020-09-14, 15:17
Murzynka by tak dostała od białego - rasistowski atak i kilka dni pie**olenia w tv
Biała dostaje od czarnego - oni mieli ciężkie życie :roll: blm, hwdp, lpg...

ra0mir

2020-09-14, 15:17
@Zj***ny_Ryj

No ale to Ukry a nie ciapate muzułmany. Nie ma dla ciebie różnicy?

Zjebany_Ryj

2020-09-14, 15:22
ra0mir napisał/a:

No ale



Szczerze mówiąc to się spodziewałem takiej odpowiedzi :)
Ukr to przecież wyselekcjonowany specjalista a reszta to tam ch*j do jednego wora z ciapatymi inżynierami obojętnie skąd pochodzą co nie? :)

ra0mir

2020-09-14, 15:24
Zj***ny_Ryj napisał/a:

Szczerze mówiąc to się spodziewałem takiej odpowiedzi



No to znasz się na ludziach zj***ny ryju :)

Akurat napływ (w miarę) spokojnych ukrów ratuje naszą zj***ną gospodarkę.

Zjebany_Ryj

2020-09-14, 15:25
ra0mir napisał/a:

No to znasz się na ludziach zj***ny ryju :)



Hehhe leci piwo :)

tatko

2020-09-14, 15:28
Aż mi jej szkoda. Cierpi za chore pomysły rządu...

eryk-antykleryk

2020-09-14, 15:59
Konkubinadenata napisał/a:

A tutaj piękną karą była by deportacja do kraju przodków. Przez resztę życia rozmyślałby co stracił...



A co wjęcej, kolejny gównoskóry dwa razy zastanowiłby się nad swoim głupim postępowaniem

ManiacGregor

2020-09-14, 16:52
0_rafiks_0 napisał/a:

I niech jakas lewacka k***a powie mi, ze trzeba tym sk***ysynowom pomagac i przygarnac to stado brudasow do Europy.



No, trzeba. Wyobraź sobie, że podczas wojny, Polacy, Żydzi i inni uciemiezeni ludzie prosili stany zjednoczone o pomoc bo Hitler ich tam ciukal w komorach gazowych. W stanach nie uwierzyli i łódkę z ludźmi na niej odesłali sppwrotem. Tak jak teraz w Europie się to praktykuje. Reasumując, nie wszyscy są tak zj***ni, nie wiemy czy ta łaska go nie zdradziła. Sytuacji nie znasz. Wszędzie się taki trafi, w każdej grupie społecznej. Tylko taka zamknięta niedodja życiowa jak ty tego nie zrozumie bo ten mały, wyprany przez brudny kraj w którym żyjesz móżdżek, już dawno usechł z tęsknoty za rozumem.

ra0mir

2020-09-14, 17:01
ManiacGregor napisał/a:

No, trzeba. Wyobraź sobie, że podczas wojny, Polacy, Żydzi i inni uciemiezeni ludzie prosili stany zjednoczone o pomoc bo Hitler ich tam ciukal w komorach gazowych. W stanach nie uwierzyli i łódkę z ludźmi na niej odesłali sppwrotem. Tak jak teraz w Europie się to praktykuje. Reasumując, nie wszyscy są tak zj***ni, nie wiemy czy ta łaska go nie zdradziła. Sytuacji nie znasz. Wszędzie się taki trafi, w każdej grupie społecznej. Tylko taka zamknięta niedodja życiowa jak ty tego nie zrozumie bo ten mały, wyprany przez brudny kraj w którym żyjesz móżdżek, już dawno usechł z tęsknoty za rozumem.



Oho mamy lewaka na stanie.
Gdzie teraz jest wojna?
Skąd ci "uciemiężeni" ludzie uciekają, przed czym?

Teraz mi wyskoczysz o Syrii... Coś jeszcze?
W syrii zginęło ok. 500k ludzi, porównujesz to do II wojny światowej?
Ile Polaków zginęło przez hitlera a ile przez stalina wiesz takie rzeczy oświecona młodzieży?
Poza tym jak nie podoba ci się w Polsce to masz granice otwarte.
NIKT cię tu nie trzyma na siłę!