18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeść mu się zachciało

~Sunday • 2022-07-21, 16:11

Prosta, pusta droga. Co złego może się stać? :wtf:

jawox

2022-07-21, 20:50
Tępy butloszczoch :P

daro7557

2022-07-21, 20:57
Wjechał w anomalię.

Jarosławkaczyński

2022-07-21, 21:50
grudzin7 napisał/a:

Przecież asystent utrzymania pasa ruchu z najtańszej osobówki by to ogarnął... Nie dotarła do nich ta "zaawansowana" technologia?



Co ty pie**olisz? Gość sam szarpnął kierownica, jak tu niby asystent miałby pomóc? Wiesz w ogóle o czym mówisz? Jeździłeś w ogóle kiedyś autem prowadząc je czy tylko u taty na kolanach ?

Smokw

2022-07-21, 23:51
baronturbina napisał/a:

Nie chce generalizować kierowców tirów ale z 80% ma tyle rozumu co ten. Tam to ch*j bo drogi nie zamkną ale na autostradzie już gorzej.



Jak zwykle trolujesz. Jakbyśmy odwalali takie głupoty jak ten z nagrania, to wszystko by stało bo co rusz ktoś leżałby w rowie, albo na jezdni.

Dzisiaj

2022-07-22, 00:09
baronturbina napisał/a:

Nie chce generalizować kierowców tirów ale z 80% ma tyle rozumu co ten. Tam to ch*j bo drogi nie zamkną ale na autostradzie już gorzej.



przesadziles z tymi procentami. Blizej do 95%.

bania88

2022-07-22, 08:01
Jarosławkaczyński napisał/a:

Co ty pie**olisz? Gość sam szarpnął kierownica, jak tu niby asystent miałby pomóc? Wiesz w ogóle o czym mówisz? Jeździłeś w ogóle kiedyś autem prowadząc je czy tylko u taty na kolanach ?



Nie wiem jak on, ale ty ewidentnie nie wiesz, o czum mówisz... no może wiesz, o czym mówisz w kwestii jazdy u taty na kolanach.
Pierwsza lepsza osobówka z asystentem pasa "trzyma" kierownicę, gdy zmieniasz pas bez dania kierunkowskazu. Gościu pociągnął za kierownicę, ale asystent by to zblokował, bo nie było kierunkowskazu.
Starsze asystenty pikały przy takim czymś, te trochę nowsze "łapią" kierę i wracają na pas.
Więc gościu nie wiesz, a pie**olisz.

baronturbina

2022-07-22, 08:25
Smokw napisał/a:

Jak zwykle trolujesz. Jakbyśmy odwalali takie głupoty jak ten z nagrania, to wszystko by stało bo co rusz ktoś leżałby w rowie, albo na jezdni.


Nie pie**ol. Zajeżdżanie drogi i hamowanie z 140 do 90, wyprzedzanie 5 km z różnicą 1km/h to normalne zachowanie ? Sami się trolujecie wsiadając za kółko.

Misiek_KRK

2022-07-22, 09:55
bania88 napisał/a:

Nie wiem jak on, ale ty ewidentnie nie wiesz, o czum mówisz... no może wiesz, o czym mówisz w kwestii jazdy u taty na kolanach.
Pierwsza lepsza osobówka z asystentem pasa "trzyma" kierownicę, gdy zmieniasz pas bez dania kierunkowskazu. Gościu pociągnął za kierownicę, ale asystent by to zblokował, bo nie było kierunkowskazu.
Starsze asystenty pikały przy takim czymś, te trochę nowsze "łapią" kierę i wracają na pas.
Więc gościu nie wiesz, a pie**olisz.



Jeśli kierowca włączy kierunkowskaz lub wykona celowy ruch kierownicą to system nie będzie interweniował.
Z twoim myśleniem to gdyby na drogę wbiegło dziecko i chciałbyś odbić żeby go nie potrącić to musiałbyś włączać kierunkowskaz?
Jeśli nie włączyłbyś kierunku to system przejechałby dziecko korygując tor jazdy?
Pomyśl zanim coś napiszesz.

ra0mir

2022-07-22, 13:33
Zło dzieje się kacapowi? Zawsze piwo!

Wiewór

2022-07-22, 13:34
Tirowiec to tirowiec. Musi cos odjebac. Jak kogos nie zabije to siebie rozk***i

Bul_od_bytu

2022-07-22, 23:04
Mojego byłego szefa córka skasowała kiedyś nowiutkie BMW w podobny sposób. Sięgała po telefon do torebki na tylnym siedzeniu i pociągnęła kierownicę jak się odwracała. Na pustej drodze przyj***ła w jedyne drzewo w okolicy. Fura na zwałkę a pannie nic.

Sz...........di

2022-07-25, 19:48
Mógł nie odbijać jak nie było szans...

barszczzuszkami

2022-07-25, 20:32
Naczepa go ściągnęła do rowu. Rutyna

Jarosławkaczyński

2022-07-27, 12:39
bania88 napisał/a:

Nie wiem jak on, ale ty ewidentnie nie wiesz, o czum mówisz... no może wiesz, o czym mówisz w kwestii jazdy u taty na kolanach.
Pierwsza lepsza osobówka z asystentem pasa "trzyma" kierownicę, gdy zmieniasz pas bez dania kierunkowskazu. Gościu pociągnął za kierownicę, ale asystent by to zblokował, bo nie było kierunkowskazu.
Starsze asystenty pikały przy takim czymś, te trochę nowsze "łapią" kierę i wracają na pas.
Więc gościu nie wiesz, a pie**olisz.


Nawet mi się nie chce strzępić języka na takiego barana jakim jesteś. Jeśli masz prawko to lepiej się nim podetrzyj i oddaj mamie do wylizania.