18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jerzy - Trujący Cynowy Człowiek

_P...........K_ • 2013-06-26, 02:53
Przedstawiam wam swoją amatorską animację poklatkową o Jurku z cyny :-D

Jerzy nie jest prawdziwy! Jest bytem w całości wykonanym z cyny, ale to zwinny sk***esyn, więc
zaprezentuje wam jak zdobywa swój szczyt, na miarę cynowych możliwości:



(51 klatek/zdjęć)



...a, że z Jurka jest w porządku sadysta, to do was pomacha swoją trującą, cynową łapą:


(27 klatek/zdjęć)



Jerzy ma przej***ne, bo dłuższy kontakt fizyczny z cyną jest bardzo szkodliwy dla zdrowia, dlatego też jest w ch*j samotnym kasztanem. :emo:

Cynowy Jurek ma to do siebie, że zawsze mu można przylutować i się nie obrazi :ok:


Wstawiłem, bo własne i trochę poj***ne.


krzyhhh

2013-06-26, 03:04
Cytat:

Wstawiłem, bo własne i trochę poj***ne.


ciężko się nie zgodzić.
piwko dla jurka

LxDead

2013-06-26, 03:39
Za materiał własny piwo! :D

P.S Mam nadzieję że dorzucisz coś więcej w komentarzach ;-)

_P...........K_

2013-06-26, 03:46
LxDead napisał/a:

Za materiał własny piwo! :D

P.S Mam nadzieję że dorzucisz coś więcej w komentarzach ;-)



Niestety ledwo co mi się udało odratować z dysku te dwie animacje, ale nie jest powiedziane, że nie porobię z nim jakichś nowych epizodów, bo Jurek ciągle leży zwinięty w kłębek za szafą.

Edit: Jak Jerzy zyska tutaj dużą sympatię, to poza leniem w dupie, nie widzę przeciwwskazań, żeby w przyszłości miał jakieś sadystyczne mini przygody :-)

swistaq

2013-06-26, 07:54
Ja pie**olę. Wczoraj kardzil wstawił mega suchy filmik a dzisiaj ktoś wstawia j***nego cynowego ludka. Ja pie**olę to jest kwejk czy sadistic?

Gienek2

2013-06-26, 07:59
hehe ma kordynację jak kartoniki po petach w warriors dance prodigy

chalny

2013-06-26, 08:11
swistaq napisał/a:

Ja pie**olę. Wczoraj kardzil wstawił mega suchy filmik a dzisiaj ktoś wstawia j***nego cynowego ludka. Ja pie**olę to jest kwejk czy sadistic?


Boli, co? ;-)

Gienek2

2013-06-26, 08:11
może zrób przygody Jurka w krainie gdzie wszystko ginie

ketoprom

2013-06-26, 08:19
No co to koorwa jest?! Portale ci się poj***ły koleżko.

Najgorsze że 10 postów wyżej same okrzyki radości :homer: tej patologi dziecięcej sie nazłaziło ja jebie. sp***ylam na live leak.

Da...........id

2013-06-26, 08:26
Eeee już lepsze było jak wrzucałeś zdjęcia jak laska o ładnych oczach ssała śmiesznie małego ku*aska ;)

Groch55

2013-06-26, 08:35
Ale nos to ma strasznie ch*jowy :(

POW667

2013-06-26, 08:47
Było zrobić bezołowiowego Jurka to by może jakaś Izabela SMD przypałętała :D

Anubis12

2013-06-26, 09:42
Kup sobie statyw do aparatu. Piwko za to że chciało Ci się zrobić coś kreatywnego ze swoim czasem , a nie jak niektórzy tutaj wolą go stracić na pisanie zj***nych komentarzy pouczających co można wrzucić na sadistica.