18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jerome Pina - workout

RegiTe • 2015-03-19, 15:30
Niezwykły trening maszynki do zabijania, wojownik rodem z Mortal Kombat:P

ganji

2015-03-19, 15:46
Tak już jest na tym ch*jowym świecie, że niektórzy nie mają nic w głowie i nadają się tylko do bicia, zamiast pomagać tworzyć nowe technologie i ulepszać świat.

Fajne jako hobby, ale zawodowo to ch*joza.



PS. Jestem otwarty na wszelaką krytykę wszystkich. Możecie się tam silić w hejtach, że pewnie 10 pompek nie zrobie,. czy tam, że by mnie zaj***ł strzałem (zresztą trenuję, ale rekreacyjnie, żeby nie obrastać w tłuszcz), ale nic nie zmieni tego, że nadal w głowie ten typ ma pusto.

garota

2015-03-19, 15:56
@Ganji

pie**olisz. Nie trzeba być skończoną p*zdą jak ty żeby jednocześnie być mężczyzną. Czyli każdy kto trenuje sztuki walki jest idiotą? Generałowie, prezydenci i autorytety wszelkiej maści trenowali sporty walki. Boks wywodzi się od białych intelektualistów a uprawiali go głównie bogaci z wyższych sfer. Wielu zawodnik mma którzy osiągnęli wiele oprócz walki ma własne interesy i posiadają często wysokie wykształcenie. W skrócie pie**olisz jak potłuczony i jesteś żałosnym facetem jeżeli takie płytkie masz podejście i oceniasz książkę po okładce.

EpiCMvP

2015-03-19, 15:57
@ganji

Pochwal się jaką Ty nową technologię stworzyłeś i jak ulepszyłeś świat.

Ma...........gw

2015-03-19, 16:08
Fajny filmik podziwiam każdego kto ćwiczy sztuki walki, niesamowita praca, tyle wyrzeczeń!
Kurde jak widzę ludzi trenujących mma na siłowni to aż strach..oni się tam katują a potem kolejne cierpienia ale już na treningu.
Kiedyś ktoś napisał "płacz na treningach, śmiej się podczas walki".

Pozdrawiam aktywnych fizycznie i proszę odpie**olcie się od ganjiego, miał prawo napisać co o tym myśli.

le_Roi_des_fous

2015-03-19, 16:15
up To prawda ganji miał prawo napisać co o tym myśli ale inni mają prawo napisać co myślą o tym co myśli ganji.

ganji

2015-03-19, 16:23
I dlatego napisałem, że zaraz tu będą hejty starszne takich nieudaczników życiowych jak garota czy EpiCMvP, którzy mają trochę inne priorytety, niż większość ludzi posiadających choć krztę intelektu. Przykro mi to czytać, że dziś zamiast mózgu, liczy się dla ludzi pierwotny instynkt jaskiniowca. Dziś są jeszcze inne metody zdobywania świata, ale co im o tym wiedzieć. Żałośni jesteście wy prezentując swoją postawę. Można być wysportowanym oraz wykształconym i mądrym zarazem i nie trzeba się wcale bić w klatkach i na ringu, czy klatce żeby zarabiać ładne pieniądze, ale dla ludzi, dla których szczytem jest podnieść 200 kilo na klate i golf III to coś niepojętego.

Pozdro i nie spinajcie się tak, bo wam żyłka pęknie :-D

PoloniaJuby

2015-03-19, 16:24
Cóż za logika! ktoś kto trenuje MMA nie ma nic w głowie... tylko osoba nie mająca nic w głowie mogła takie coś napisać.

Polecam poczytać troszkę o wykształceniu zawodników, o tym jakie biznesy prowadzą i kim są prywatnie a dopiero potem wypowiadać się na tematy na które nie ma się pojęcia. Bo jestem pewny że inteligencją powalają 90% użytkowników tego portalu.


ganji

2015-03-19, 16:26
k***a chłopie weź trochę ogarnij czytanie ze zrozumieniem, bo testy gimnazjalne to Ci wypadną blado.

Napisałem, że to jest fajne jako hobby a nie sposób na życie. Więc jeśli ktoś tylko biciem potrafi zarobić na życie jest dla mnie zerem.

PoloniaJuby

2015-03-19, 16:37
ganji napisał/a:

k***a chłopie weź trochę ogarnij czytanie ze zrozumieniem, bo testy gimnazjalne to Ci wypadną blado.

Napisałem, że to jest fajne jako hobby a nie sposób na życie. Więc jeśli ktoś tylko biciem potrafi zarobić na życie jest dla mnie zerem.




HAHAHAHA.

Boli cię dupsko po porostu. A czemu ktoś ma nie zarabiać na swoim hobby? To że twoją pasją jest hejtowanie na sadisticu i nie możesz na tym zarobić to naprawdę nie powód żeby ktoś nie zarabiał na swoim hobby.

W tesco dostajesz 1200 na miesiąc i boli cię że najlepsi za jedną walkę która czasem trwa 30 sekund potrafią zarobić więcej niż cała twoja rodzina przez całe twoje marne życie.

Bo oczywiście stawiam że jakbyś potrafił się bić i byś miał okazje zarobić 50 tysięcy za walkę to byś odmówił i dalej byś zapie**alał ze skrzynkami na magazynie. Kretyn.

Ma...........gw

2015-03-19, 16:39
le_Roi_des_fous napisał/a:

up To prawda ganji miał prawo napisać co o tym myśli ale inni mają prawo napisać co myślą o tym co myśli ganji.



racja, miał prawo napisać co o tym myśli, inni napisali też co myślą o tym co myśli ganji a ja miałem prawo napisać co myślę o tych którzy napisali co myślą o tym co myśli ganji.

EDIT: Ktoś mi odpowie po ch*j zawodnikowi na filmie to gówno na twarzy? To ma jakieś zastosowanie, czy miał wyglądać bardziej kozacko?

PoloniaJuby

2015-03-19, 16:46
Majkizrpgw napisał/a:



racja, miał prawo napisać co o tym myśli, inni napisali też co myślą o tym co myśli ganji a ja miałem prawo napisać co myślę o tych którzy napisali co myślą o tym co myśli ganji.

EDIT: Ktoś mi odpowie po ch*j zawodnikowi na filmie to gówno na twarzy? To ma jakieś zastosowanie, czy miał wyglądać bardziej kozacko?



Symulacja treningu na wysokości/w górach.
Zwiększa pojemność płuc
Zwiększa progi beztlenowe
Wymiana gazowa staje się bardziej efektywna
Wzrost poziomu energii
Zwiększa wytrzymałość umysłową i fizyczną
Poprawia skupienie
Skraca czas treningu z 60 do 20 min
Znakomite uzupełnienie treningów wydolnościowych w sportach walki, cross fit, sprinty

garota

2015-03-19, 16:50
ganji napisał/a:

I dlatego napisałem, że zaraz tu będą hejty starszne takich nieudaczników życiowych jak garota czy EpiCMvP, którzy mają trochę inne priorytety, niż większość ludzi posiadających choć krztę intelektu. Przykro mi to czytać, że dziś zamiast mózgu, liczy się dla ludzi pierwotny instynkt jaskiniowca.



Dla mnie liczy się i to i to, dlatego lamusie pie**olony zawsze będziesz krok za mną.
Wspaniale odpowiadasz na kilka mocnych argumentów, najwidoczniej inteligentny jesteś tylko we własnym mniemaniu.

A piszesz to tylko dzięki internetowi, normalnie przemknął byś z wieloma myślami, ale ze spuszczoną głową. Naprawdę, nie rozumiem ograniczeń które kierują takimi ludźmi jak ty. Czasami żałuję że po prostu nie mogę pojawić się obok ciebie i wytarmosić za ucho a później ululać do snu. Ze swoimi teoriami masz dla mnie max 9 latek.

RagnarIsNotMyFather

2015-03-19, 16:54
Bestia, takiemu to nie podskoczy żaden pajac ;p
Ktoś miał może styczność z tą maską do treningu?