18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeremy Clarkson

damian_tcv • 2013-02-11, 22:45
Wiem, nie jest to sadystyczne, ale Jeremy zawsze na Propsie :D

Like a Clarkson :mrgreen:


kulpiotr

2013-02-11, 22:49
Cytat:

Wiem, nie jest to sadystyczne


To po co to wrzucasz?

damian_tcv

2013-02-11, 22:51
kulpiotr napisał/a:


To po co to wrzucasz?



żebyś zadał mi to pytanie :)

cinoslav

2013-02-11, 22:52
@upup
Co druga wrzuta tutaj nie jest sadystyczna, więc spróbował szczęścia.
'Ma być ogień na każdym biegu, albo będziesz jeździł diesel'em' - Top Gear zawsze spoko :)

bo...........ę

2013-02-11, 22:54
Jak się spasł j***ny świniak :P

damian_tcv

2013-02-11, 22:57
cinoslav napisał/a:

@upup
Co druga wrzuta tutaj nie jest sadystyczna, więc spróbował szczęścia.
'Ma być ogień na każdym biegu, albo będziesz jeździł diesel'em' - Top Gear zawsze spoko :)



Właśnie lecą 2 odcinki na tusktv -> tvn :)

tr...........ke

2013-02-11, 22:58
Ja go nie lubię bo polda obrażał :D

Czerstwy

2013-02-11, 22:59
Jakiś pedał z telewizji na gifie i My mamy to oglądać.
No Ja pie**ole szanowna administracjo.

McMenel

2013-02-11, 23:01
tomenaa napisał/a:

Ja go nie lubię bo polda obrażał :D


Jak obrażał mówił prawdę.. Poldek to gówno.
P.S. A widziałeś worst car in the world ?? Tam też jest o poldku.

zi...........45

2013-02-11, 23:06
Zbiorczy na to!!

tr...........ke

2013-02-11, 23:08
McMenel napisał/a:


Jak obrażał mówił prawdę.. Poldek to gówno.
P.S. A widziałeś worst car in the world ?? Tam też jest o poldku.


Może i gówno ale napraw jakieś nowoczesny samochód na drodze najczęściej ni ch*ja. Kiedyś to samochody były robione żeby jeździły a nie żeby cały czas serwis odwiedzały. k***a w polonezie wymiana żarówki to jest 10 minut w "nowoczesnych" autach w najlepszym razie 20 minut.

damian_tcv

2013-02-11, 23:19
tomenaa napisał/a:


Może i gówno ale napraw jakieś nowoczesny samochód na drodze najczęściej ni ch*ja. Kiedyś to samochody były robione żeby jeździły a nie żeby cały czas serwis odwiedzały. k***a w polonezie wymiana żarówki to jest 10 minut w "nowoczesnych" autach w najlepszym razie 20 minut.



racja, poczciwe staruszki naprawi się wd40 i zestawem kluczy, nowe auta to już niestety kabelki laptopki i przelewy bankowe które potrafią załamać ...

Davis93

2013-02-11, 23:25
Czerstwy baranie troszkę szacunku. Osiemnaście skończyłeś i myślisz, że ci wszystko wolno?

damian_tcv

2013-02-11, 23:29
Davis93 napisał/a:

Czerstwy baranie troszkę szacunku. Osiemnaście skończyłeś i myślisz, że ci wszystko wolno?



odkąd tu jest to hejtuje wszystko co możliwe ;)

McMenel

2013-02-11, 23:29
tomenaa napisał/a:


Może i gówno ale napraw jakieś nowoczesny samochód na drodze najczęściej ni ch*ja. Kiedyś to samochody były robione żeby jeździły a nie żeby cały czas serwis odwiedzały. k***a w polonezie wymiana żarówki to jest 10 minut w "nowoczesnych" autach w najlepszym razie 20 minut.


A czy ja mówiłem o wszystkich starszych samochodach. Polonez to była klapa. IMHO o wiele lepszym "polskim" samochodem był maluch i duży fiat. A z międzynarodowej stawki to łada niva forever :D . Wracając do problemu to koncerny obecnie produkują samochody które wytrzymują max 10 lat aby zarobić. Z obecną technologią można by zrobić samochód który przeżyje nas. Ale jest to nieopłacalne. Dlatego albo samochód psuje się po 8-10 latach albo części i naprawa są horrendalnie drogie. Już nie mówię iż nie sposób dostać części do naprawy danego podzespołu , po prostu wymienia się cały moduł bo wychodzi to korzystniej dla producenta.