18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jelonek

Flodzia • 2023-01-19, 12:24


Ktoś tu miał wyżerkę :-/

~DMT

2023-01-19, 12:33
Flodzia napisał/a:

Ktoś tu miał wyżerkę



Za równe cięcie. Jakiś pociąg, albo coś ten deseń bym obstawiał...

martika

2023-01-19, 12:44
kilka szwów załatwi sprawę

takisobie321

2023-01-19, 13:20
~DMT napisał/a:

Za równe cięcie. Jakiś pociąg, albo coś ten deseń bym obstawiał...



Jaki pociąg kur*a ... pokaż mi pociąg, który by takie coś zrobił. Gdyby pociąg by w niego wleciał to byłoby z niego to co z tego osiołka kilkaset filmików temu - czyli papka dla małych kaszojadów.
Moim zdaniem jelonek popylał sobie beztrosko po polu np kukurydzy (która w pełni by go zasłaniała) i po prostu kombajn go lekko zahaczył.

Swoją drogą ten filmik z tym jelonkiem był wszędzie, coś mi się nie chce wierzyć że i tu go nie było.

MichalED

2023-01-19, 13:55
Mało widziałeś widzę co może pociąg zrobić. Jakiś czas temu typ się rzucił w Kościanie na moście to kręgosłup był tak okrojony od mięsa itd jak gnyk od świni u rzeznika. Jeleń wystarczy że się otarł. Nie musiał dostać centralnie strzała i już masz podobny efekt. Teoria z kukurydza jest naciągana jak guma na ku*asa. Kabina w kombajnie jest na tyle wysoko że spokojnie widać co jest przed Tobą...

TylerPL

2023-01-19, 14:49
Jedno jest pewne - na 100% był to wypadek komunikacyjny, bo teraz zanim przejdzie drogę to się rozgląda lewo-prawo.

~DMT

2023-01-19, 14:56
takisobie321 napisał/a:

Jaki pociąg kur*a ... pokaż mi pociąg, który by takie coś zrobił. Gdyby pociąg by w niego wleciał to byłoby z niego to co z tego osiołka kilkaset filmików temu - czyli papka dla małych kaszojadów.
Moim zdaniem jelonek popylał sobie beztrosko po polu np kukurydzy (która w pełni by go zasłaniała) i po prostu kombajn go lekko zahaczył.
Swoją drogą ten filmik z tym jelonkiem był wszędzie, coś mi się nie chce wierzyć że i tu go nie było.



Masz, bo widzę, że jest Ci potrzebne...




andrzejrobert75

2023-01-19, 15:03
MichalED napisał/a:

Mało widziałeś widzę co może pociąg zrobić. Jakiś czas temu typ się rzucił w Kościanie na moście to kręgosłup był tak okrojony od mięsa itd jak gnyk od świni u rzeznika. Jeleń wystarczy że się otarł. Nie musiał dostać centralnie strzała i już masz podobny efekt. Teoria z kukurydza jest naciągana jak guma na ku*asa. Kabina w kombajnie jest na tyle wysoko że spokojnie widać co jest przed Tobą...



W kukurydzy jak gęsta nic nie widać.

krzysieks997

2023-01-19, 16:42
andrzejrobert75 napisał/a:

W kukurydzy jak gęsta nic nie widać.



To nie żaden kombajn.jk myślisz, że kosi się kukurydze z hederze podniesionym do nieba to jesteś w dużym błędzie. Na zielonke jak zbierają to walą przy samej ziemi, a na ziarno późno jesienią jak już liście są suche to wszystko widać.. na dodatek i tak nisko koszą, żeby podcinacze w hederze rozdrobniły to co zostało. Teraz mogę walnąć pieczątkę: teoria obalona :-D

Maraza7.1

2023-01-19, 16:55
Mnie zastanawia ile taki jelen moze żyć z takimi obrażeniami. Na filmiku idzie sobie jak gdyby nigdy nic

buddy777

2023-01-19, 18:28
TylerPL napisał/a:

Jedno jest pewne - na 100% był to wypadek komunikacyjny, bo teraz zanim przejdzie drogę to się rozgląda lewo-prawo.



Ale przechodził przez pasy? To odszkodowanie mu się należy...

martika

2023-01-19, 18:48
Maraza7.1 napisał/a:

Mnie zastanawia ile taki jelen moze żyć z takimi obrażeniami. Na filmiku idzie sobie jak gdyby nigdy nic



do czasu aż nie wda się infekcja a później sepsa :-)

Folur

2023-01-22, 01:20
MichalED napisał/a:

Mało widziałeś widzę co może pociąg zrobić. Jakiś czas temu typ się rzucił w Kościanie na moście to kręgosłup był tak okrojony od mięsa itd jak gnyk od świni u rzeznika.



gdzie są te zdjęcia?