18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jelonek Bambi

Jesse.Pinkman • 2023-11-18, 09:39
Taka mała niespodzianka na drodze w Olkuszu.

Bul_od_bytu

2023-11-19, 15:47
lysymisio6969 napisał/a:

nie zdauża a nawet hamuje..



Różne widziałem objawy tej przypadłości, ale tym to rozj***łeś system. Matura od Romana?

lysymisio6969

2023-11-19, 18:17
"nie zdauża a nawet hamuje.. "

Bul_od_bytu napisał/a:

Różne widziałem objawy tej przypadłości, ale tym to rozj***łeś system. Matura od Romana?



język polski nie ma znaku, który odpowiadałby głosce ał jest ę (eł), ą (oł) a nie ma ał najbliższe w oddaniu tej głoski będzie zestawienia "au" jak w wyrazie "auto"

25s to inspiracja i proszę się podciągnąć w wiedzy o klasyce komedii polskiej oraz wyćwiczeniu choć trochę polotu i myślenia bocznego. Egzamin przeprowadzę 29 lutego 2025 r. czy pan zdauży się poduczyć?



i 30 s


Bul_od_bytu

2023-11-19, 18:36
lysymisio6969 napisał/a:

"nie zdauża a nawet hamuje.. "
język polski nie ma znaku, który odpowiadałby głosce ał jest ę (eł), ą (oł) a nie ma ał najbliższe w oddaniu tej głoski będzie zestawienia "au" jak w wyrazie "auto"
25s to inspiracja i proszę się podciągnąć w wiedzy o klasyce komedii polskiej oraz wyćwiczeniu choć trochę polotu i myślenia bocznego. Egzamin przeprowadzę 29 lutego 2025 r. czy pan zdauży się poduczyć?
i 30 s



Dzięki, ale wasze ukraińskie egzaminy są gówno warte. Przesiadka z cyrylicy musiała być trudna, ale widzę, że się starasz :D

lysymisio6969

2023-11-19, 18:52
Bul_od_bytu napisał/a:

Dzięki, ale wasze ukraińskie egzaminy są gówno warte. Przesiadka z cyrylicy musiała być trudna, ale widzę, że się starasz



przegrywa ten kto jako argumentu używa porównania do niemieckich nazistów czy jak teraz ukraińców, świadczy to o braku polotu, zubożeniu umysłowym i braku merytorycznych argumentów.. a i jeszcze.. myślę, że w ukrainie nie zdałbyś żadnych gównowartych egzaminów.

:mrgreen:

ZiooMall

2023-11-19, 22:06
lysymisio6969 napisał/a:

myślę, że w ukrainie nie zdałbyś żadnych gównowartych egzaminów.



Oczywiście że by nie zdał , bo tam się ich nie zdaje tylko kupuje :mrgreen:
Tam jest taki poziom upośledzenia że nawet swojego narodowego języka prezydent zaczął się uczyć od niedawna XDD :mrgreen: :lol: a większości wciąż mówi po orkowemu


:mrgreen:

lysymisio6969

2023-11-20, 19:17
ZiooMall napisał/a:

Oczywiście że by nie zdał , bo tam się ich nie zdaje tylko kupuje
Tam jest taki poziom upośledzenia że nawet swojego narodowego języka prezydent zaczął się uczyć od niedawna XDD a większości wciąż mówi po orkowemu



myślisz, że byłoby go stać na egzaminy w ukr?

czemuś głupi? bom biedny.. czemuś biedny? bom głupi..