18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jelenia Góra - kamera przemysłowa ze skrzyżowania

MudPie • 2013-06-29, 20:29
Jak niektórzy jeżdżą... tym razem Polska dla odmiany


Streszczu

2013-06-30, 04:47
T-Will napisał/a:

Kara śmierci dla sk***ieli.



Ta kara nidy nic nie rozwiąże, zawsze będą nowe zastępy debili za "kółkiem"

kaefix

2013-06-30, 04:49
bo tam pierwszeństwo mają Ci, którzy mają autocasco :-)

podstawa32

2013-06-30, 07:37
ta krzyzowka jest chora, ludzie jesli nie wuidza, kiedy zapala sie zielone, to asekuracyjnieie czekaja na nastepne zielone i stoja na zielonytm. w ciagu miesiaca ponad 8000 mandatow, zolte swieci sie 1 sec.

ellsworth

2013-06-30, 12:52
Jakoś nie chce mi się wierzyć w te historie o krótkim sygnale żółtym. Żółte trwa ZAWSZE 3s. Wynika to bezpośrednio z przepisów (DzU 220), ale jeżeli faktycznie jest taka sytuacja to ZGŁOŚCIE do Zarządu Dróg to osoba odpowiedzialna za sygnalizację świetlną wyleci z pracy z takim hukiem, że w całym mieście będzie słychać.

NWC

2013-06-30, 13:27
Kurde, tyle razy tam jeździłem i mi nikt nie wyskoczył, teraz wiem że tam jest kamera SM więc jak ktoś z naprzeciwka na czerwonym przejedzie to nie będę się wahał :P

speedi93

2013-06-30, 13:35
ellsworth napisał/a:

Jakoś nie chce mi się wierzyć w te historie o krótkim sygnale żółtym. Żółte trwa ZAWSZE 3s. Wynika to bezpośrednio z przepisów (DzU 220), ale jeżeli faktycznie jest taka sytuacja to ZGŁOŚCIE do Zarządu Dróg to osoba odpowiedzialna za sygnalizację świetlną wyleci z pracy z takim hukiem, że w całym mieście będzie słychać.


Tylko na początku było ustawione pomarańczowe na bardzo krótko ale teraz jest już ok bo ktoś to zgłosił... ale za to teraz nawet za przejazd na pomarańczowym potrafią wysłać mandat... ;/