18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jej pasją są tatuaże i pole dance

~Sunday • 2020-09-30, 02:12

To tyle. Dobranoc :mrgreen:

silwerbalk

2020-09-30, 02:21
I to jest k***a pasja.? j***nie sobie dziar i kręcenie się na rurze pi 24..... No k***a głębokie w ch*j :-/ i rozwijające na prawde... ch*j jakieś bardziej k***a inne pasje jak np. Gotowanie albo sprzątanie to nie k***a lepiej być głupią p*zdą co rozpie**ala żyrandole...... :roll:

Elbanshee

2020-09-30, 05:43
Tą głupią p*zda z ch*ja zrobiła by ci wiatrak. A jeśli swojej kobiecie zabraniasz rozwijania takich umiejętności jak na filmie powyżej to musisz trafić na główną w tym portalu bo takiego sadola świat nie widział. Chyba że lubisz tajlandzkie dziewczyny z bonusem :lol:

Juzwa

2020-09-30, 08:25
Elbanshee napisał/a:

Tą głupią p*zda z ch*ja zrobiła by ci wiatrak.



Niekoniecznie. Tatuaże i rozciągnięcie o niczym jeszcze nie świadczą. Cipcia w okularach z włosami spiętymi w kucyk i ubrana jak stara baba, może sprawić że zlagrujesz sufit, a taka jak na filmiku będzie leżała jak kłoda.

janlew

2020-09-30, 12:45
Sunday napisał/a:

Jej pasją są tatuaże i pole dance

Czyli bycie brudnopisem i k***ą. A jeszcze do tego łajzą.

Justynka99

2020-09-30, 14:30
Jedyną akceptowalną pasją dla sadoli jest siedzenie przed komputerem i plucie jadem w monitor. Jak ktoś śmie zrobić cokolwiek więcej, to reakcje jak powyżej, bo kretyni zazdroszczą, że ktoś może chcieć czegoś więcej i prawdopodobnie znacznie więcej osiągnie.

Juzwa

2020-09-30, 14:41
Justynka99 napisał/a:

Jedyną akceptowalną pasją dla sadoli jest siedzenie przed komputerem i plucie jadem w monitor. Jak ktoś śmie zrobić cokolwiek więcej, to reakcje jak powyżej, bo kretyni zazdroszczą, że ktoś może chcieć czegoś więcej i prawdopodobnie znacznie więcej osiągnie.



Justynko, jakież to osiągnięcia można mieć tatuując ciało i kręcąc się na rurce? Jaką pasję ma ta osoba z filmiku? Jej ciało jej sprawa, jej rura i lampa. Jest jedno małe ALE. Skoro wstawia takie filmiki do sieci, to musi się liczyć z krytyką. Mnie nic do tego ile cm2 skóry ma wytatuowane, ja po prostu unikam takich ludzi mających podobne "pasje". Uprzedzając twoje pytanie, moja córka nie tatuuje się i ma partnera bez ćwieków, tatuaży, piercingu , guzów na czole itp. Gdyby to robiła, to niech sobie żyje z daleka ode mnie w swoim światku.

Sothoth

2020-09-30, 14:44
Justynka99 napisał/a:

Jedyną akceptowalną pasją dla sadoli jest siedzenie przed komputerem i plucie jadem w monitor. Jak ktoś śmie zrobić cokolwiek więcej, to reakcje jak powyżej, bo kretyni zazdroszczą, że ktoś może chcieć czegoś więcej i prawdopodobnie znacznie więcej osiągnie.



E, gdzie tam. Jeszcze są inni pasjonaci. r*chacze-teoretycy (stulejarze), rodzice-teoretycy (zwolennicy terroru) i konserwatyści-teoretycy (wielbiciele kato-pisbolszewii). A za tą całą fasadą smutne alanki, bez ambicji i umiejętności, za to z nadwagą i niedrobionym zadaniem z przyrki.

Justynka99

2020-09-30, 15:06
Juzwa napisał/a:

Justynko, jakież to osiągnięcia można mieć tatuując ciało i kręcąc się na rurce? Jaką pasję ma ta osoba z filmiku? Jej ciało jej sprawa, jej rura i lampa. Jest jedno małe ALE. Skoro wstawia takie filmiki do sieci, to musi się liczyć z krytyką. Mnie nic do tego ile cm2 skóry ma wytatuowane, ja po prostu unikam takich ludzi mających podobne "pasje". Uprzedzając twoje pytanie, moja córka nie tatuuje się i ma partnera bez ćwieków, tatuaży, piercingu , guzów na czole itp. Gdyby to robiła, to niech sobie żyje z daleka ode mnie w swoim światku.



Otóż kręcenie się na rurce jest dyscypliną sportową, w której również można zdobyć medale i mistrzostwa. Kręcenie się na rurze daje również świadomość ciała, które sprawdzi się również w każdej innej dyscyplinie tanecznej. Może nie wiąże się to z karierą, jak Lewandowskiego, ale ktoś, kto regularnie trenuje cokolwiek i tak osiągnie więcej, niż pluciem jadem w monitor. A żeby krytykować i nie wychodzić jednocześnie na debila to trzeba mieć o tym jakiekolwiek pojęcie.

Konfedernacja

2020-09-30, 15:48
Justynka99 napisał/a:

Jedyną akceptowalną pasją dla sadoli jest ... plucie jadem w monitor.



Kobiety rzeczywiście puchną od tej wydzieliny i to nawet przez 9 miesięcy, ale żeby nazywać ją jadem?

Cryo

2020-09-30, 16:00
Justynka99 napisał/a:

Otóż kręcenie się na rurce jest dyscypliną sportową, w której również można zdobyć medale i mistrzostwa. Kręcenie się na rurze daje również świadomość ciała, które sprawdzi się również w każdej innej dyscyplinie tanecznej. Może nie wiąże się to z karierą, jak Lewandowskiego, ale ktoś, kto regularnie trenuje cokolwiek i tak osiągnie więcej, niż pluciem jadem w monitor. A żeby krytykować i nie wychodzić jednocześnie na debila to trzeba mieć o tym jakiekolwiek pojęcie.



Taniec na róże to sport? A każdy burdel to stadion? Czyli to nie są dz**ki tylko sportsmenki? :ja_pie**ole:

Justynka99

2020-09-30, 16:09
Cryo napisał/a:

Taniec na róże to sport? A każdy burdel to stadion? Czyli to nie są dz**ki tylko sportsmenki?



https://www.youtube.com/watch?v=EtpmivxuPNU - jeden z występów z Mistrzostw Polski (pierwszy wygooglowany). No ale jak się szuka "tańca na róże" to ja się nie dziwię, że google ręce rozkłada. Jak skończysz podstawówkę (z ortografii wnioskuję, że to najwyżej 2 klasa), to może się tego nauczyć.

Cryo

2020-09-30, 16:17
Justynka99, A gdzie popełniłem błąd? Chyba że masz na myśli interpunkcję :) Masz tylko mały problem. Sprawdź przed pie**oleniem, jak w języku polskim wygląda poprawnie cudzysłów. Jeśli ja jestem w drugiej klasie, ty wyraźnie dopiero zaczynasz podstawówkę :D
Od kręcenia dupą trochę pokręciło ci się w głowie :)

---
Przyznaję się bez bicia. Teraz dopiero zwróciłem na to uwagę. Jestem upośledzony i nie zauważyłem tych kwiatków :D

mam_racje

2020-09-30, 16:19
Justynka99 napisał/a:

bo kretyni zazdroszczą, że ktoś może chcieć czegoś więcej i prawdopodobnie znacznie więcej osiągnie.



Sama plujesz jadem.
Masz bardzo niskie ideały i pragnienia, w dodatku brniesz w to bagno broniąc tez nie do wybronienia.