18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jej cipa, jej sprawa

pytolsky • 2020-11-13, 12:35
Niektóre k0biety, w związku z niedawnymi strajkami, postanowiły pokazać swoje prawdziwe oblicze. Naturalne piękno, wy mizogistyczne prawackie świnie.



Co się zobaczyło, już się nie odzobaczy.

uFo125

2020-11-14, 12:38
Ale bez makijażu żadną się nie pokaże

dominator76

2020-11-14, 19:18
Noside napisał/a:

Myślę, że już wszyscy wiemy ile popie**olonych degeneratów tam w tych strajkach jest i jak sprawnie przerobili go na swoją krucjatę.



Degeneraci są i z PO bo lubią czarnych i z PiSu bo też czarnych hołubią . A na pohybel czarnym!


mazga50

2020-11-15, 16:51
Tak owłosione p*zdy mają baby z bliskiego wschodu, czyli arabki i żydówy (bo to jeden ch*j, tylko się napie**alają). Ewentualnie k***y z tymi genami. Nie spotkałem w swoim długim życiu kobiety z europejskimi korzeniami z takim zarostem, wpie**alającym się aż na uda.
Więc zdjęcie śmierdzącej antifowskiej k***y z nieogolonym piździskiem przedstawia podczłowieka, z rzędu izraelitów.
W końcu bycie w antifie zobowiązuje do braku napletka.

Ni...........ny

2020-11-15, 17:07
mazga50 napisał/a:

Tak owłosione p*zdy mają baby z bliskiego wschodu, czyli arabki i żydówy (bo to jeden ch*j, tylko się napie**alają). Ewentualnie k***y z tymi genami. Nie spotkałem w swoim długim życiu kobiety z europejskimi korzeniami z takim zarostem, wpie**alającym się aż na uda.
Więc zdjęcie śmierdzącej antifowskiej k***y z nieogolonym piździskiem przedstawia podczłowieka, z rzędu izraelitów.
W końcu bycie w antifie zobowiązuje do braku napletka.



Weź przed napisaniem takiego pie**olollo najpierw się przyjrzyj dokładnie i zastanów, czy te łoniaki na zdjęciu nie są przypadkiem przyklejane :kawa:

foreman

2020-11-16, 18:03
licking carpet ......