18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jej chłopak też chciał trochę w TikTok

~Sunday • 2020-12-01, 23:42

Wesoło na chacie :amused:

Heliar

2020-12-01, 23:53
Niezły troll :-D

r061071

2020-12-01, 23:54
siostra, brat i rozgrzewka

aaaaaaaaaaaaaa

2020-12-02, 00:02
Facet z ku*asem, baba bez, perfect. Chyba...

Kutasiarz

2020-12-02, 06:52
Ale podwawelską to ty w lodówce trzymaj.

Policeman

2020-12-02, 10:55
Laska kumpla non stop podobno wrzuca jakieś gówno na tik toka, na instagramie ma w ch*j fot i ja mu mówię, żeby się jej pozbył. Ta przesadna atencja uzależnia kobiety, im bardziej spada tym bardziej desperackie rzeczy robią. I tak mu mówię, że no k***a nie upilnuje swojej baby. Zaczęło sie od tego, że robiła chyba jakieś blogi o dupie maryni, potem wstawiła jakieś swoje fotki z wakacji, zlecieli się spermiarze, tak jej nasłodzili, że założyła instagrama. Tam kapnęła się, że więcej pokazywania dupy = większa atencja, patrzę teraz, a ona wpie**ala tam fotki jak zakłada rajstopy, szpilki "co dzisiaj ubrać kochani?" albo wypina dupę w legginsach i podpis "chyba nie prześwituje".

Na jego miejscu bym ją zostawił, wiadomo, że dostaje setki wiadomości od przeróżnych gości. Jeden w końcu jej zaproponuje wycieczkę dookoła świata na jego ku*asie i ona mu powie, że ma "kontrakt reklamowy", moim zdaniem do tego się sprowadza, że czeka już tylko na lepszą gałąź, a ten kretyn się cieszy, że ona ma dużo obserwujących i pewnie dlatego, że ma fajny charakter.

Attero132

2020-12-02, 11:37
@UP dawaj namiar
A co do filmiku to chyba turasy pie**olone.

pylaochos

2020-12-02, 13:53
Oh, sadistic zmienia się w vipok.ru.

ZgRyZ

2020-12-02, 23:29
ależ on interesujący. och, och. w sam raz dla dzisiejszeego audytorium of sadistic.
i najlepsi z najlepszych: ruscy są fe, turasy są pie.dolone , deskowanie w brazylii, itp. tylko w zasranym polaczkowie wszystko jest cacy ale policja sroga.
- pie**olonych, niedouczonych błaznów kupa. przepraszam za słowo kupa.

luxpiotr

2020-12-03, 20:51
pylaochos napisał/a:

Oh, sadistic zmienia się w vipok.ru.



Z ciekawości sprawdziłem - domena na sprzedaż :?: