18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jeep na wzgórzu

~Sunday • 2019-06-19, 08:09

Jak w kinie :>

p4nk1

2019-06-19, 15:06
I jeep ze wzgórza... :lol:

LuzaQ

2019-06-19, 15:19
Sonal napisał/a:

Zawsze jak widzę debili bez pasów to myślę jedno: jak Ci Korwiniści (Konfederacja) chcą mieć w końcu więcej niż 5% jak sami się eliminują.



W terenie sie w pasach nie jezdzi zeby w razie czego móc szybko opuscic auto, w tym przypadku ta zasada zdała egzamin na piątke.

siwybis

2019-06-19, 16:03
@up

Jeździ się w pasach i to najczęściej szelkowych razem z fotelami kubełkowymi. Takie pasy mają centralną klamrę i wypiąć się z nich to jest moment. Na filmie widzimy po prostu debili i tyle w temacie :)

Tulkas

2019-06-19, 16:15
k***a nie rozumiem, krzyczy "stój stój stój" jak by to miało zatrzymać toczący się w dół samochód

mesjans

2019-06-19, 17:16
Sonal napisał/a:

Zawsze jak widzę debili bez pasów to myślę jedno: jak Ci Korwiniści (Konfederacja) chcą mieć w końcu więcej niż 5% jak sami się eliminują.



Korwiniści nie uważają że należy jeździć bez pasów tylko że wszelkie zasady i zakazy powinno się tworzyć uwzględniając wolność człowieka. A wolność polega na tym by można było robić wszystko co nie szkodzi innym. Nie zapinanie pasów nie szkodzi innym tylko tobie dlatego nie powinno być karane. Ale pewnie nic z tego nie zrozumiesz.

matikesi

2019-06-19, 18:56
Tak ch*jowo nagrywał, że scroll'owałem w górę, żeby zobaczyć jak fruną.

mazga50

2019-06-19, 20:44
Sunday napisał/a:

Jak w kinie



W kinie byłyby ujęcia z kilku stron. A tu z jednej i w dodatku nieudane.

Sonal

2019-06-20, 09:32
mesjans napisał/a:

Korwiniści nie uważają że należy jeździć bez pasów tylko że wszelkie zasady i zakazy powinno się tworzyć uwzględniając wolność człowieka. A wolność polega na tym by można było robić wszystko co nie szkodzi innym. Nie zapinanie pasów nie szkodzi innym tylko tobie dlatego nie powinno być karane. Ale pewnie nic z tego nie zrozumiesz.



Widzę, że jesteś głupi jak twój król. Zobaczysz jak zmieni się Twoje zdanie gdy w wyniku zwykłej stłuczki z Twojej winy - która mogłaby się skończyć mandatem 500zł - twój niezapięte w pasy pasażer albo kierujący drugim pojazdem korwinista ZGINIE zamiast wyjść bez szwanku - a ty dostaniesz zarzut z art. (chyba) 177 odnpół roku do lat 8...

... noooo ale tamten przecież miał szkodzić tylko sobie

mesjans

2019-06-20, 12:43
Sonal napisał/a:

Widzę, że jesteś głupi jak twój król. Zobaczysz jak zmieni się Twoje zdanie gdy w wyniku zwykłej stłuczki z Twojej winy - która mogłaby się skończyć mandatem 500zł - twój niezapięte w pasy pasażer albo kierujący drugim pojazdem korwinista ZGINIE zamiast wyjść bez szwanku - a ty dostaniesz zarzut z art. (chyba) 177 odnpół roku do lat 8...
... noooo ale tamten przecież miał szkodzić tylko sobie



Widzę że twe pojęcie jest nikłe. Osoba która teoretycznie nie zapięła pasów w moim aucie i zginęła zaszkodziła sobie nie mi, to prawo napisane nie zgodnie z zasadami wolności mi zaszkodzi. Osobiście zapinam pasy zawsze to już nawet mój odruch przy odpalaniu auta, ale logika mówi mi że za to nie powinno się karać a nie jakiś król i jego partia, ale według twoich ubogich algorytmów myślowych jestem osobą nie zapinającą pasów.

Sonal, idąc takim tokiem myślenia że można karać za czyny które zmniejszają tylko moje bezpieczeństwo można wprowadzić wiele głupich kar. Zakaz spożywania produktów posiadających cukier bo wiadomo cukrzyca, zakaz alkoholu bo alkoholizm, palenie też wiadomo, zakaz pływania przecież można się utopić lub zakaz podskakiwania i biegania bo można się wywrócić. Oczywiści moje przykłady są głupie ale karanie za brak pasów to właśnie pierwszy krok w głupotę i odbierania ludziom wolności. Gdy wszyscy zaczniemy traktować te zasady jako coś normalnego bez żadnego zastanowienia, to w głupotę kroczyć będziemy coraz głębiej do tego stopnia że moje głupie przykłady staną się ogólnie uznawane za nie głupie.