18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedzenie żywej ośmiornicy

swieca • 2013-05-27, 21:07
Smacznego

szymondt

2013-05-28, 02:20
pierwsze dwa machnięcia ręką chińczyk pokazał że ma wypie**alać i pewnie w p*zde dostał za te kamerowanie, widać to bo filmik jest ucięty.

grandevil

2013-05-28, 02:25
@RevolutionGFX
Właśnie nic im nie powiedział takiego. Nie znali angielskiego, tak jak ty.

@topic
Jedzenie żywej ośmiornicy to tam ch*j. Akcja po tym jest przezabawna. Koleś mówi, że w Seulu ludzie są bardzo mili, a 10 sekund później spotyka tych kolesi ;D

some1else

2013-05-28, 03:05
...pic na wodę - fotomontaż. jeżeli nie ma tych 5-ciu minut jak ją żuje to w sumie zjadł samą mackę.
mając okazję z przyjemnością sam bym wszamał, chociaż nie wiem, czy żywa nie wywołuje odruchu bezwarunkowego pawia. ale za akcje drugą to i tak słabo dostał, niech tak wyjdzie gdzieś u nas na osiedle i podbije do kolesi na murku albo ławce... powodzenia lamusie.

Dalione

2013-05-28, 07:57
some1else napisał/a:

...pic na wodę - fotomontaż. jeżeli nie ma tych 5-ciu minut jak ją żuje to w sumie zjadł samą mackę.
mając okazję z przyjemnością sam bym wszamał, chociaż nie wiem, czy żywa nie wywołuje odruchu bezwarunkowego pawia. ale za akcje drugą to i tak słabo dostał, niech tak wyjdzie gdzieś u nas na osiedle i podbije do kolesi na murku albo ławce... powodzenia lamusie.



No k***a musiałem to wstawić

wasted

2013-05-28, 08:19
wyreżyserowane. koniec kropka.

rozkurw

2013-05-28, 10:20
niby pedał,ale zjadł to ścierwo.

T0B1

2013-05-28, 11:28
rozk*** napisał/a:

niby pedał,ale zjadł to ścierwo.


Czekałem na taki komentarz. Masz jakieś przykre doświadczenia... z jemu podobnymi? Wszędzie widzisz pedałów? Żyjesz wśród nich, że tak biegle ich rozpoznajesz? To współczuje, bo znasz przysłowie - kto z kim przystaje...

bobberman

2013-05-28, 13:48
k***a!!! Jadłem kanapkę...

xarkons

2013-05-28, 14:06
Sprobowal bym takiej osmiorniczki podobno w japoni to rarytas wiec czemu nie...

Leginek

2013-05-28, 14:23
Nie wiem skąd to obrzydzenie ... Osobiście uwielbiam owoce morza a taką ośmiorniczkę chętnie bym opie**olił byle by smaczna była :)

gadu8

2013-05-28, 16:43
a później wysrał crackena :lol:

krychu2007

2013-05-28, 18:42
Weźcie zbanujcie z łaski swojej tego obywatela świata straatvegera albo dajcie na forum jakieś namiary na niego.

orzech1991

2013-05-29, 01:41
cywilizowani ludzie nie powinni się kajać takim jedzeniem. może to tylko efekt wychowania mnie w takiej kulturze a nie innej ale jedzenie żywych stworzeń przy milionie możliwości przygotowania tego w kazdy inny sposób jest kretyństwem albo wiecej - jakimś odchyłem. i dziwi mnie to ze ktos chce tego spróbować. ciekawość jednak silniejsza. a co do kamerowania ludzi przypadkowych to też nie byłbym pocieszony. może i prawo mu tego nie zabrania ale ja sobie moge tego nie życzyć. prawo też nie zabrania darcia mordy poniżej jakiejś granicy hałasu ale wiem ze jakbym to robił przy czyimś uchu to spodziewałbym się reakcji. i wcale nie musiałaby być to ucieczka ofiary. slyszałem ze są przypadki udłatwienia sie na śmierć taką ośmiorniczką. temu palantowi się udało. k***a. całą do buzi trzeba włożyć i gryźć. W Fear Factorze można było wygrać za to $50.000 a tu za darmo ktoś się skusił.