18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedzenie dla bezdomnego

Syn_Milionera • 2022-12-15, 08:16
Nie dziękuję.


pytolsky

2022-12-15, 13:43
darek1234 napisał/a:

Dlaczego nie masz racji? Dlatego, że jesteś umysłowo ograniczony. O braku empatii i podstawowej wiedzy nie wspominając



Tak, jestem mało empatyczny dla osób które swoim śmierdzącym jestestwem nawet się nie starają o jakikolwiek przejaw współczucia, ale wiedzę i granice umysłowe mam znacznie większe od ciebie. To ty w dalszym ciągu podałeś jeden przykład i rozciągasz ten wyjątek na wszystkich meneli (przy czym ja nawet nie mówię, że wyjątków od smrodliwej żulerskiej zasady nie ma). Więc teraz albo przestajesz popełniać błędy logiczne, albo zamykasz mordę (albo - robisz z siebie ciągle p*zdowatego deblia).

encoder178

2022-12-15, 14:52
pytolsky napisał/a:

Tak się kończy pomaganie bezdomnym. Ci podludzie w większości przypadków chcą się tylko codziennie naj***ć. Żeby ten cel osiągnąć, są w stanie się upodlić, np. opie**olić komuś gałę albo ukraść ci z kieszeni. Dlatego powinniśmy im co zimę umożliwić śmierć z wychłodzenia. Ich życie nie jest wiele warte, oni sami też niespecjalnie chcą je chronić. W większości miejsc w Europie mogliby wieść obecnie jako takie życie, o ile przestaliby chlać. Ale nie przestają, dlatego widujemy ich na ulicach. Więc j***ć meneli zasranych zaszczanych zaj***nych.



To prawda. Jest też mała część, która trafia na bruk przez zrządzenie losu, ale zazwyczaj szybko stamtąd znikają, bo są normalni.

ALIGATORt1000

2022-12-15, 15:30
VeIture napisał/a:

Tak się kończy chodzenie po ulicach i zaczepianie bezdomnych aby mieć lajki pod filmikiem. Kupiła jakieś gówna za kilka groszy w najbliższym spożywczaku i myśli, że wyjdzie na j***ną matkę teresę.



Teresa jeśli dobrze pamiętam okradała murzynów

:-D

opółnocyuciebie

2022-12-15, 15:38
powinni ją wciągnąć w ciemny zaułek i gwałcić jeden po drugim

Ca...........ah

2022-12-15, 16:21
~VeIture napisał/a:

Tak się kończy chodzenie po ulicach i zaczepianie bezdomnych aby mieć lajki pod filmikiem. Kupiła jakieś gówna za kilka groszy w najbliższym spożywczaku i myśli, że wyjdzie na j***ną matkę teresę.



Smerfikowi przydałby się wpie**ol za to wojowanie z kamerą w Ełku. czekam na filmik od anonimowego darczyńcy jak dokonuje wypłaty wynagrodzenia dla tego ulanego ćpuna :D

Sraj1

2022-12-15, 17:00
Bezdomni to największy syf polskich miast zaraz po smogu. Tylko dużo łatwiejsi do utylizacji, bo po prostu wystarczy ich nie dokarmiać.

opółnocyuciebie

2022-12-15, 17:44
Kibol83 napisał/a:

Bezdomni to największy syf polskich miast zaraz po smogu. Tylko dużo łatwiejsi do utylizacji, bo po prostu wystarczy ich nie dokarmiać.



a kibole są na trzecim miejscu :mrgreen:

smc

2022-12-15, 18:54
Bezdomny, a głodny to dwie różne rzeczy.


Mogła mu podarować jakąś nieruchomość, w Polsce to popularne... ;-)

ZbyszekZiobr0_o

2022-12-16, 06:17
Jeżeli to prawda z tym bezdomnym a nie jakieś tiktokowe gówno,bezdomny powinien być przekopany i potraktowany jak terminator model T800

7wporzondku

2022-12-16, 08:07
Zule zasrane zaj***ne naj***ne to najgorsze są. Jak się komuś noga powinie to idziesz dokądś i ogarniesz p*zde (przy rynku stoi potykacz z trzema adresami lekko) a nie chlejesz codziennie i śmierdzisz jeśli ktoś cię na klatkę wpuści żebyś przypadkiem k***a nie zamarzł. Wychodzę rano do roboty i jebie szczynami a ment już na obchodzie wietrzy się za puszkami No w ch*j opcja. Ulalo mi się

dancio1978

2022-12-16, 11:14
~VeIture napisał/a:

Tak się kończy chodzenie po ulicach i zaczepianie bezdomnych aby mieć lajki pod filmikiem. Kupiła jakieś gówna za kilka groszy w najbliższym spożywczaku i myśli, że wyjdzie na j***ną matkę teresę.


Matka Terasa to święta na pewno nie była. polecam publikacje o tej personie.


darek1234

2022-12-21, 02:27
pytolsky napisał/a:

Tak, jestem mało empatyczny dla osób które swoim śmierdzącym jestestwem nawet się nie starają o jakikolwiek przejaw współczucia, ale wiedzę i granice umysłowe mam znacznie większe od ciebie. To ty w dalszym ciągu podałeś jeden przykład i rozciągasz ten wyjątek na wszystkich meneli (przy czym ja nawet nie mówię, że wyjątków od smrodliwej żulerskiej zasady nie ma). Więc teraz albo przestajesz popełniać błędy logiczne, albo zamykasz mordę (albo - robisz z siebie ciągle p*zdowatego deblia).



Debilem to jesteś tyt sam, tylko jeszcze nie wiesz dlaczego. Gówno wiesz o życiu, ale kiedyś się dowiesz na czym polega, Hasaj sobie z super komórą, gadaj o zajebistości świata ze swojego poziomu i pokroju, ale nie wypowiadaj się na tematy, na których się nie znasz, a tym bardziej, gdy ch*ja wiesz o ludzkich losach