18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Jedyny słuszny sposób na pozbycie się starej choinki

hrabia9933 • 2016-01-11, 22:15
O ile macie starą choinkę i GTR'a :D


socjalmmv

2016-01-11, 23:41
up
już ci mówię po co, ponieważ ludziom się nudzi albo dla wyświetleń na utube

Psilocke

2016-01-12, 00:50
Kiedyś internet był źródłem wiedzy a nie raz i inspiracji.
Potem IQ zaczęło gwałtownie spadać a do tego każdy debil może sobie kupić kamerę i zamieszczać w necie materiał.
Teraz znaleźć coś wartościowego w necie to jak czterolistną koniczynę na polu. Da się ale się trzeba w ch*j nagrzebać.
Materiały dla idiotów robione przez idiotów. Tym sposobem kółko się zamyka a goście co wpadli na pomysł globalnej sieci z rozpaczy walą czołem w wieko trumny.

kaiel

2016-01-12, 09:14
mam radziecką zapachową do BTRa

Matush5

2016-01-12, 11:28
Skąd takie bezmózgi kwantowe mają pieniądze na takie auta ? Polatał by chociaż bokiem po tym śniegu, jakieś kółeczko trzasnął nie wiem cokolwiek... akurat musiał palić choinkę ? I że co buntownik taki z niego czy co ? równie dobrze jego kolega mógłby tam głowę podłożyć pewnie też by się spaliła...

Max Ibuprom

2016-01-12, 17:55
Co sie przypie**alasz pajacu?

Dziad_Inżynier

2016-01-12, 19:19
Rezonator napisał/a:

a po ch*j tak kombinować? (...)


Bo może.

CzipsyPrzyszły

2016-01-12, 20:31
Ma auto, którego wy nigdy nie będziecie mieć więc przypie**alacie się z zazdrości, żal wam ściska pedalskie dupska, dlatego szukacie usprawiedliwienia na to, że wasze skody, fiaty, golfy i bmki są ch*jowe i nadają się tylko, żeby jechać na zakupy do biedry.

Czerstwy

2016-01-12, 20:37
Psilocke napisał/a:

Kiedyś internet był źródłem wiedzy a nie raz i inspiracji.
Potem IQ zaczęło gwałtownie spadać a do tego każdy debil może sobie kupić kamerę i zamieszczać w necie materiał.
Teraz znaleźć coś wartościowego w necie to jak czterolistną koniczynę na polu. Da się ale się trzeba w ch*j nagrzebać.
Materiały dla idiotów robione przez idiotów. Tym sposobem kółko się zamyka a goście co wpadli na pomysł globalnej sieci z rozpaczy walą czołem w wieko trumny.


na prawde tak Ci to uprzykrza i utrudnia życie ziomuś, że ktoś jakiś materiał sb wrzuci do sieci, np taki, ze ktos podpala choinke ogniem z tłumika samochodu? :D Ty chyba żyjesz internetem, że aż tak Cie to boli smutny ch*ju :emo:

c0h1ba

2016-01-12, 20:42
Ja z racji tego że na zapałki mnie nie stać po świętach przez tydzień wpie**alam na obiad choinkę po kawałeczku, doprawiam ketchupem zaj***nym z biedzi.

GTR'em też fajnie ale kupił by sobie porządną wiertarę a nie jakąś RYOBI dla *tfu* bidusów.

Catar

2016-01-12, 20:58
wyjebac przez balkon do ogródka sąsiadów

GO...........ED

2016-01-12, 21:53
ja mam sztuczną i chowam co 2 lata

c0h1ba

2016-01-12, 22:02
GODDAMNED napisał/a:

ja mam sztuczną i chowam co 2 lata



Burżuj, chwali się importowaną :-x

~żułw

2016-01-12, 22:08
no k***a mam gtra ale choinki zabrakło

Psilocke

2016-01-12, 22:51
@ czerstwy
W pierwszym zdaniu nazywasz mnie "ziomuś" a w ostatnim "smutny ch*ju" nie sądzisz, że to trochę strzał w stopę z dwururki?

W sumie nie ma po co ale Ci odpowiem.
Nie żyję internetem. Jednak korzystam z niego, dlatego boli mnie to, że muszę poświęcać w ch*j czasu na przekopanie się przez idiotyzmy aby znaleźć wartościową treść. Dalej nie będę tłumaczył.

Ps
Nie masz racji. Jestem wesołym ch*jem.